Opinie o deweloperze Murapol forum oceny komentarze

Forum zawierające opinie o firmach deweloperskich i generalnych wykonawcach budujących w Krakowie i innych miastach Małopolski. Prosimy o wyważone i uzasadnione oceny deweloperów.
pozdro

Re: Opinie o deweloperze Murapol forum oceny komentarze

Postautor: pozdro » 19 gru 2016, 14:52

z tymi glowicami to z drugiej strony bez roznicy bo i tak te tanie standardowe pasowaloby wymienic na danfosy z regulacja temperatury smartfonem

JaCiPowiem

Postautor: JaCiPowiem » 02 sty 2017, 21:38

jasne, a jak kupujesz samochod to kaza Ci dokupic klamki osobno bo te w Tesli sa na dotyk to moga byc lepsze.

aniazieba74

Postautor: aniazieba74 » 08 mar 2017, 13:17

aneczkac pisze:nikomu nie polecam firmy Murapol. Przez opóźnienia w oddaniu mieszkania (kraków, ulica poznańska) straciłam 30 000 zł . Wykończenie pozostawia wiele do życzenia. Pierwszy raz spotykam dewelopera który nie kładzie tynku na sufitach, nie kładzie płytek na balkonach a grzejniki są bez głowic ( a mam doświadczenie z innymi deweloperami i pierwszy raz z czymś takim się spotkałam). Dyrektor sprzedaży z Bielska chowa głowę w piasek i nie odbiera telefonów. Na maile nikt nie odpowiada. Generalnie OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM firmę MURAPOL

Ten post przewija się przez wiele stron internetowych, sama naliczyłam już co najmniej 5 i spotkałam się z nim na kilku czytając opinie o różnych deweloperach, wystarczy wygooglować:
google.pl/search?q=nikomu+nie+polecam+firmy+Murapol.+Przez+op%C3%B3%C5%BAnienia+w+oddaniu+mieszkania+(krak%C3%B3w%2C+ulica+pozna%C5%84ska)+straci%C5%82am+30+000+z%C5%82&oq=nikomu+nie+polecam+firmy+Murapol.+Przez+op%C3%B3%C5%BAnienia+w+oddaniu+mieszkania+(krak%C3%B3w%2C+ulica+pozna%C5%84ska)+straci%C5%82am+30+000+z%C5%82&aqs=chrome..69i57.233j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

Chyba naprawdę niezadowolona klientka ale fakt faktem Murapol ma opinie co najmniej średnie jeśli nie złe.

Wróć do „Opinie o deweloperach i generalnych wykonawcach budujących mieszkania i biura”