Deweloper Activ - opinie o firmie, forum ceny nowych mieszkań

Forum zawierające opinie o firmach deweloperskich i generalnych wykonawcach budujących w Krakowie i innych miastach Małopolski. Prosimy o wyważone i uzasadnione oceny deweloperów.
megi
Posty: 725
Rejestracja: 05 maja 2015, 16:46

Deweloper Activ - opinie o firmie, forum ceny nowych mieszkań

Postautor: megi » 10 lis 2015, 12:54

To ja dorzucam jeszcze jedną firmę, której chyba nie może na forum zabraknąć, bowiem sporo buduje ona w naszym mieście :) Przedsiębiorstwem, które mam na myśli jest deweloper Activ, macie może o nim wyrobione jakieś opinie :?: Chyba coś się powinno znaleźć, bowiem zbudowali już niemało w Krakowie, między innymi takie projekty, jak Activ Wrocławska, Okulickiego, Widna, Bochenka, Borowinowa i inne. Ale to jeszcze nie wszystko, bowiem cały czas powstają nowe inwestycje (część z nich już ma swoje wątki na forum), takie jak:

Macie jakieś swoje opinie o deweloperze Activ, może ktoś od nich kupił już nowe mieszkanie w Krakowie albo w innej lokalizacji i może coś o tym napisać :?: Chyba warto o takich sprawach rozmawiać, sporo nowych mieszkań sprzedają, może komuś przydadzą się takie informacje, opinie i oceny formy deweloperskiej :idea:


miszka
Posty: 2
Rejestracja: 27 paź 2015, 14:41

Re: Deweloper Activ - opinie o firmie, forum ceny nowych mieszkań Activ

Postautor: miszka » 28 lis 2015, 21:50

ja myślę trochę o tym budynku co budują na Banacha, spoko lokalizacja i dobry dojazd w kierunku centrum będzie. te tarasy na parterze ciekawe

Nowy
Posty: 1626
Rejestracja: 05 lip 2015, 13:43

Re: Deweloper Activ Investment - opinie o firmie, forum ceny nowych mieszkań

Postautor: Nowy » 30 lis 2015, 21:34

Powstał już na wątek na forum o inwestycji Banacha Activ. Masz @miszka jakieś informacje o tej firmie, może ktoś znajomy kupił już nowe mieszkanie od Activ i słyszał jakieś oceny :?: A dlaczego podoba Ci się akurat ta inwestycja :?: Jeśli o mnie chodzi, to mam wrażenie, że tam jednak jest trochę zakorkowany wjazd do miasta, dostać się stamtąd rano na Nowy Kleparz, to nie jest prosta sprawa. Może coś się zmieni na plus, jeśli powstanie tramwaj na Górkę Narodową, bo to jest tam blisko :)


mikus
Posty: 14
Rejestracja: 27 paź 2016, 16:42

Re: Deweloper Activ - opinie o firmie, forum ceny nowych mieszkań

Postautor: mikus » 30 paź 2016, 18:32

Activ buduje rowniez Osiedle Stanczyka, przy obecnym Future CIty.

Poki co kontakt/obsluga OK, choc nie powala. Sprzedaz mieszkan byla dosc intensywna, rezerwacje po jedynie ~2-3 dni, kolejki po kilka osob. Ale nic dziwnego, bo cena/lokalizacja na wysokim poziomie. Gorzej wyglada sprawa platnosci - raty po 10-20% i brak oferty na wykonczenie jak np. w Atal'u.

b0recki
Posty: 135
Rejestracja: 04 maja 2016, 20:36

Re: Deweloper Activ - opinie o firmie, forum ceny nowych mieszkań

Postautor: b0recki » 04 sty 2017, 11:45

U mnie też uważam że obsługa OK. - było trochę problemó u notariusza w związku z zakupem w MdM ale ACTIV wziął to na siebie. Nie ma problemu z wstępem na budowę (przynajmniej na Banacha) - budowa idzie sprawnie jak narazie...zobaczymy co będzie przy odbiorach.

owen1011
Posty: 35
Rejestracja: 28 mar 2018, 20:18

Re: Deweloper Activ - opinie o firmie, forum ceny nowych mieszkań

Postautor: owen1011 » 13 maja 2018, 11:21

trochę ten deweloper buduje w krk :)

czy ktos moze mieszka juz kilka lat w ich blokach lub moze swiezo sie wprowadzil, np. na banacha?

jaka macie opinie, informacje o tym developerze na przestrzeni oczekiwania/odbierania mieszkania? itp.

luc
Posty: 633
Rejestracja: 27 wrz 2016, 0:15

Re: Deweloper Activ - opinie o firmie, forum ceny nowych mieszkań

Postautor: luc » 20 lut 2024, 21:56

A tu problemy dewelopera Activ Investment na budowie osiedla przy ul. Banacha. Tam chyba przynajmniej jeden blok posiada i firma zastanawia się jak to ustabilizować... A może trzeba było wczęśniej teren solidnie ustabilizować ten teren, zanim zabrali się za budowę takich, dosyć dużych bloków.

Co ciekawe, winę za to chcieli przerzucic na miasto, czyli na podatników:
– Zgłoszono problem uaktywnienia się stoku i powstania osuwiska, do którego to zjawiska – zdaniem przedstawiciela dewelopera – miałaby się przyczynić budowa węzła przesiadkowego na Górce Narodowej – mówi Machowski.

biznes.lovekrakow.pl/aktualnosci/osuwisko-przy-banacha-deweloper-chcial-zrzucic-wine-na-miasto_55108.html

Ciekawi mnie, jak to się skończy. Może jest ktoś na forum, kto kupił tam mieszkanie napisze, jak firma Activ Investment odnosi się do tego i do klientów?



Wróć do „Opinie o deweloperach i generalnych wykonawcach budujących mieszkania i biura”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości