Opinie o deweloperze Pawo Group Kraków na forum

Forum zawierające opinie o firmach deweloperskich i generalnych wykonawcach budujących w Krakowie i innych miastach Małopolski. Prosimy o wyważone i uzasadnione oceny deweloperów.
Kkaleta
Posty: 1
Rejestracja: 22 mar 2016, 18:56

Opinie o deweloperze Pawo Group Kraków na forum

Postautor: Kkaleta » 22 mar 2016, 19:56

Dzień dobry,

Chciałabym dowiedzieć się czegoś o deweloperze Pawo Group. Wiem, że buduje blok przy ul. Storczykowej i zastanawiam się nad kupnem tam mieszkania. Sprawdzałam na stronie pawogroup.pl i w sumie realizacje mi się podobają, ale może ktoś z Was byłby w stanie udzielić mi jakichś konkretniejszych informacji?

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi,
Pozdrawiam,
Kasia


neo
Posty: 426
Rejestracja: 13 sty 2016, 23:39

Re: Opinie o deweloperze Pawo Group Kraków na forum

Postautor: neo » 24 mar 2016, 10:00

Wiem, że kilka lat temu, jak budowali inwestycję przy Ibramowskiej, to było trochę skarg i posypały się negatywne opinie o Pawo Group, ale jakoś później wszystko przycichło i ostatecznie chyba deweloper się ze wszystkiego wywiązał. A to było sporo czasu temu, chyba jeszcze przed wejściem w życie nowej ustawy deweloperskiej, która w sporej części uregulowała i poprawiła działanie tego rynku :idea: Później nie słyszałem negatywnego zdania o nich, więc chyba wszystko w miarę działa. Poza tym podobają mi się budynki, za które się zabierają, na przykład inwestycja Mitturba Pawo Kraków - całkiem przyzwoicie się prezentuje ten projekt moim zdaniem, ciekawe czy finalnie będzie tak, jak na wizualizacji. A jeśli zastanawiasz się nad kupnem od nich mieszkania, to też zwróć uwagę na to, jaki jest system płatności za nowe mieszkanie, gdyby mieli na przykład rachunek powierniczy zamknięty, to idealnie - chyba najbezpieczniejsza dla klientów deweloperów forma płatności za mieszkanie. Otwarty rachunek powierniczy też jest ok. :)

mtb
Posty: 1
Rejestracja: 16 maja 2016, 10:46

Re: Opinie o deweloperze Pawo Group Kraków na forum

Postautor: mtb » 16 maja 2016, 15:38

Pawo Group faktycznie buduje bardzo ładne budynki. Na Storczykowej zdaje się jest już budynek ukończony. Na stronie widać że zostało tylko kilka mieszkań Znajoma kupiła od nich mieszkanie na Imbramowskiej i jest zadowolona a mieszka tam już kilka lat.


neo
Posty: 426
Rejestracja: 13 sty 2016, 23:39

Re: Opinie o deweloperze Pawo Group Kraków na forum

Postautor: neo » 17 maja 2016, 9:56

@mtb, a jak było z oddawaniem mieszkań, dużo w nich było rzeczy do poprawki i nie było z tym jakiegoś większego problemu :?: Z ewentualnymi późniejszymi naprawami w bloku też sobie radzili :?: W której ich inwestycji dewelopera Pawo Grup Kraków kupiłaś mieszkanie, jeśli to nie tajemnica :?: No i ja chętnie zobaczyłbym na przykład zdjęcia wykonania części wspólnych, zagospodarowania terenu pod budynkiem, choć wiem, że to kłopotliwe, więc jeśli się nie podzielisz, to nic się też nie stanie ;) Ale może ktoś inny będzie miał takie rzeczy i wrzuci na forum...

kamyk
Posty: 1
Rejestracja: 02 wrz 2016, 16:45

Re: Opinie o deweloperze Pawo Group Kraków na forum

Postautor: kamyk » 02 wrz 2016, 16:50

Witam. Czy ktoś ma wiedzę na tema inwestycji PAWO na Sławka, chodzi konkretnie o Mitturbe? Mają poważne opóźnienie, a teraz w ogóle ekipy budowlanej nie ma na budowie. :shock: Deweloper nabrał przysłowiowej wody w usta i mówi coś o zmianie wykonawcy. Nowa ponoć miała wejść po ŚDM, potem usłyszałam, że do końca miesiąca, a tu dalej cisza. :? Warta dalej się interesować tą inwestycją? Może ktoś coś wie i pocztą pantoflową przekaże.

Kozzon
Posty: 1
Rejestracja: 21 lis 2017, 10:19

Re: Opinie o deweloperze Pawo Group Kraków na forum

Postautor: Kozzon » 21 lis 2017, 10:25

Witam,

Czy posiada ktoś jakies nowe informacje na temat Pawo Group? Powaznie zastanawiam sie nad zakupem mieszkania w inwestycji MittURBA. Czy są tutaj osoby które zarezerwowaly tam mieszkanie? Czy z inwestycja sa jakies problemy? Jak wyglada wyżej wspomniana sprawa z opóźnieniami?

Z góry dziekuje za wszelkie informacje



Wróć do „Opinie o deweloperach i generalnych wykonawcach budujących mieszkania i biura”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości