Deweloper KG Group - opinie i forum o firmie budującej mieszkania

Forum zawierające opinie o firmach deweloperskich i generalnych wykonawcach budujących w Krakowie i innych miastach Małopolski. Prosimy o wyważone i uzasadnione oceny deweloperów.
iwan
Posty: 42
Rejestracja: 10 lut 2016, 0:29

Deweloper KG Group - opinie i forum o firmie budującej mieszkania

Postautor: iwan » 27 gru 2016, 22:59

A ja mam pytanie o jeszcze jedną firmę, która zajmuje się stawianiem nowych lokali mieszkaniowych w Krakowie, może ktoś może napisać coś więcej o tym, jak spisuje się o jakie ma opinie deweloper KG Group i jakie nowe mieszkania buduje w naszym mieście. Tzn. czy są one dobrej jakości, nie ma z nimi problemów i dobrze się w nich mieszka. Z tego co kojarzę, to jest to spółka z ograniczoną odpowiedzialności, która została powołana tylko do realizacji przedsięwzięcia Osiedle Piltza w Krakowie - jest spore, ale to jednak nie jest regularny deweloper, który zrealizował wiele inwestycji i świadczy za ich jakość swoją marką i reputacją. To jest dla mnie zawsze pewnym minusem, bo jak jest problem, to pewnie taka spółka może zniknąć i tyle :? Jasne, że nie ma co zakładać negatywnych scenariuszy, ale jednak to dla mnie minus względem firm, które zajmują się taką działalnością od lat i mają na koncie wiele realizacji. Może ktoś coś napisze na forum o KG Group, bo pewnie niejedna osoba tutaj zastanawia się nad zakupem od nich mieszkania :)


agi
Posty: 3
Rejestracja: 26 lis 2016, 10:42

Re: Deweloper KG Group - opinie i forum o firmie budującej mieszkania

Postautor: agi » 23 lut 2017, 21:55

Podbijam pytanie...czy moglby ktos podzielic sie swoimi doswiadczeniami z tym deweloperem? jest tutaj ktos kto zdecydowal sie kupic w tej inwestycji mieszkanie? Wkrotce zakonczenie budowy a stale wiekszosc mieszkan wolna

nisza
Posty: 2
Rejestracja: 27 maja 2017, 14:34

Re: Deweloper KG Group - opinie i forum o firmie budującej mieszkania

Postautor: nisza » 27 maja 2017, 14:52

Ja kupiłam mieszkanie w III etapie osiedla Piltza. Jeśli chodzi o developera KG Group to nie mogę złego słowa powiedzieć. Bardzo dobry kontakt, wszystkie super się z nim załatwiało, zaświadczenia, dokumenty zawsze na czas. Teraz tylko czekamy na odbiór mieszkania. Z tego co wiem to KG Group będzie budować oprócz osiedla Piltza również blok przy ulicy Czerwone Maki - Czerwone Maki Kraków oraz centrum handlowe na Bunscha urbanity.pl/malopolskie/krakow/atut-ruczaj,b12767


ilonapr@op.pl
Posty: 1
Rejestracja: 07 mar 2022, 8:30

Re: Deweloper KG Group - opinie i forum o firmie budującej mieszkania

Postautor: ilonapr@op.pl » 07 mar 2022, 8:32

estem zawiedziona jakością robót. Budynek nie dosc ze bardzo słaby jakościowo np. w hali garazowej zastoiska wody- odwierty w posadzce i w ścianach hali prowizoryczne uszczelniania nie, pietra nieoznaczone, pekniecia na sufitach itd. Ale najgorsze jest to ze KGG przekazała mieszkania bez drogi dojazdowej. nie ma szans na dowiezienie towaru, nie ma szans na wjazd do hali garażowej . Do budynku prowadzi -UWAGA!! droga tymczasowa z milionem dziur , kolein.. ale tylko do parkingu. Nie podjedziecie pod klatkę. NAPRAWDĘ PROSZE SIE ZASTANOWIC.. NAD KUPNEM .. SUBIEKTYWNIE KAZDA INNA FIRMA jest lepszym wyborem. :evil:

iwan
Posty: 42
Rejestracja: 10 lut 2016, 0:29

Re: Deweloper KG Group - opinie i forum o firmie budującej mieszkania

Postautor: iwan » 07 mar 2022, 11:24

ilonapr@op.pl pisze:estem zawiedziona jakością robót. Budynek nie dosc ze bardzo słaby jakościowo np. w hali garazowej zastoiska wody- odwierty w posadzce i w ścianach hali prowizoryczne uszczelniania nie, pietra nieoznaczone, pekniecia na sufitach itd. Ale najgorsze jest to ze KGG przekazała mieszkania bez drogi dojazdowej. nie ma szans na dowiezienie towaru, nie ma szans na wjazd do hali garażowej . Do budynku prowadzi -UWAGA!! droga tymczasowa z milionem dziur , kolein.. ale tylko do parkingu. Nie podjedziecie pod klatkę.

Pokażesz jakieś zdjęcia i o jaką inwestycje chodzi? Wiadomo, kiedy powstanie droga docelowa do budynku? Z tego, co widziałem, to te budynki, które stawiali na Ruczaju, to całkiem nieźle się prezentowały.

pablito
Posty: 5
Rejestracja: 17 gru 2021, 12:37

Re: Deweloper KG Group - opinie i forum o firmie budującej mieszkania

Postautor: pablito » 09 sie 2023, 9:53

Mój znajomy mieszka w ich inwestycji przy Sanelu. Naobiecywali i.... tyle z tego. Miało być premium, jest dziadostwo. Wszystko zrobione na szybko, brak kontaktu z deweloperem. Szkoda, że taki potencjał miejsca tak zmarnowany.

szymek
Posty: 74
Rejestracja: 07 sty 2017, 1:00

Re: Deweloper KG Group - opinie i forum o firmie budującej mieszkania

Postautor: szymek » 09 sie 2023, 10:15

pablito pisze:Mój znajomy mieszka w ich inwestycji przy Sanelu. Naobiecywali i.... tyle z tego. Miało być premium, jest dziadostwo. Wszystko zrobione na szybko, brak kontaktu z deweloperem. Szkoda, że taki potencjał miejsca tak zmarnowany.

O którą inwestycję dewelopera KG Group chodzi przy Sanelu?

bobo
Posty: 130
Rejestracja: 26 maja 2016, 17:54

Re: Deweloper KG Group - opinie i forum o firmie budującej mieszkania

Postautor: bobo » 02 lut 2024, 10:46

Chyba niedługo będą się zabierać za kolejny etap osiedla przy ul. Telimeny, więc pewnie przy tej okazji warto porozmawiać z mieszkańcami wcześniej zbudowanych bloków, żeby podzielili się opinią odnośnie tego, jakie ma u nich opinie deweloper KG Group. Ta inwestycja chyba nigdy nie była pozycjonowana jako premium, ale wygląda na takie zwykłe, nieduże bloki do mieszkania.



Wróć do „Opinie o deweloperach i generalnych wykonawcach budujących mieszkania i biura”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości