Targi domów i mieszkań w Krakowie / ruch na targach mieszkaniowych w Krakowie

Forum dla osób, które zastanawiają się jaka lokalizacja mieszkania w Krakowie jest najlepsza? W której dzielnicy Krakowa dobrze się mieszka? Ciekawe mijsca w Krakowie i Małopolsce.
neo
Posty: 451
Rejestracja: 13 sty 2016, 23:39

Targi domów i mieszkań w Krakowie / ruch na targach mieszkaniowych w Krakowie

Postautor: neo » 28 lis 2022, 10:56

Być może coś źle interpretuję, ale wpadła na jeden z lokalnych serwisów informacyjnych galeria z targów domów i mieszkań, które odbywały się w Krakowie w weekend. Dosyć często się takie targi / giełdy odbywały, zdarzyło mi się być kilka razy i pamiętam tłumy. A tu z tej ostatniej:

Obrazek

Tu można sobie całość obejrzeć:
krakow.naszemiasto.pl/146-targi-domow-i-mieszkan-wydarzenie-dla-marzacych-o/ga/c9-9106103/zd/77481493

Interpretację zostawiam każdemu we własnym zakresie.


Kaczka
Posty: 73
Rejestracja: 31 paź 2021, 9:05

Re: Targi domów i mieszkań w Krakowie / ruch na targach mieszkaniowych w Krakowie

Postautor: Kaczka » 28 lis 2022, 11:39

neo pisze:Być może coś źle interpretuję, ale wpadła na jeden z lokalnych serwisów informacyjnych galeria z targów domów i mieszkań, które odbywały się w Krakowie w weekend. Dosyć często się takie targi / giełdy odbywały, zdarzyło mi się być kilka razy i pamiętam tłumy. A tu z tej ostatniej:

Obrazek

Tu można sobie całość obejrzeć:
krakow.naszemiasto.pl/146-targi-domow-i-mieszkan-wydarzenie-dla-marzacych-o/ga/c9-9106103/zd/77481493

Interpretację zostawiam każdemu we własnym zakresie.


Stoisk więcej niż zwiedzających :lol:

Rak
Posty: 1056
Rejestracja: 26 lut 2018, 16:23

Re: Targi domów i mieszkań w Krakowie / ruch na targach mieszkaniowych w Krakowie

Postautor: Rak » 28 lis 2022, 12:02

Kaczka pisze:
neo pisze:Być może coś źle interpretuję, ale wpadła na jeden z lokalnych serwisów informacyjnych galeria z targów domów i mieszkań, które odbywały się w Krakowie w weekend. Dosyć często się takie targi / giełdy odbywały, zdarzyło mi się być kilka razy i pamiętam tłumy. A tu z tej ostatniej:

Obrazek

Tu można sobie całość obejrzeć:
krakow.naszemiasto.pl/146-targi-domow-i-mieszkan-wydarzenie-dla-marzacych-o/ga/c9-9106103/zd/77481493

Interpretację zostawiam każdemu we własnym zakresie.

Stoisk więcej niż zwiedzających :lol:

Od dwóch lat to już w sumie prawie czy tak właśnie wygląda przynajmniej wtedy kiedy mi się zdarzało wstąpić. Tłumy to 3 lata temu może czy wcześniej.


Mar G
Posty: 3173
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:20

Re: Ceny mieszkań w Krakowie i w Polsce - tylko nowe wywiady, artykuły i informacje

Postautor: Mar G » 28 lis 2022, 16:47

Rak pisze:
Kaczka pisze:
neo pisze:Być może coś źle interpretuję, ale wpadła na jeden z lokalnych serwisów informacyjnych galeria z targów domów i mieszkań, które odbywały się w Krakowie w weekend. Dosyć często się takie targi / giełdy odbywały, zdarzyło mi się być kilka razy i pamiętam tłumy. A tu z tej ostatniej:

Obrazek

Tu można sobie całość obejrzeć:
krakow.naszemiasto.pl/146-targi-domow-i-mieszkan-wydarzenie-dla-marzacych-o/ga/c9-9106103/zd/77481493

Interpretację zostawiam każdemu we własnym zakresie.

Stoisk więcej niż zwiedzających :lol:

Od dwóch lat to już w sumie prawie czy tak właśnie wygląda przynajmniej wtedy kiedy mi się zdarzało wstąpić. Tłumy to 3 lata temu może czy wcześniej.

pewnie utknęli w korkach do Bonarki - sobota "wyprzedaży".

kto rozgarnięty spędza weekendowy wieczór w takim miejscu ? - zawsze litościwie patrzyłem na odwiedzających takie targi

robcio
Posty: 192
Rejestracja: 02 kwie 2021, 17:50

Re: Targi domów i mieszkań w Krakowie / ruch na targach mieszkaniowych w Krakowie

Postautor: robcio » 01 gru 2022, 7:39

Pustki na targach mogą też być związane ze zmieniającym się formatem sprzedaży (w wielu branżach obserwuje się to zjawisko), sprzedaż się digitalizuje - przenosi do internetu itd.

Z 10 lat temu część deweloperów w ogóle nie korzystała z internetu, a strony internetowe jeśli były to bardziej w formie wizytówki. Wtedy takie targi miały nieco większy sens bo rzeczywiście można było się tam w jednym miejscu zapoznać z wieloma ofertami na raz albo wręcz dowiedzieć się co i gdzie się buduje. Teraz można sobie to spokojnie przyswoić nie wychodząc z domu.

neo
Posty: 451
Rejestracja: 13 sty 2016, 23:39

Re: Targi domów i mieszkań w Krakowie / ruch na targach mieszkaniowych w Krakowie

Postautor: neo » 26 maja 2023, 21:00

Chyba niedługo są jakieś kolejne krakowskie targi mieszkań i domów. Ciekawi mnie, jak będzie z frekwencją, czy faktycznie będzie widać jakąś znaczącą różnicę. Chyba, że ktoś był ostatnio na takiej imprezie i podzieli się wrażeniami?

voyager
Posty: 118
Rejestracja: 11 mar 2016, 11:13

Re: Targi domów i mieszkań w Krakowie / ruch na targach mieszkaniowych w Krakowie

Postautor: voyager » 22 lis 2023, 11:21

Był ktoś może na tych ostatnich targach domów i mieszkań w Krakowie w Hali Cracovii? Jak to wyglądało w ostatni weekend? Faktycznie tłumy zainteresowanych w odróżnieniu od tych zdjęć powyżej? Jak to wygląda.

Odpalono przy okazji tych targów jakieś nowe inwestycje ciekawsze?



Wróć do „Gdzie i jak kupić mieszkanie w Krakowie forum? Ciekawe w Małopolsce”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 9 gości