Gdzie w Krakowie kupić mieszkanie na inwestycję? Forum opinie i dyskusja

Forum dla osób, które zastanawiają się jaka lokalizacja mieszkania w Krakowie jest najlepsza? W której dzielnicy Krakowa dobrze się mieszka? Ciekawe mijsca w Krakowie i Małopolsce.
ragar
Posty: 136
Rejestracja: 01 maja 2015, 12:39

Re: Gdzie w Krakowie kupić mieszkanie na inwestycję? Forum opinie i dyskusja

Postautor: ragar » 27 gru 2016, 21:14

Jeśli to nie jest tylko dosyć prymitywy marketing dewelopera, to szczerze mówiąc, podziwiam decyzję, zwłaszcza o zakupie dwóch mieszkań na wynajem... Pewnie i chętni do wynajęcia mieszkań w inwestycji Bronowickie Ogrody Kraków się wreszcie znajdą, ale jak sama zauważyłaś, jest tam prowincjonalny klimat i tu się zgadzam :) W tym sensie, że niemal wszędzie jest daleko, a jeśli gdzieś jest blisko, to przez korki na Opolskiej, tramwaj może kiedyś powstanie, ale przez Krowodrzę Górkę, to on będzie raczej długo jeździł :) W Krakowie pod wynajem jest wiele lepszych lokalizacji - np. Czyżyny, Grzegórzki, Zabłocie, Prądnik Czerwony, niektóre rejony Bronowic czy Łobzów... Akurat tam, to bym na wynajem na pewno nie kupił :)

ilonka
Posty: 1
Rejestracja: 20 gru 2016, 20:32

Re: Gdzie w Krakowie kupić mieszkanie na inwestycję? Forum opinie i dyskusja

Postautor: ilonka » 02 sty 2017, 19:49

warto obejrzeć sobie zarówno kilka mieszkań za 5 i za6 tys, żeby mieć porównanie

mariamazda23
Posty: 6
Rejestracja: 27 paź 2016, 8:55

Re: Gdzie w Krakowie kupić mieszkanie na inwestycję? Forum opinie i dyskusja

Postautor: mariamazda23 » 11 sty 2017, 17:33

Nie wiem może dla ciebie drogi Ragarze, to nie wydaje się opłacalne ale zapewniam cię, że jest. Już mam chętnych na te mieszkania. Nie każdy lubi zgiełk. Co do korków - gdzie ich nie ma? Nawet w mniejszych miastach są korki, nie jest to żaden minus... Jak mawiała moja świętej pamięci babcia - "jak ktoś chce uderzyć, to sobie znajdzie kij" i myślę, że tak jest w Twoim przypadku. Serdecznie cię pozdrawiam :)


Master Building
Posty: 5
Rejestracja: 22 sty 2017, 21:09

Re: Gdzie w Krakowie kupić mieszkanie na inwestycję? Forum opinie i dyskusja

Postautor: Master Building » 29 sty 2017, 18:31

Jest kilka cech które musi spełniać mieszkanie, aby było atrakcyjne pod względem inwestycyjnym. Przede wszystkim musi posiadać dobre połączenia komunikacyjne z resztą miasta. Najlepiej żeby w bliskim sąsiedztwie był przystanek tramwajowy i autobusowy. Dla ludzi posiadających samochody z pewnością bardzo istotną rzeczą jest garaż. Dzielnica, w której ma znajdować się mieszkanie powinna być spokojna i bezpieczna. Ważna jest duża ilość zieleni. Dużym plusem jest również bliskość placów zabaw dla dzieci, przedszkola, szkół, sklepów. Kupując mieszkanie na inwestycje należy również zwrócić uwagę na wysokość czynszu płaconego do spółdzielni a także innych opłat związanych z posiadaniem mieszkania w określonej dzielnicy.
www.zamieszkanie.plWróć do „Gdzie i jak kupić mieszkanie w Krakowie forum? Ciekawe w Małopolsce”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości