Kontakt z administracją bloku przez forum - Prądnik Nowy Kraków

Zapraszam mieszkańców inwestycji Prądnik Nowy od CP RE do zakładania tematów dotyczących ich osiedla. Miejsca parkingowe, problemy osiedla, nowe etapy inwestycji, wspólnota mieszkaniowa itp.
bartusstw
Posty: 96
Rejestracja: 15 sty 2016, 23:25

Kontakt z administracją bloku przez forum - Prądnik Nowy Kraków

Postautor: bartusstw » 22 sty 2017, 23:01

Może warto zaprosić administrację na nasze forum ? Może założymy inne forum (lub zrobi to administrator). Komunikacja mogłaby się wtedy odbywać łatwiej w dwie strony ? Co myślicie ?


dimon
Posty: 66
Rejestracja: 06 lut 2016, 20:25

Re: Kontakt z administracją bloku przez forum - Prądnik Nowy Kraków

Postautor: dimon » 22 sty 2017, 23:56

Ja jestem jak najbardziej za tym, żeby na forum zaprosić administrację :) Może na to pójdą, choć też nie liczyłbym na to, że będzie tam ktoś, kto będzie nam non stop odpowiadał na pytania. Nowego miejsca bym nie szukał, bo już tu się sporo tematów nazbierało przydatnych. A może założymy temat w rodzaju - "Sprawy i pytania do zarządcy I etapu osiedla Prądnik Nowy", wtedy ważne sprawy by nam nie uciekały, a i osobiście można by o pewnych tematach przypominać :)

ka.ter
Posty: 12
Rejestracja: 20 cze 2016, 19:36

Re: Kontakt z administracją bloku przez forum - Prądnik Nowy Kraków

Postautor: ka.ter » 23 sty 2017, 15:17

Cześć, nie wiecie z jakiej okazji na naszym bloku wywieszono flagi narodowe??
pozdrawiam!


kraklove
Posty: 71
Rejestracja: 25 paź 2016, 12:37

Re: Kontakt z administracją bloku przez forum - Prądnik Nowy Kraków

Postautor: kraklove » 23 sty 2017, 17:47

Prawdopodobnie chodzi o rocznicę wybuchu Powstania styczniowego (22 stycznia).

pawel
Posty: 44
Rejestracja: 06 mar 2016, 20:10

Re: Kontakt z administracją bloku przez forum - Prądnik Nowy Kraków

Postautor: pawel » 25 sty 2017, 15:53

Ja bym był za założeniem nowego forum, i tylko dla mieszkańców, budujesie to raczej strona dla dopiero powstających inwestycji.

MarianŁącz
Posty: 48
Rejestracja: 08 lut 2016, 16:53

Re: Kontakt z administracją bloku przez forum - Prądnik Nowy Kraków

Postautor: MarianŁącz » 25 sty 2017, 18:40

W takcie użytkowania się jakieś miejsce przyda, na osiedlu na którym obecnie mieszkam mamy grupę na serwisie społecznościowym i się to sprawdza, być może nie każdy ma tam konto ale rejestracja jest równie prosta jak na każdym forum. Jakichś specjalnych forów dla takiego celu nie znam. Założyłem na szybko.

https://www...com/groups/223658317988870/

dimon
Posty: 66
Rejestracja: 06 lut 2016, 20:25

Re: Kontakt z administracją bloku przez forum - Prądnik Nowy Kraków

Postautor: dimon » 25 sty 2017, 19:49

Ja i przynajmniej kilka osób jeszcze z naszego bloku nie ma konta na ., stąd trochę odpada ten sposób komunikacji. Poza tym czasem trochę anonimowości nie zaszkodzi ;) Choć jestem zwolennikiem tego, żeby jeśli jest jakiś problem, to w pierwszej kolejności trzeba by podejść do sąsiada i porozmawiać spokojnie :)

I forum ma jeszcze taką zaletę, że pozwala lepiej porządkować sprawy - jeden temat, jedna dyskusja, a nie trzeba później przewijać w nieskończoność, żeby dotrzeć do sprawy, która rozpoczęła się np. kilka miesięcy wcześniej...

MarianŁącz
Posty: 48
Rejestracja: 08 lut 2016, 16:53

Re: Kontakt z administracją bloku przez forum - Prądnik Nowy Kraków

Postautor: MarianŁącz » 25 sty 2017, 22:06

Tutaj wcześniej też raczej prawie nikt nie posiadał konta ;) W takim wypadku myślę że póki co nie ma co szukać nowego miejsca, bo niby gdzie? Na kolejnym forum? Tu już się zebrało trochę ludzi :)



Wróć do „Prądnik Nowy Kraków - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości