Dostawcy internetu w budynku - oferty regulaminy opinie (Prądnik Nowy)

Zapraszam mieszkańców inwestycji Prądnik Nowy od CP RE do zakładania tematów dotyczących ich osiedla. Miejsca parkingowe, problemy osiedla, nowe etapy inwestycji, wspólnota mieszkaniowa itp.
jagvem
Posty: 3
Rejestracja: 24 sie 2016, 20:36

Dostawcy internetu w budynku - oferty regulaminy opinie (Prądnik Nowy)

Postautor: jagvem » 06 mar 2017, 12:21

Witam wszystkich.
Jak wiemy dwaj dostępni u nas dostawcy prześcigają się w naklejaniu swoich reklam (i zdzieraniu konkurencji :)) w windach.
Część z Was już zapewne na któregoś się zdecydowała.
Ja właśnie zamierzam to zrobić. Skłaniam się się ku ISTS ze względu na możliwość krótszej, rocznej umowy (a tak, na próbę :)). Chciałem przeczytać regulamin, ale jest niedostępny na ich stronie. Odsyłają mnie do biura na Bociana, ale kiepsko z czasem, żeby tam się wybrać.
Czy jest ktoś w posiadaniu ich regulaminu i mógłby go udostępnić?

Aby wątek był bardziej ogólny i przydatny dla innych mieszkańców, może warto, aby ktoś kto już korzysta z internetu w Prądniku Nowym podzielił się swoimi doświadczeniami z dostawcą, jakością usługi, ewentualnymi ograniczeniami itp.


alfaanna
Posty: 20
Rejestracja: 16 kwie 2016, 15:55

Re: Dostawcy internetu w budynku - oferty regulaminy opinie (Prądnik Nowy)

Postautor: alfaanna » 06 mar 2017, 13:55

regulaminu nie mam, ale my sie zdecydowaliśmy na dostawcę ISTS ponieważ mieliśmy go już na poprzedmin mieszkaniu. umowa była na rok po tym czasie przeszła na czas nieokreślony z miesięcznym terminem wypowiedzenia umowy. Jak przenosilismy tutaj to nie musieliśmy jej wypowiadać tylko przenieśli nas zmieniając jednocześnie na bieżącą promocje. Nie mieliśmy też z nimi żadnych problemów w poprzedniej lokalizacji.

jagvem
Posty: 3
Rejestracja: 24 sie 2016, 20:36

Re: Dostawcy internetu w budynku - oferty regulaminy opinie (Prądnik Nowy)

Postautor: jagvem » 06 mar 2017, 15:48

A czy jest jakieś ograniczenie dostawcy na liczbę podpiętych urządzeń? Albo na możliwość zastosowania dodatkowego switcha?



Wróć do „Prądnik Nowy Kraków - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość