Odbiory nowych mieszkań od dewelopera CP RE (Prądnik Nowy Kraków) - forum

Zapraszam mieszkańców inwestycji Prądnik Nowy od CP RE do zakładania tematów dotyczących ich osiedla. Miejsca parkingowe, problemy osiedla, nowe etapy inwestycji, wspólnota mieszkaniowa itp.
grzybowski
Posty: 32
Rejestracja: 03 paź 2016, 19:32

Re: Odbiory nowych mieszkań od dewelopera CP RE (Prądnik Nowy Kraków) - forum

Postautor: grzybowski » 03 paź 2016, 19:46

Witam wszystkich, przyszłych mieszkańców na forum ;)

Widze, ze odbierana juz byla klatka C oraz A, a ktos na forum wspomnial, ze miala byc kolejnosc C B A. Czy tylko my zostalismy pominieci (B) ?


didiona
Posty: 15
Rejestracja: 01 mar 2016, 16:23

Re: Odbiory nowych mieszkań od dewelopera CP RE (Prądnik Nowy Kraków) - forum

Postautor: didiona » 04 paź 2016, 23:39

pawel pisze:Ja też już po odbiorze (klatka C). Ogólnie całość wypadła ok. Z usterek to jedna szyba porysowana, ze dwa kąty do poprawy i tynk w jednym miejscu. Ogólnie raczej wszystko tak jak miało być, jedynie drobne usterki.
Dowiedziałem się też że drzwi wejściowe jeszcze nie podlegają odbiorowi - będą w pełni gotowe dopiero na właściwe odbiory. Wtedy też będą przekazywane głowice grzejników i wideodomofon - obecnie są jakieś domofony zastępcze.

U mnie też jest w kilku miejscach to wymuszone nacięcie na łączeniu ścian różnych materiałów.

Czyli wynika z tego ze tak naprawde najlepiej przyjsc z fachowcem rowniez na odbior ostateczny bo teraz nie jest wstanie ocenic wszystkich elementow?

pawel
Posty: 44
Rejestracja: 06 mar 2016, 20:10

Re: Odbiory nowych mieszkań od dewelopera CP RE (Prądnik Nowy Kraków) - forum

Postautor: pawel » 06 paź 2016, 8:18

Wg mnie tak.

A czy ktoś orientuje się jak idzie sprawa z tymi formalnościami (odbiorem strażaków itp)?


didiona
Posty: 15
Rejestracja: 01 mar 2016, 16:23

Re: Odbiory nowych mieszkań od dewelopera CP RE (Prądnik Nowy Kraków) - forum

Postautor: didiona » 06 paź 2016, 9:46

Ma ktos moze wzor protokolu odbioru dewelopera oraz rzutu z CO i WOD KAN (5 pietro), a jezeli tak to moglby sie nimi podzielic?

MarianŁącz
Posty: 48
Rejestracja: 08 lut 2016, 16:53

Re: Odbiory nowych mieszkań od dewelopera CP RE (Prądnik Nowy Kraków) - forum

Postautor: MarianŁącz » 06 paź 2016, 9:58

Poproś panią z CPRE, prześle Ci bez problemu. Rzuty są dawane dla konkretnych mieszkań, więc moje zapewne na nic Ci się nie przydadzą.

didiona
Posty: 15
Rejestracja: 01 mar 2016, 16:23

Re: Odbiory nowych mieszkań od dewelopera CP RE (Prądnik Nowy Kraków) - forum

Postautor: didiona » 08 paź 2016, 10:42

MarianŁącz pisze:Poproś panią z CPRE, prześle Ci bez problemu. Rzuty są dawane dla konkretnych mieszkań, więc moje zapewne na nic Ci się nie przydadzą.

Rzuty CO sa akurat dla pieter, potrzebowalam go na juz a od dewelopera nie dostawalam odpowiedzi, dlatego tu napisalam z niadzieja, ze ktos mi pomoze, dziękuję, już nie trzeba.

didiona
Posty: 15
Rejestracja: 01 mar 2016, 16:23

Re: Odbiory nowych mieszkań od dewelopera CP RE (Prądnik Nowy Kraków) - forum

Postautor: didiona » 08 paź 2016, 12:49

Widze, ze aktywnosc na forum zmalala,ja chetnie skonsultowalabym pewien aspekt z wlascicielami mieszkan w tym samym pionie, takze w razie zainteresowania prosze o prywatny kontakt wlascicieli mieszkan: B29 B25 B17 B13 B9 B5

bberet
Posty: 7
Rejestracja: 10 wrz 2016, 23:02

Re: Odbiory nowych mieszkań od dewelopera CP RE (Prądnik Nowy Kraków) - forum

Postautor: bberet » 10 paź 2016, 9:26

didiona pisze:Widze, ze aktywnosc na forum zmalala,ja chetnie skonsultowalabym pewien aspekt z wlascicielami mieszkan w tym samym pionie, takze w razie zainteresowania prosze o prywatny kontakt wlascicieli mieszkan: B29 B25 B17 B13 B9 B5

Niestety nie mam możliwości wysyłania wiadomości prywatnych, z odpowiedzi administratora wynika, że wysyłanie odblokowuje się automatycznie aktywnym użytkownikom, czyli pewnie mam za mało postów żeby wysyłać wiadomości prywatne.


ewelina
Posty: 5
Rejestracja: 23 maja 2016, 14:54

Re: Odbiory nowych mieszkań od dewelopera CP RE (Prądnik Nowy Kraków) - forum

Postautor: ewelina » 10 paź 2016, 10:18

Witam sąsiadów :)

Ma ktoś jakieś informacje dotyczące formalności (odbiór strażaków itp)? Jak to obecnie wygląda? Jest szansa na odbiór mieszkań w listopadzie?

Pozdrawiam!

MarianŁącz
Posty: 48
Rejestracja: 08 lut 2016, 16:53

Re: Odbiory nowych mieszkań od dewelopera CP RE (Prądnik Nowy Kraków) - forum

Postautor: MarianŁącz » 10 paź 2016, 12:23

Byłem wczoraj na spacerze w okolicy, w sumie od czasów odbioru sprzed 2 tygodni za bardzo nic się z zewnątrz nie zmieniło, nadal wiele do uporządkowania, chyba posiali trawę jedynie od przodu. Od północy póki co bajzel, ziemia do usypania przy budynku, generalnie nie ma co oglądać ale wrzucam jakieś dwa zdjęcia. Widać że w 100% skupiają się na korytarzach.

Obrazek

Obrazek



Wróć do „Prądnik Nowy Kraków - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości