Wykończenie nowego mieszkania w Krakowie (inwestycja Prądnik Nowy)

Zapraszam mieszkańców inwestycji Prądnik Nowy od CP RE do zakładania tematów dotyczących ich osiedla. Miejsca parkingowe, problemy osiedla, nowe etapy inwestycji, wspólnota mieszkaniowa itp.
pawel
Posty: 44
Rejestracja: 06 mar 2016, 20:10

Re: Wykończenie nowego mieszkania w Krakowie (inwestycja Prądnik Nowy)

Postautor: pawel » 02 paź 2016, 13:40

Ma ktoś może kogoś godnego polecenia od wykonywania gładzi? Taki że robił to dobrze (maszynowo i z halogenem) a przy tym nie był jakoś przesadnio drogi?


grzybowski
Posty: 32
Rejestracja: 03 paź 2016, 19:32

Re: Wykończenie nowego mieszkania w Krakowie (inwestycja Prądnik Nowy)

Postautor: grzybowski » 25 paź 2016, 19:32

Jak tam ? Coś ucichło forum, a odbiory zbliżają się wielkimi krokami. Macie już zaplanowane jakieś wykończenie ? Jak tak to kiedy ? Myślicie, że jest szansa wprowadzić się w tym roku ??

Hiroshima
Posty: 94
Rejestracja: 31 sty 2016, 23:03

Re: Wykończenie nowego mieszkania w Krakowie (inwestycja Prądnik Nowy)

Postautor: Hiroshima » 25 paź 2016, 20:10

Raczej to nie wchodzi w grę, no bo w jaki sposób. Choćby się dostało klucze w pierwszej połowie grudnia to na betonie się spać nie będzie i do dziury w ścianie załatwiać potrzeb też nie. Jak ktoś dogra odpowiednio ekipę to od 1 lutego można mieszkać i tak własnie ja wypowiadam wynajem. Choć i tak pewnie pierwsze tygodnie to wodę na kawę będę podgrzewał w czajniku stojącym na lodówce turystycznej, 90% ciuchów trzymał w kartonie a spał na dmuchanym materacu :lol:

Choć już można powiedzieć że większość czasu spędzam na dogrywaniu wyposażenia, ekipa od 2 stycznia ugadana i zależy mi na otrzymaniu kluczy jak najwcześniej aby zwozić materiały i inne graty. Z bardziej nietypowych spraw to walę panele na całym salonie z aneksem, obym nie żałował.


GM.
Posty: 24
Rejestracja: 24 paź 2016, 11:03

Re: Wykończenie nowego mieszkania w Krakowie (inwestycja Prądnik Nowy)

Postautor: GM. » 20 lis 2016, 21:17

Ja mam zamiar wprowadzić się do końca grudnia, dobry ze mnie optymista. Ekipa do łazienki wybrana, panele, płytki i armatura też.
W łazience trzeba trochę przeróbek zrobić, nie umiem wymyślić co artysta miał na myśli robiąc odpływ do umywali, który wystaje z podłogi :shock:
Miejsce na pralkę i wc jest tak blisko siebie że nie idzie to pogodzić.
Natomiast w salonie trzeba przestawić kaloryfer ze ściany gdzie przewidziano TV na ścianę z oknem.
Tak że będzie co robić.

pawel
Posty: 44
Rejestracja: 06 mar 2016, 20:10

Re: Wykończenie nowego mieszkania w Krakowie (inwestycja Prądnik Nowy)

Postautor: pawel » 18 lut 2017, 21:08

A czy ma ktoś może namiary na sprawdzonego fachowca od tapet?



Wróć do „Prądnik Nowy Kraków - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości