Zielone tarasy na dachu nowej inwestycji Prądnik Nowy

Zapraszam mieszkańców inwestycji Prądnik Nowy od CP RE do zakładania tematów dotyczących ich osiedla. Miejsca parkingowe, problemy osiedla, nowe etapy inwestycji, wspólnota mieszkaniowa itp.
ragar
Posty: 441
Rejestracja: 01 maja 2015, 12:39

Zielone tarasy na dachu nowej inwestycji Prądnik Nowy

Postautor: ragar » 10 lis 2016, 0:36

Cześć wszyscy nowi mieszkańcy inwestycji Prądnik Nowy :) Mam pytanie, część z Was jest już ma za sobą odbiory nowych mieszkań od dewelopera w inwestycji Prądnik Park , a skoro tak, to pewnie mieliście już okazję obejrzeć zielone tarasy na dachu bloku zbudowanego w ramach pierwszego etapu osiedla. Mógłby ktoś wrzucić jakieś zdjęcia, które pokazują, jak wyglądają ogrody na dachu budynku :?: Wiem, że może pogoda niespecjalnie sprzyja takim wycieczkom, ale chętnie bym zobaczył, jak prezentuje się jeden z atutów tej inwestycji :) Podzieli się ktoś :?:


woy-s
Posty: 8
Rejestracja: 21 cze 2017, 15:53

Re: Zielone tarasy na dachu nowej inwestycji Prądnik Nowy

Postautor: woy-s » 29 sie 2017, 12:11

Cześć,
Też mam pytanie odnośnie tych tarasów (zastanawiam się nad kupnem w II etapie). Czy te tarasy faktycznie są dostępne dla wszystkich i całodobowo?
Są tam jakieś stoliki, krzesła czy coś?

Michał
Posty: 122
Rejestracja: 02 maja 2016, 7:02

Re: Zielone tarasy na dachu nowej inwestycji Prądnik Nowy

Postautor: Michał » 31 sie 2017, 7:46

Tarasy składają się z kontrukcji stalowej (pergoli) na którą można puścić jakąś winorośl, trawy, płytek betonowych i jakichśtam roślinek, wszystko ogrodzone balustradą szklaną.
Stolików ani ławek nie ma :P

Z tego co słyszałem to w II etapie tarasy mają być tylko przynależne do mieszkań na ostatniej kondygnacji. Ogólnodostępnych dla mieszkańców, tak jak mamy w I etapie ma już chyba nie być.



Wróć do „Prądnik Nowy Kraków - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości