Acatom wykańcza inwestycję mieszkaniową Srebrnych Orłów

Na prośbę kilku osób z, które udzielały się w wątku o inwestycji dewelopera Acatm Srebrnych Orłów, zakładamy nowy dział forum dla mieszkańców tej inwestycji, zapraszam do dodawania tu nowych dotyczących jej tematów.
ragar
Posty: 438
Rejestracja: 01 maja 2015, 12:39

Acatom wykańcza inwestycję mieszkaniową Srebrnych Orłów

Postautor: ragar » 08 lut 2016, 0:45

A ja skorzystałem z ładnej pogody i wybrałem się w niedzielę na spacer w okolice, w której powstaje inwestycja Srebrnych Orłów od dewelopera Acatom. Wygląda na to, że wszystko jest niemal gotowe w naszym nowym bloku :D Mnie się całkiem podoba :!:

Obrazek

Widać, że nieco pracy zostało jeszcze przy wykonaniu trawników oraz zagospodarowaniu terenu pod samym budynkiem :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

A powyżej jedna z rzeczy, która mi się tu mniej podoba, czyli bliskość niektórych balkonów do sąsiedniego sklepu. Takiego mieszkania, to bym raczej nie chciał mieć :idea: Ale zakładam, że kupić można je było jednak znacznie taniej... Ale generalnie blok mi się podoba, teraz tylko czekać na klucze.

Jakby ktoś miał więcej zdjęć z tego, jak idzie praca przy wykończeniach, to w takim razie chętnie je zobaczę na forum :) Jak macie, to wrzucajcie :!:


wicek
Posty: 1
Rejestracja: 26 lut 2016, 18:14

Re: Acatom wykańcza inwestycję mieszkaniową Srebrnych Orłów

Postautor: wicek » 26 lut 2016, 18:18

Byłem ostatnio oglądać tę inwestycję ale okazuje się, że Biuro sprzedaży nie ma prądu - pracują przy latarkach. Ogólnie mieszkania ładne ale pracownikom nie zazdroszczę. Pozdrawiam

jakubo
Posty: 42
Rejestracja: 25 lis 2015, 11:07

Re: Acatom wykańcza inwestycję mieszkaniową Srebrnych Orłów

Postautor: jakubo » 02 mar 2016, 12:11

Akurat ten blok ma sie nijak do widoków z jednej strony myjnia 24/24...oraz rondo z tramwajem nocnym. Z drugiej stron okno w okno z sąsiednim blokiem i cień.
Tak wiec lokalizacja cudowna :)
Ja mam wlasnie widok na Inter march i zapraszam kolegę do oceny widoków po :)


ragar
Posty: 438
Rejestracja: 01 maja 2015, 12:39

Re: Acatom wykańcza inwestycję mieszkaniową Srebrnych Orłów

Postautor: ragar » 02 mar 2016, 23:58

Oj, lepiej pochwal się i pokaż zdjęcia tego widoku, a nie tak na słowo mów jak jest :)

aniuura19
Posty: 29
Rejestracja: 02 sty 2016, 14:36

Re: Acatom wykańcza inwestycję mieszkaniową Srebrnych Orłów

Postautor: aniuura19 » 03 mar 2016, 18:17

;)Ciekawa jestem kiedy budynek będzie oddany do użytkowania ?:)

Adrian
Posty: 17
Rejestracja: 03 mar 2016, 22:02

Re: Acatom wykańcza inwestycję mieszkaniową Srebrnych Orłów

Postautor: Adrian » 03 mar 2016, 22:15

Z tego co słyszałem najwczesniej po 15 marca będa klucze do wykonczenia a pozwolenie na mieszkanie polowa kwietnia. Ale to wszystko takie luzne gadanie.

lukaszbogacz
Posty: 25
Rejestracja: 07 lut 2016, 10:22

Re: Acatom wykańcza inwestycję mieszkaniową Srebrnych Orłów

Postautor: lukaszbogacz » 22 mar 2016, 16:40

ragar pisze:A ja skorzystałem z ładnej pogody i wybrałem się w niedzielę na spacer w okolice, w której powstaje inwestycja Srebrnych Orłów od dewelopera Acatom. Wygląda na to, że wszystko jest niemal gotowe w naszym nowym bloku :D Mnie się całkiem podoba :!:

Obrazek

Widać, że nieco pracy zostało jeszcze przy wykonaniu trawników oraz zagospodarowaniu terenu pod samym budynkiem :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

A powyżej jedna z rzeczy, która mi się tu mniej podoba, czyli bliskość niektórych balkonów do sąsiedniego sklepu. Takiego mieszkania, to bym raczej nie chciał mieć :idea: Ale zakładam, że kupić można je było jednak znacznie taniej... Ale generalnie blok mi się podoba, teraz tylko czekać na klucze.

Jakby ktoś miał więcej zdjęć z tego, jak idzie praca przy wykończeniach, to w takim razie chętnie je zobaczę na forum :) Jak macie, to wrzucajcie :!:


W sumie to z tego co pamiętam najtańsze to były tylko niższe piętra i mieszkania na dziedziniec. Nie wiem jak oni to liczą ale ja już wole swoje miejsce strategiczne z wejściem na klatkę niż troszkę bardziej słoneczne mieszkanie za 20k więcej i do tego z sąsiadami na wyciągniecie ręki w bloku obok.



Wróć do „Srebrnych Orłów Kraków - forum mieszkańców osiedla od Acatom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości