Odbiory nowych mieszkań w inwestycji Srebrnych Orłów w Krakowie

Na prośbę kilku osób z, które udzielały się w wątku o inwestycji dewelopera Acatm Srebrnych Orłów, zakładamy nowy dział forum dla mieszkańców tej inwestycji, zapraszam do dodawania tu nowych dotyczących jej tematów.
aniuura19
Posty: 29
Rejestracja: 02 sty 2016, 14:36

Re: Odbiory nowych mieszkań w inwestycji Srebrnych Orłów w Krakowie

Postautor: aniuura19 » 11 maja 2016, 18:21

lukaszbogacz pisze:Czy ktoś z was sprawdzał poziom wylewki? U mnie są różnice rzędu 3 cm. Jutro dzwonię aby złożyć reklamacje.

Cześć, u nas nie było faktycznie poziomu i przy odbiorze "z firmą" zgłosiliśmy usterkę ,troche to wyrównali nie bylo to moze idealnie plaskie ale panele lezą super. :)


rawoj
Posty: 12
Rejestracja: 06 maja 2016, 8:26

Re: Odbiory nowych mieszkań w inwestycji Srebrnych Orłów w Krakowie

Postautor: rawoj » 16 maja 2016, 22:15

aniuura19 pisze:
proxy pisze:Jest już prawomocne pozwolenie na użytkowanie i od wczoraj można odebrać klucze do części wspólnych.

Czy ktoś z Was orientuje się jak wygląda kwestia TV i internetu? czy już ktoś skorzystał z oferty Mirolan?

Hej , czy ktoś z Was ma już interent w mieszkaniu z Mirolan? :) Jeśli tak to ile czekaliście na założenie no i jakie ceny ?:)
Dzięki ;)

Ja kiedyś męczyłem Mirolan o cennik. Ceny całkiem spoko bo net od 45 złotych, a TV+net już od 70 zł. Słaba jest tylko to, że musisz zapłacić dodatkowo za aktywację, a cena waha się od 100 do nawet 200 zł (w zależności od opcji).

jakubo
Posty: 42
Rejestracja: 25 lis 2015, 11:07

Re: Odbiory nowych mieszkań w inwestycji Srebrnych Orłów w Krakowie

Postautor: jakubo » 18 maja 2016, 23:25

To wrzucę ta ofertę

Obrazek


aniuura19
Posty: 29
Rejestracja: 02 sty 2016, 14:36

Re: Odbiory nowych mieszkań w inwestycji Srebrnych Orłów w Krakowie

Postautor: aniuura19 » 22 maja 2016, 14:39

jakubo pisze:To wrzucę ta ofertę

Super ,dzieki za cennik:P
To ja moze podziele się swoim doświadczeniem z Mirolna. Fkatycznie koszt aktyacji 99zł . Pytałam czy będą współpracować z UPC, Pan powiedział ze póki co na pewno nie (mówiłm ,że ich ceny są lepsze). Zapytałam jak zatem odniesie się do konkurencji wobec możliwości dzierżawienia sprzętu (w mirolan można tylko kupić ruter ,modem) ale Pan stwierdził ,że w UPC trzeba za to płacić. Przeglądałam ofertę i w sumie w UPC może nie jest jakoś taniej ale zawsze jest ten sprzęt w cenie. Tu dodatkowo opłata 99 tam chyba 39. Ahaa i to co mnie mocno zaskoczyło to umowa w mirolan na 2 lata ;/
Niestety...
Ja korzystam z tv sat (nc+) siła i jakosc sygnału jest ok( 50%, 50%) w gniazku w mieszkaniu więc można korzystać :)

kamila.t
Posty: 1
Rejestracja: 05 cze 2016, 14:11

Re: Odbiory nowych mieszkań w inwestycji Srebrnych Orłów w Krakowie

Postautor: kamila.t » 05 cze 2016, 14:17

Witam,
czy ktoś z osób korzystających przy odbiorze mieszkania z usług profesjonalistów byłby w stanie podać jakieś namiary na sprawdzoną firmę? Próbowałam wysłać prywatną wiadomość, ale nie dało się. Byłabym wdzięczna

Adrian
Posty: 17
Rejestracja: 03 mar 2016, 22:02

Re: Odbiory nowych mieszkań w inwestycji Srebrnych Orłów w Krakowie

Postautor: Adrian » 05 cze 2016, 21:35

Mi oni odbierali:
Na . wpisz Profesjonalne Odbiory Techniczne Mieszkań i Domów od Dewelopera Kraków
Dla mnie było ok.

free66
Posty: 47
Rejestracja: 05 cze 2016, 22:30

Re: Odbiory nowych mieszkań w inwestycji Srebrnych Orłów w Krakowie

Postautor: free66 » 05 cze 2016, 22:32

Adrian pisze:Mi oni odbierali:
Na . wpisz Profesjonalne Odbiory Techniczne Mieszkań i Domów od Dewelopera Kraków
Dla mnie było ok.

Ja ich nie polecam, w większości zwracają uwagę nie w te miejsca które są istotne przy odbiorze. A i tak muszą coś znaleźć żebyś musiał im zapłacić bo na tym polega ich robota. W mojej ocenie szkoda kasy, ewentualnie za 30 zł + dojazd. Samemu jesteś w stanie dobrze sprawdzić tylko zapisz wcześniej na czym Ci zależy i tyle. To co jest źle, najczęściej widać na pierwszy rzut oka.

Nowy
Posty: 1626
Rejestracja: 05 lip 2015, 13:43

Re: Odbiory nowych mieszkań w inwestycji Srebrnych Orłów w Krakowie

Postautor: Nowy » 06 cze 2016, 12:28

Jeśli chodzi o odbiór nowego mieszkania od dewelopera i to, jak działa ta firma, to pod tym linkiem jest podany opis wykonywanego z nimi odbioru :) Ma pewnie swoje wady i zalety, ale kilka argumentów jest dosyć sensownych.


sowamadra
Posty: 7
Rejestracja: 10 lut 2016, 12:07

Re: Odbiory nowych mieszkań w inwestycji Srebrnych Orłów w Krakowie

Postautor: sowamadra » 08 cze 2016, 19:05

My odbieralismy z White inspirations
polecam

lukaszbogacz
Posty: 25
Rejestracja: 07 lut 2016, 10:22

Re: Odbiory nowych mieszkań w inwestycji Srebrnych Orłów w Krakowie

Postautor: lukaszbogacz » 12 lip 2016, 17:34

aniuura19 pisze:
lukaszbogacz pisze:Czy ktoś z was sprawdzał poziom wylewki? U mnie są różnice rzędu 3 cm. Jutro dzwonię aby złożyć reklamacje.

Cześć, u nas nie było faktycznie poziomu i przy odbiorze "z firmą" zgłosiliśmy usterkę ,troche to wyrównali nie bylo to moze idealnie plaskie ale panele lezą super. :)

O dziwo u mnie pompo zgłoszeniu nierównej wylewki nawet nie trzeba było długi czekać. 2-3 dni bodajże i zaraz przyjechali panowie. Posprawdzaliśmy pomierzyli i mówią "No faktycznie, nie ma poziomu". Myślałem że wraz czekać na wolny termin czy coś. A chłopaki na dół po sprzęt, 2 godzinki i po temacie. To samo z elektryką. Żadnego czekania. Naprawili wszystko od ręki.



Wróć do „Srebrnych Orłów Kraków - forum mieszkańców osiedla od Acatom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości