Odbiory nowych mieszkań w inwestycji Srebrnych Orłów w Krakowie

Na prośbę kilku osób z, które udzielały się w wątku o inwestycji dewelopera Acatm Srebrnych Orłów, zakładamy nowy dział forum dla mieszkańców tej inwestycji, zapraszam do dodawania tu nowych dotyczących jej tematów.
lukaszbogacz
Posty: 25
Rejestracja: 07 lut 2016, 10:22

Odbiory nowych mieszkań w inwestycji Srebrnych Orłów w Krakowie

Postautor: lukaszbogacz » 24 lut 2016, 10:39

AiK pisze:Czesc, my tez kupilismy mieszkanie na 6 piętrze :D według nas deweloper bardzo dobrze wywiazuje sie ze swoich obowiązków :) duzy + :) oby teraz koniec rownie sprawnie poszedl i moznabylo sie urządzać ;)

Muszę powiedzieć, że wczoraj robiłem odbiór mieszkania i kilka rzeczy chłopaki musieli poprawić. Niby nic wielkiego ale tynki są do poprawy, pare pęknięć na suficie i nie wszystkie okna trzymają pion. Sprawdźcie sobie wszystko dokładnie podczas odbioru. Najlepiej jakiegoś Pana Wiesia weźcie co się zna w tym temacie i dokładnie wszystko posprawdza.


ragar
Posty: 441
Rejestracja: 01 maja 2015, 12:39

Re: Odbiory nowych mieszkań w inwestycji Srebrnych Orłów w Krakowie

Postautor: ragar » 25 lut 2016, 23:56

A jak wyglądają odbiory techniczne nowych mieszkań od Acatom :?: Jeśli wszystko jest ok., to od razu dostaje się klucze do swojego lokum czy trzeba jeszcze czekać :?: W przypadku nieodebrania mieszkania, ile mają czasu na naprawienie usterek i kiedy jest kolejne spotkanie w tej sprawie, jak myślisz, kiedy to załatwisz :?:

No i przede wszystkim, jakie były te usterki, które nie pozwoliły Ci mieszkania odebrać :?: Daj znać, to może i inni będą dzięki temu widzieć na co zwrócić uwagę kupując mieszkanie w inwestycji Srebrnych Orłów :idea: Bez problemu uznali swoje błędy i zobowiązali się do ich naprawienia, czy robili z tym jakieś problemy :?: Wiem, dużo pytań, ale też masz pewnie dużo ciekawych informacji ;)

jakubo
Posty: 42
Rejestracja: 25 lis 2015, 11:07

Re: Odbiory nowych mieszkań w inwestycji Srebrnych Orłów w Krakowie

Postautor: jakubo » 01 mar 2016, 17:56

Pękającymi tynkami to bym sie nie przejmował za pare lat to wyjdzie dopiero :)
Najważniejsze to okna (rysy piony) oraz drzwi.
Dzis bylem jak dla mnie spoko :) nie ma co wydłużać odbioru.


aniuura19
Posty: 29
Rejestracja: 02 sty 2016, 14:36

Re: Odbiory nowych mieszkań w inwestycji Srebrnych Orłów w Krakowie

Postautor: aniuura19 » 03 mar 2016, 18:13

A czy korzystałeś z firmy zajmującej się odbiorami technicznymi? Koszt takiej usługi to 300-400 zł ale sprawdzają w mieszkaniu to czego bez doświadczenia się nie zauważy. Jak sądzicie opłaca się brać? Ciekawa jestem opinii osób,które odebrały już mieszkanie na bochaterów września:P :) ;)

aniuura19
Posty: 29
Rejestracja: 02 sty 2016, 14:36

Re: Odbiory nowych mieszkań w inwestycji Srebrnych Orłów w Krakowie

Postautor: aniuura19 » 03 mar 2016, 18:18

jakubo pisze:Pękającymi tynkami to bym sie nie przejmował za pare lat to wyjdzie dopiero :)
Najważniejsze to okna (rysy piony) oraz drzwi.
Dzis bylem jak dla mnie spoko :) nie ma co wydłużać odbioru.

Hej , powiedz proszę czy jeśli chodzi o metraż to wszystko się zgadza? Czy też czeka Cie jakaś dopłata /zwrot?:)
Pozdrawiam

Adrian
Posty: 17
Rejestracja: 03 mar 2016, 22:02

Re: Odbiory nowych mieszkań w inwestycji Srebrnych Orłów w Krakowie

Postautor: Adrian » 03 mar 2016, 22:11

Witam.

Ja byłem odbierać mieszkanie z taką firmą która się tym zajmuje. Z racji że na budowlance sie nie znam uważam to za dobrą inwestycje. Oprócz podstawowych rzeczy jak piony i poziomy sprawdzają wszystko dosłownie i znają sie na normach. Wiedzą o co można się upomnieć. Czekam jeszcze na wyliczenie metrażu żeby mieć porównanie z wyliczeniami dewelopera bo pomiary podobno już były. Ogólnie cytując ich: jak na to co odwiedzają jest nieźle. ;) U mnie pare drobnych poprawek.

jakubo
Posty: 42
Rejestracja: 25 lis 2015, 11:07

Re: Odbiory nowych mieszkań w inwestycji Srebrnych Orłów w Krakowie

Postautor: jakubo » 04 mar 2016, 0:59

aniuura19 pisze:
jakubo pisze:Pękającymi tynkami to bym sie nie przejmował za pare lat to wyjdzie dopiero :)
Najważniejsze to okna (rysy piony) oraz drzwi.
Dzis bylem jak dla mnie spoko :) nie ma co wydłużać odbioru.

Hej , powiedz proszę czy jeśli chodzi o metraż to wszystko się zgadza? Czy też czeka Cie jakaś dopłata /zwrot?:)
Pozdrawiam

Metraż sie nie zgadza +/- 5cm

aniuura19
Posty: 29
Rejestracja: 02 sty 2016, 14:36

Re: Odbiory nowych mieszkań w inwestycji Srebrnych Orłów w Krakowie

Postautor: aniuura19 » 04 mar 2016, 9:36

jakubo pisze:
aniuura19 pisze:
jakubo pisze:Pękającymi tynkami to bym sie nie przejmował za pare lat to wyjdzie dopiero :)
Najważniejsze to okna (rysy piony) oraz drzwi.
Dzis bylem jak dla mnie spoko :) nie ma co wydłużać odbioru.

Hej , powiedz proszę czy jeśli chodzi o metraż to wszystko się zgadza? Czy też czeka Cie jakaś dopłata /zwrot?:)
Pozdrawiam

Metraż sie nie zgadza +/- 5cm

To bardzo małe różnice. Na innych inwestycjach czasem jest to +/- metr:) Dzięki za info


aniuura19
Posty: 29
Rejestracja: 02 sty 2016, 14:36

Re: Odbiory nowych mieszkań w inwestycji Srebrnych Orłów w Krakowie

Postautor: aniuura19 » 04 mar 2016, 9:37

Adrian pisze:Witam.
Ja byłem odbierać mieszkanie z taką firmą która się tym zajmuje. Z racji że na budowlance sie nie znam uważam to za dobrą inwestycje. Oprócz podstawowych rzeczy jak piony i poziomy sprawdzają wszystko dosłownie i znają sie na normach. Wiedzą o co można się upomnieć. Czekam jeszcze na wyliczenie metrażu żeby mieć porównanie z wyliczeniami dewelopera bo pomiary podobno już były. Ogólnie cytując ich: jak na to co odwiedzają jest nieźle. ;) U mnie pare drobnych poprawek.

Dzięki za info! A powiedz ile czasu będą potrzebować na poprawkę tych "drobnych poprawek"? zdeklarowali się konkretnie czy dadzą znać?
Też chyba skorzystam bo faktycznie czasem znajdą coś czego się nie dostrzega :) :D

ragar
Posty: 441
Rejestracja: 01 maja 2015, 12:39

Re: Możliwość przeróbek deweloperskich w mieszkaniach Prądnik Nowy

Postautor: ragar » 04 mar 2016, 10:41

@Adrian, a napisz co konkretnie musieli poprawić w Twoim przypadku :) No i ile maja czasu na zrobienie poprawek, czyli o ile takie zastrzeżenia przedłużają czekanie na klucze :?:



Wróć do „Srebrnych Orłów Kraków - forum mieszkańców osiedla od Acatom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość