Zmiany w mieszkaniach od dewelopera Activ - Konopnicka City Park Kraków

Forum mieszkańców inwestycji Konopnicka City Park Kraków od dewelopera Activ. Jakie są plusy i minusy kupienia nowego mieszkania w tej inwestycji w Krakowie?
WOJTEK
Posty: 23
Rejestracja: 10 mar 2016, 13:00

Zmiany w mieszkaniach od dewelopera Activ - Konopnicka City Park Kraków

Postautor: WOJTEK » 22 lis 2016, 11:17

Witam,
Na etapie podpisywania umowy ustaliliśmy pewne zmiany w mieszkaniu (m.in. przeniesienie kuchni, ścianek). Od Pani Kasi otrzymaliśmy zapewnienie, że projekt zmian zostanie przygotowany sierpień/wrzesień, ale niestety na razie dalej cisza, a budowa idzie dalej.. Czy ktoś dokonywał również jakiś zmian i ma już może je klepnięte? Nie wyobrażam sobie żeby tych zmian nie było, gdyż tylko pod tym warunkiem kupiliśmy mieszkanie, a w sumie nigdzie na papierze tego ustalenia nie mamy.. :?


neo
Posty: 435
Rejestracja: 13 sty 2016, 23:39

Re: Zmiany w mieszkaniach od dewelopera Activ - Konopnicka City Park Kraków

Postautor: neo » 22 lis 2016, 12:52

Faktycznie, budowa idzie szybko, co miałem okazje zobaczyć ostatnio będąc w okolicy :) Ja tam bym ich cisnął i przypominał się, żeby nagle się nie okazało, że "zapomnieliśmy i już jest za późno" :) Może to zależy od piętra, że wcześniej przeróbki deweloperskie w mieszkaniu są robione na tych poziomach, które są bliżej ziemi, a wiec zostaną wcześniej wybudowane. W każdym razie warto teraz lego pilnować, żeby później nie mieć problemów...

John
Posty: 2
Rejestracja: 22 lis 2016, 22:17

Re: Zmiany w mieszkaniach od dewelopera Activ - Konopnicka City Park Kraków

Postautor: John » 22 lis 2016, 22:31

Witam,

Ja jak dokonywałem zmian w mieszkaniu to robiłem to mailowo za pośrednictwem Pana Wojtka który kierował moje maile do architekta a on później odpisywał, że naniesione zmiany zostaną wdrożone do projektu. Ja robiłem to zaraz na początku października i po tygodniu otrzymałem potwierdzenie na zmiany w układzie mieszkania


WOJTEK
Posty: 23
Rejestracja: 10 mar 2016, 13:00

Re: Zmiany w mieszkaniach od dewelopera Activ - Konopnicka City Park Kraków

Postautor: WOJTEK » 24 lis 2016, 16:54

John pisze:Witam,

Ja jak dokonywałem zmian w mieszkaniu to robiłem to mailowo za pośrednictwem Pana Wojtka który kierował moje maile do architekta a on później odpisywał, że naniesione zmiany zostaną wdrożone do projektu. Ja robiłem to zaraz na początku października i po tygodniu otrzymałem potwierdzenie na zmiany w układzie mieszkania


A na jakim piętrze masz mieszkanie?? Ja załatwiam wszystko z Panią Kasią i przyznam, że ciężki kontakt...

John
Posty: 2
Rejestracja: 22 lis 2016, 22:17

Re: Zmiany w mieszkaniach od dewelopera Activ - Konopnicka City Park Kraków

Postautor: John » 24 lis 2016, 23:43

4 pietro - II etap



Wróć do „Konopnicka City Park forum - apartamenty od Activ Kraków”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości