Klatka II blok B - ważna informacja - Reduta Dom-Bud Kraków

Forum mieszkańców inwestycji Reduta od Dom-Bud Kraków. Zapraszamy do dyskusji o nowych budynkach, wyrażania tego, jakie są o nich opinie i załatwiania spraw sąsiedzkich.
danutak
Posty: 33
Rejestracja: 28 lip 2016, 11:21

Klatka II blok B - ważna informacja - Reduta Dom-Bud Kraków

Postautor: danutak » 21 gru 2016, 12:03

Drodzy Sąsiedzi, coś się podobno stało w tej klatce i jeśli możecie to pojawcie się w swoich mieszkaniach i na budowie. Myślę, że to sprawa pilna.


terens
Posty: 117
Rejestracja: 02 cze 2016, 1:31

Re: Klatka II blok B - ważna informacja - Reduta Dom-Bud Kraków

Postautor: terens » 21 gru 2016, 12:11

Cześć, możesz napisać w skrócie o co chodzi, jestem w tej chwili poza Krakowem i ewentualny powrót do miasta byłby dla mnie dosyć problematyczny, choć nie niemożliwy, więc wolałbym się dowiedzieć o co chodzi :) Inni pewnie są nie mniej zainteresowani, więc prośba o wrzucenie na forum, tego, o co chodzi.

danutak
Posty: 33
Rejestracja: 28 lip 2016, 11:21

Re: Klatka II blok B - ważna informacja - Reduta Dom-Bud Kraków

Postautor: danutak » 21 gru 2016, 13:37

Nie chcę Was straszyć, ale woda z jednego z mieszkań zalała pion, czy coś...... woda jest aż w garażu... trudno mi powiedzieć co i kto, ale sobie pomyślałam, że warto żebyście wiedzieli, bo szybko może dacie radę zareagować...


adam_b5
Posty: 15
Rejestracja: 31 maja 2016, 22:58

Re: Klatka II blok B - ważna informacja - Reduta Dom-Bud Kraków

Postautor: adam_b5 » 21 gru 2016, 23:37

doprecyzuję:

niestety na 5 piętrze ktoś zalał mieszkanie, podobno dość długą (całą noc) lało się aż przeszło do garaży...

Więc współczucia dla wszystkich, których to dotyczy.

Podobno jakiś wykonawca............

pytanie jakich mieszkań to dotyczy? pionu poczynając od mieszkania: 50, 44, 38, 32, 26, 20


Pozdrawiam

terens
Posty: 117
Rejestracja: 02 cze 2016, 1:31

Re: Klatka II blok B - ważna informacja - Reduta Dom-Bud Kraków

Postautor: terens » 22 gru 2016, 12:39

Ja nie wiem skąd się biorą ci fachowcy wszyscy, co to zostawiają rozgrzebane mieszkanie, z rozkręconą instalacją wodną albo grzewczą, ale nie pomyślą, o zamknięciu zaworów... U mnie na szczęście nic się nie stało. U innych straty duże :?:

danutak
Posty: 33
Rejestracja: 28 lip 2016, 11:21

Re: Klatka II blok B - ważna informacja - Reduta Dom-Bud Kraków

Postautor: danutak » 22 gru 2016, 15:23

wykonawcy są różni. Moi zapowiedzieli mi,że pozamykają wszystkie instalacje na święta, z obawy, żeby się coś nie podziało. Bo nie będzie miał nawet kto na to zerknąć codziennie, jak to było do tej pory. Nawet tymczasowo zastanawiam się na czujką zalania, są takie rozwiązania - tylko co z tego jak takie rozwiązania są albo dźwiękowe albo potrzebują całej instalacji i dopiero wtedy wysyłają sms.

Współczuję bardzo i, powiem Wam, ze pytałam się znajomego z ubezpieczeń czy mogę jakoś swoje mieszkanie ubezpieczyć na czas remontu i okazało się, że nie: bo mieszkanie nie jest jeszcze moje, nie ma pozwolenia na użytkowanie... nie wiem na ile to prawda, ale naprawdę nie wygląda to dobrze.

Nie wiem, może deweloper ma jakieś ubezpieczenie na taką okoliczność? nawet nie wiem co podpowiedzieć..



Wróć do „Inwestycja Reduta Kraków od Dom-Bud - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość