Budowa Piasta Park Kraków od Wawel Service - etap I (zdjęcia, opinie)

Forum przeznaczone dla przyszłych mieszkańców inwestycji Osiedle Piasta Park w Krakowie, którego budowniczym jest deweloper Wawel Service. Wybór mieszkania, ceny, budowa bloku i sprawy mieszkańców.


RREvoque
Posty: 126
Rejestracja: 05 paź 2016, 19:45

Re: Budowa inwestycji Piasta Park Kraków od Wawel Service - etap I (zdjęcia, opinie)

Postautor: RREvoque » 26 paź 2016, 12:21

Wielki ten nasz nowy dom będzie :)

Nowy lokator Piasta
Posty: 60
Rejestracja: 25 paź 2016, 21:52

Re: Budowa inwestycji Piasta Park Kraków od Wawel Service - etap I (zdjęcia, opinie)

Postautor: Nowy lokator Piasta » 26 paź 2016, 20:44

Teraz mieszkam obok urzędu i z okna to aż taki wielki się nie wydaje :) Jednak idąc na spacer i przechodząc obok to robi wrażenie :o


RREvoque
Posty: 126
Rejestracja: 05 paź 2016, 19:45

Re: Budowa inwestycji Piasta Park Kraków od Wawel Service - etap I (zdjęcia, opinie)

Postautor: RREvoque » 31 paź 2016, 17:47

Ależ dziś zostałem zaskoczony :) ciekawe czyje to mieszkanie? :)

Obrazek
Obrazek

Nowy lokator Piasta
Posty: 60
Rejestracja: 25 paź 2016, 21:52

Re: Budowa inwestycji Piasta Park Kraków od Wawel Service - etap I (zdjęcia, opinie)

Postautor: Nowy lokator Piasta » 31 paź 2016, 20:42

RREvoque nie wiem czy właściciel powinien się cieszyć czy już zacząć szukać profesjonalnej ekipy od odbiorów :roll:

RREvoque
Posty: 126
Rejestracja: 05 paź 2016, 19:45

Re: Budowa inwestycji Piasta Park Kraków od Wawel Service - etap I (zdjęcia, opinie)

Postautor: RREvoque » 31 paź 2016, 20:53

Nie widziałem żeby gdzieś jeszcze wprawili okna wiec to jest pierwsze mieszkanie w stanie zamkniętym :) albo się nie boją albo maja turbo technologię.. :)

Simson
Posty: 47
Rejestracja: 01 lis 2016, 9:57

Re: Budowa inwestycji Piasta Park Kraków od Wawel Service - etap I (zdjęcia, opinie)

Postautor: Simson » 08 lis 2016, 10:30

Pierwsze okno jest. Ciekawe czemu już się pojawiło. Mam wrażenie ze maja spore opóźnienie. Gdzieś obiło mi się o uszy ze na przełomie listopada, grudnia miał być zamknięty stan surowy.

ister
Posty: 99
Rejestracja: 19 sie 2016, 11:36

Re: Budowa inwestycji Piasta Park Kraków od Wawel Service - etap I (zdjęcia, opinie)

Postautor: ister » 08 lis 2016, 11:49

A ma ktoś jakieś nowe zdjęcia z budowy inwestycji Piasta Park przez Wawel Service i może wrzucić :?: Bo zdaje się, że od tych ostatnich już minęło trochę czasu, a być może teraz wstawionych już okien jest znacznie więcej :) Potwierdzi ktoś albo zaprzeczy? I okna wstawia się dosyć szybko, tu nie musi iść po kolei wszystko, jak przy laniu betonu :)


rosek
Posty: 57
Rejestracja: 10 paź 2016, 9:31

Re: Budowa inwestycji Piasta Park Kraków od Wawel Service - etap I (zdjęcia, opinie)

Postautor: rosek » 08 lis 2016, 15:19

Na przełomie listopada i grudnia miał być stan surowy otwarty (no bo co robiliby przez rok? :) ). Rozmawiałem ostatnio z deweloperem i to był początkowy harmonogram, a ostatnio nastąpiła zmiana. Między innymi właśnie już zaczęli wykończeniówkę na niższych piętrach (ściały działowe wspomniane okna itp). Przez to, że robią 2 etapy równocześnie czas oddania będzie zgodnie z planem (teoretycznie :D )

Ogólnie sprawa wygląda tak że nie dostaną kolejnej porcji kasy do kiedy nie skończą stanu surowego otwartego bo to jest kolejny etap.

Nowy lokator Piasta
Posty: 60
Rejestracja: 25 paź 2016, 21:52

Re: Budowa inwestycji Piasta Park Kraków od Wawel Service - etap I (zdjęcia, opinie)

Postautor: Nowy lokator Piasta » 12 lis 2016, 19:59

Zdjęcia z 11.11.2016..... :shock:
Jedno mieszkanie oszklone jak było tak jest do tej pory. Widzę że chłopaki walczą z ściankami działowymi nawet soboty i święta ....

Obrazek
Obrazek
Obrazek



Wróć do „Piasta Park Kraków od Wawel Service - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości