Budowa Piasta Park Kraków od Wawel Service - etap I (zdjęcia, opinie)

Forum przeznaczone dla przyszłych mieszkańców inwestycji Osiedle Piasta Park w Krakowie, którego budowniczym jest deweloper Wawel Service. Wybór mieszkania, ceny, budowa bloku i sprawy mieszkańców.
marika
Posty: 34
Rejestracja: 19 paź 2016, 10:55

Re: Budowa inwestycji Piasta Park Kraków od Wawel Service - etap I (zdjęcia, opinie)

Postautor: marika » 13 lis 2016, 21:50

Ech, ja to myślałam, że będą już okna przynajmniej w połowie budynku wstawione, a tu ani widu, ani słychu :) Może to pierwsze, to jak na razie był próbnik, zrobili jedno mieszkanie, żeby sprawdzić, czy wszystko dobrze robią i nic nie pomylili, bo jakby naprodukowali okien na cały blok, a później okazało się, że coś jest nie tak, jak trzeba, to byłaby niezła wtopa ;) Może za tydzień będzie nieco lepiej, niż jest teraz. A swoja drogą patrząc na to, co dzieje się za oknem, to chyba zaczyna się zima, mam nadzieję, że będzie łagodna i nie wpłynie jakoś bardzo negatywnie na tempo prowadzenia prac budowlanych w naszym przyszłym domu :)


RREvoque
Posty: 126
Rejestracja: 05 paź 2016, 19:45

Re: Budowa inwestycji Piasta Park Kraków od Wawel Service - etap I (zdjęcia, opinie)

Postautor: RREvoque » 20 lis 2016, 17:12

Wstawiam zdjęcia z dzisiejszego spaceru, okna na 1 piętrze czekają na montaż. Lewa strona ma 7 pięter i 8 zaczęte, prawa z tarasami 6 pięter i 7 zaczęte. Zobaczyłem że okna maja kolor ciemnego brązu lub grafitu

Obrazek
Obrazek

marika
Posty: 34
Rejestracja: 19 paź 2016, 10:55

Re: Budowa inwestycji Piasta Park Kraków od Wawel Service - etap I (zdjęcia, opinie)

Postautor: marika » 20 lis 2016, 23:05

No wreszcie jest więcej okien w budynku, czyli teraz, to już ruszy na całego :D Dzięki @RREvoque za zdjęcia :!:


Orchidea
Posty: 2
Rejestracja: 21 lis 2016, 10:07

Re: Budowa inwestycji Piasta Park Kraków od Wawel Service - etap I (zdjęcia, opinie)

Postautor: Orchidea » 21 lis 2016, 10:14

Dzięki za zdjęcia! Dobrze że jest ktoś blisko kto regularnie relacjonuje budowę. Z niecierpliwością czekam na 9 piętro by przejechać się tam i zobaczyć mieszkanie chociaż z dołu :)

Mieszkaniec_parter
Posty: 11
Rejestracja: 26 paź 2016, 13:18

Re: Budowa inwestycji Piasta Park Kraków od Wawel Service - etap I (zdjęcia, opinie)

Postautor: Mieszkaniec_parter » 22 lis 2016, 13:26

Witam.
Dziś odwiedziłem nasza budowę i idzie im dobrze.
Rzeczywiście kolor okien jest ciemny brąz. Okna
Już są na całym parterze i w większości na pierwszym piętrze.
Zauważyłem że instalacje elektryczna też już wykonali na tych piętrach i zaczynają drugie piętro.
Az przyjemnie było patrzeć na naszą budowę w tak piękna pogodę :D

Nowy lokator Piasta
Posty: 60
Rejestracja: 25 paź 2016, 21:52

Re: Budowa Piasta Park Kraków od Wawel Service - etap I (zdjęcia, opinie)

Postautor: Nowy lokator Piasta » 26 lis 2016, 13:48

W tydzień czasu udało im się wstawić okna na całym parterze oraz pierwszym piętrze.
Jak tak dalej pójdzie to opóźnienie z pierwszego etapu szybko nadrobią 8-)

Z tego co dosięgłem wzrokiem to elektryka na 2 piętrze zrobiona, ścianki działowe chyba 3 piętro

Obrazek
Obrazek
Obrazek

RREvoque
Posty: 126
Rejestracja: 05 paź 2016, 19:45

Re: Budowa Piasta Park Kraków od Wawel Service - etap I (zdjęcia, opinie)

Postautor: RREvoque » 27 lis 2016, 10:45

Dziś rano byłem no i okna w części "tarasowej" są już na drugim piętrze:)

Obrazek
Obrazek

pawel121
Posty: 15
Rejestracja: 18 paź 2016, 11:44

Re: Budowa Piasta Park Kraków od Wawel Service - etap I (zdjęcia, opinie)

Postautor: pawel121 » 07 gru 2016, 14:18

Kilka zdjęć z dzisiaj.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


marika
Posty: 34
Rejestracja: 19 paź 2016, 10:55

Re: Budowa Piasta Park Kraków od Wawel Service - etap I (zdjęcia, opinie)

Postautor: marika » 08 gru 2016, 9:33

Jestem pod wrażeniem tego, że budowa Piasta Parku idzie teraz tak szybko, ale to chyba tak to jest, że jak już budynek wyjdzie ponad poziom gruntu, to później już idzie sprawnie :) Swoją drogą, mam nadzieję, że prace budowlane prowadzone w ziemie i na mrozie nie stanowią tu żadnego problemu. Ale z drugiej strony z tego, co kojarzę, to nie ma żadnego problem dzisiaj z wylewaniem betonu przy ujemnych temperaturach.

A widział ktoś może jakiej marki okna montują w budynku :?:Ciekawe co za firma będzie je produkowała, mam nadzieję, że będą dobre :)

Nowy lokator Piasta
Posty: 60
Rejestracja: 25 paź 2016, 21:52

Re: Budowa Piasta Park Kraków od Wawel Service - etap I (zdjęcia, opinie)

Postautor: Nowy lokator Piasta » 18 gru 2016, 10:01

W sobotę tłuką się od rana w mieszkaniach, a wieczorami robią nawet do 21.
Pierwsza transza przesunięta w czasie kolejne mogą się pojawić wcześniej :shock: :shock: :shock:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 18 gru 2016, 19:32 przez Nowy lokator Piasta, łącznie zmieniany 1 raz.



Wróć do „Piasta Park Kraków od Wawel Service - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości