Zmiany lokatorskie / przeróbki aranżacji w budowanym mieszkaniu a MdM - Piasta Park

Forum przeznaczone dla przyszłych mieszkańców inwestycji Osiedle Piasta Park w Krakowie, którego budowniczym jest deweloper Wawel Service. Wybór mieszkania, ceny, budowa bloku i sprawy mieszkańców.
alldaro
Posty: 9
Rejestracja: 17 paź 2017, 14:37

Re: Zmiany lokatorskie / przeróbki aranżacji w budowanym mieszkaniu a MdM - Piasta Park

Postautor: alldaro » 23 lis 2017, 21:11

A orientuje się ktoś jaki jest koszt przesunięcia ściany lub tak jak pisałem wyżej postawienie ściany dodatkowej ?
Chodzi mi tutaj oczywiście o postawienie takiej ściany jeszcze przez dewelopera w trakcie budowy (zakupiłem mieszkanie w Piasta Park II)


Nowy lokator Piasta
Posty: 60
Rejestracja: 25 paź 2016, 21:52

Re: Zmiany lokatorskie / przeróbki aranżacji w budowanym mieszkaniu a MdM - Piasta Park

Postautor: Nowy lokator Piasta » 23 lis 2017, 21:46

Nie wiem ile cm chcesz przesunąć ale gdy ja poszerzałem łazienkę to +- 100zł

alldaro
Posty: 9
Rejestracja: 17 paź 2017, 14:37

Re: Zmiany lokatorskie / przeróbki aranżacji w budowanym mieszkaniu a MdM - Piasta Park

Postautor: alldaro » 23 lis 2017, 22:46

Mam rozumieć, że kwota zależała od każdego centymetra przesunięcia ściany ?


grzegoor
Posty: 22
Rejestracja: 14 gru 2016, 8:59

Re: Zmiany lokatorskie / przeróbki aranżacji w budowanym mieszkaniu a MdM - Piasta Park

Postautor: grzegoor » 24 lis 2017, 15:12

Wycena jest robiona indywidualnie.

Simson
Posty: 47
Rejestracja: 01 lis 2016, 9:57

Re: Zmiany lokatorskie / przeróbki aranżacji w budowanym mieszkaniu a MdM - Piasta Park

Postautor: Simson » 25 lis 2017, 7:55

Wszystko zależy co chcesz zrobić. Radzę zmiany wnieść wcześniej. A kosztu jest różny za nie postawienie ściany działowej możesz nie płacić nic. Przesunięcie może kosztować parę groszy.
Polecam przemyśleć położenie kaloryferow.



Wróć do „Piasta Park Kraków od Wawel Service - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość