Przyszli mieszkańcy inwestycji Wielicka Garden Kraków od Atal - poznajmy się!

Forum dla przyszłych mieszkańców inwestycji osiedla Wielicka Garden w Krakowie, które buduje deweloper Atal. Wybór mieszkania, ceny, opinie, budowa bloku i sprawy mieszkańców - zapraszamy do dyskusji.
Tynka
Posty: 3
Rejestracja: 13 mar 2017, 15:22

Re: Przyszli mieszkańcy inwestycji Wielicka Garden Kraków od Atal - poznajmy się!

Postautor: Tynka » 13 mar 2017, 15:55

Również zakupiłam mieszkanie w etapie II :)
Co do otoczenia skał to akurat dla mnie plus.
Umowę również konsultowalam z prawnikiem- stwierdził że wszystko z nią w porządku.


Hidan
Posty: 6
Rejestracja: 11 mar 2017, 19:12

Re: Przyszli mieszkańcy inwestycji Wielicka Garden Kraków od Atal - poznajmy się!

Postautor: Hidan » 20 mar 2017, 23:02

Witam ,jestem zainteresowany zakupem mieszkania w 2 etapie ,lecz martwi mnie dlaczego jest (według mnie) małe zainteresowanie tą inwestycją. W większości projektów mieszkania schodzą jak ciepłe bułeczki ,może jest jakiś aspekt ,którego nie zauważyłem ,a jest istotny. Pozdrawiam ;)

Eve
Posty: 48
Rejestracja: 08 lut 2017, 8:15

Re: Przyszli mieszkańcy inwestycji Wielicka Garden Kraków od Atal - poznajmy się!

Postautor: Eve » 21 mar 2017, 8:31

Hidan pisze:Witam ,jestem zainteresowany zakupem mieszkania w 2 etapie ,lecz martwi mnie dlaczego jest (według mnie) małe zainteresowanie tą inwestycją. W większości projektów mieszkania schodzą jak ciepłe bułeczki ,może jest jakiś aspekt ,którego nie zauważyłem ,a jest istotny. Pozdrawiam ;)


Zobacz jak dużo mieszkań jest zarezerwowanych (czyli wpłacono 5 tys zaliczki). Myslę, że to tylko kwestia czasu I te zarezerwowane zmienią status na sprzedane :)


Hanna
Posty: 27
Rejestracja: 10 paź 2016, 13:13

Re: Przyszli mieszkańcy inwestycji Wielicka Garden Kraków od Atal - poznajmy się!

Postautor: Hanna » 21 mar 2017, 15:48

Witam kolejny raz ,, to fakt mieszkania sprzedają się dość szybko , proszę zobaczyć na status już polowa sprzedana a minelo za ledwie dwa miesiące , mieszkanie będzie idealnym miejscem dla osob które szybko będą chcieli się dostać do centrum jak i szybko wynająć, pozwoliłam sobie zrobić maly eksperyment za nim podpisałam umowę wystawiłam mieszkanie na wynajem z rzutem i opisem zdjęcia wzielam od mojego architekta który zaprojektowal mi to mieszkanie i szczerze nie wiedziałam ze az tak szyko i w takiej ilości dostane tyle odp , w ciągu weekendu odpisalo mi ok 40 anosow które nawet nie chcieli ogladac tylko już wynająć ,, później było mi tylko głupio i odpowiadałam kolejne godziny ze oferta już nie aktual.. wiec sami widzicie ze ta inwestycja jest godna , cena jak na ta okolice jest aktakcyjna tylko trzebapamietac ze jeśli kupujemy mieszkanie pod siebie to Pamietac o miejscu postojowym trzeba gdyż nie wyobrażam sobie gdzie by zostawić samochod no chyba ze pod cmentarzem ;-)
:)

Hidan
Posty: 6
Rejestracja: 11 mar 2017, 19:12

Re: Przyszli mieszkańcy inwestycji Wielicka Garden Kraków od Atal - poznajmy się!

Postautor: Hidan » 21 mar 2017, 23:32

Dzięki za odpowiedź ,zostało mi jeszcze trochę czasu do namysłu. Jak myślicie ,kiedy będą jakieś wizualizacje wnętrza ,pewnie 2 etap będzie taki sam ,więc na dniach powinno już coś pokazywać się odnośnie etapu 1 ,także interesuje mnie zagospodarowanie ogrodu. Bardzo czekam na udostępnienie etapu I ,żeby "pozwiedzać". ;)

Emka
Posty: 24
Rejestracja: 17 paź 2017, 15:59

Re: Przyszli mieszkańcy inwestycji Wielicka Garden Kraków od Atal - poznajmy się!

Postautor: Emka » 17 paź 2017, 16:08

witam - my też już po rezerwacji, machina kredytowa ruszyła.
Prace na budowie idą ekspresowo. wygląda to nieźle

Karol1990
Posty: 1
Rejestracja: 21 paź 2017, 11:46

Re: Przyszli mieszkańcy inwestycji Wielicka Garden Kraków od Atal - poznajmy się!

Postautor: Karol1990 » 21 paź 2017, 11:49

Czesc. Świeżo zakupione mieszkanie w etapie I, Budynek jeden, pierwsze piętro. Pozdrawiam

Karol

Maja Wyrostek
Posty: 1
Rejestracja: 02 lis 2017, 4:27

Re: Przyszli mieszkańcy inwestycji Wielicka Garden Kraków od Atal - poznajmy się!

Postautor: Maja Wyrostek » 02 lis 2017, 4:45

Część !
Też kupiliśmy tam mieszkanie :) dobre sąsiedztwo to podstawa więc zachęcam żebyśmy się poznawali i wymieniali swoje spostrzeżenia :)
Mój blok to ten ostatni zaraz przy parku. Byliśmy wczoraj i jeszcze nie ma naszego piętra ale całe osiedle zaczyna wyglądać coraz lepiej!

Pozdrawiam wszystkich sąsiadów!


Eve
Posty: 48
Rejestracja: 08 lut 2017, 8:15

Re: Przyszli mieszkańcy inwestycji Wielicka Garden Kraków od Atal - poznajmy się!

Postautor: Eve » 03 lis 2017, 8:01

Maja Wyrostek pisze:Część !
Też kupiliśmy tam mieszkanie :) dobre sąsiedztwo to podstawa więc zachęcam żebyśmy się poznawali i wymieniali swoje spostrzeżenia :)
Mój blok to ten ostatni zaraz przy parku. Byliśmy wczoraj i jeszcze nie ma naszego piętra ale całe osiedle zaczyna wyglądać coraz lepiej!

Pozdrawiam wszystkich sąsiadów!

Witam Sąsiadkę z piętra ;)



Wróć do „Wielicka Garden Kraków od dewelopera Atal - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości