Mieszkańcy inwestycji Bunscha Park w Krakowie - poznajmy się na forum

Forum przeznaczone dla mieszkańców inwestycji Osiedle Bunscha Park w Krakowie. Zapraszamy do omawiania spraw związanych z osiedlem oraz dzielenia się opiniami i spostrzeżeniami na jego temat.
krakmann
Posty: 10
Rejestracja: 01 mar 2016, 14:38

Mieszkańcy inwestycji Bunscha Park w Krakowie - poznajmy się na forum

Postautor: krakmann » 11 mar 2016, 17:29

Czy naprawdę nikt przeglądający forum nie zakupił tam mieszkania? Może ktoś ma jakieś informacje na temat dewelopera?


konji
Posty: 25
Rejestracja: 12 kwie 2016, 7:44

Re: Mieszkańcy inwestycji Bunscha Park w Krakowie - poznajmy się na forum

Postautor: konji » 12 kwie 2016, 8:11

megi pisze:Oj, @JaCiPowiem, nie ma się co nikomu dziwić, że chce sprawdzić i dowiedzieć się jak najwięcej o deweloperze, który odpowiada za inwestycję, na mieszkanie w której ktoś ma zamiar wydać oszczędności życia albo zadłużyć się nawet na kilkadziesiąt lat... Wtopa w takiej sytuacji, jest chyba czymś dosyć przykrym ;) Ale masz 100% racji w tym, że chciałoby się, żeby państwo funkcjonowało u nas właśnie tak, jak piszesz, żeby ścigało oszustów i dbało o interes obywateli.

A sama inwestycja Bunsha Park jest faktycznie dosyć interesująca i ciekawi mnie, jak się będzie ten wątek rozwijał na forum :) A ceny nowych mieszkań w niej faktycznie kuszące jak na tą lokalizację, bo jednak w okolicy tanio nie jest, choć od centrum dosyć daleko. Ale też miejsce się rozwija, wszystkie inwestycje Uniwersytetu Jagiellońskiego, biurowce Bumy - czyli przybywa w okolicy także miejsc pracy, a to zawsze robi dobrze rynkowi mieszkaniowemu :)

To jest ktoś kto kupił już nowe meszkanie w Buncha Park i może coś napisać o swoich doświadczeniach z tym związanych :?:

Witam
Kupiliśmy z dziewczyną mieszkanie w tej inwestycji bud.3. Jak do tej pory nie ma się do czego przyczepić, miła obsługa w biurze sprzedaży plus odpowiedzi na wszelkie nurtujące Cię pytania. Współpracują z domem kredytowym Notus oraz kilkoma bankami co znacznie ułatwia załatwienie kredytu hipotecznego jeśli ktoś bierze taki pod uwagę (nas pani z Notusa poprowadziła za rączkę aż do uzyskania kredytu, dostarczałem tylko odp. dokumenty, a w banku pojawiłem się dopiero na podpisanie umowy).
Dużym plusem tej inwestycji jest zamknięty rachunek powierniczy i kredytowanie 10/90 (10% wart. mieszkania w momencie zakupu 90% bank przelewa jak odbierzesz mieszkanie) jest to chyba najwyższa forma zabezpieczenia klienta. Mieszkania dostępne w programie MDM.
Jedynym minusem jest cena miejsca w garażu podziemnym 25 000 zł (choć w porównaniu do cen w centrum nie jest jeszcze tak tragiczna)
Pozdrawiam

iwan
Posty: 42
Rejestracja: 10 lut 2016, 0:29

Re: Mieszkańcy inwestycji Bunscha Park w Krakowie - poznajmy się na forum

Postautor: iwan » 29 cze 2016, 14:04

@yanya, wrzuć pytania na forum, bo też chętnie dowiem się czegoś nowego o inwestycji Bunscha Park :) Jakie mieszkanie bierzesz :?:


yanya
Posty: 2
Rejestracja: 29 cze 2016, 13:07

Re: Mieszkańcy inwestycji Bunscha Park w Krakowie - poznajmy się na forum

Postautor: yanya » 10 lip 2016, 12:42

@iwan, kupuje 3 pok. mieszk. (MDM) budynek 2. Troche więcej mam oplat dla tego chciala zapytac konji, ale nie odpowiada(

konji
Posty: 25
Rejestracja: 12 kwie 2016, 7:44

Re: Mieszkańcy inwestycji Bunscha Park w Krakowie - poznajmy się na forum

Postautor: konji » 10 lip 2016, 19:13

yanya pisze:@iwan, kupuje 3 pok. mieszk. (MDM) budynek 2. Troche więcej mam oplat dla tego chciala zapytac konji, ale nie odpowiada(

witam, długo nie zaglądałem na forum bo był brak zainteresowania tematem, dałbym Ci maila ale nie moge wysłać prywatnej wiadomości pisze że nie jestem zarejestrowany :shock:
jak nie zarejestrowany? jak zalogowany :shock:
spróbuj coś do mnie wysłać może dam radę odpowiedzieć

Marsu
Posty: 1
Rejestracja: 20 paź 2016, 10:32

Re: Mieszkańcy inwestycji Bunscha Park w Krakowie - poznajmy się na forum

Postautor: Marsu » 20 paź 2016, 10:35

Witam,

Jesteśmy wraz z narzeczoną zainteresowani kupnem mieszkania w tej inwestycji i mam pytanie do osób które już zakupiły bądź są na dalszym etapie negocjacji. Mianowicie jaka jest elastyczność dewelopera odnoście cen czy jest on skory do jakichkolwiek negocjacji czy raczej podane ceny są już ostateczne i ciężko jest cokolwiek urwać.

dagson
Posty: 8
Rejestracja: 01 lis 2016, 7:15

Re: Mieszkańcy inwestycji Bunscha Park w Krakowie - poznajmy się na forum

Postautor: dagson » 01 lis 2016, 7:21

Cześć,

Ja z chłopakiem będziemy wprowadzać się do budynku 3-go.
Deweloper chetny do negocjacji, natomiast interesowałam się mieszkaniem zanim jeszcze rozpoczela się budowa i możliwe, że dlatego poszli na reke. Ogólnie super kontakt z biurem sprzedazy i jeśli ma się sensowną propozycję to są otwarci na rozmowe.

Pozdrawiam :)

Froggy
Posty: 13
Rejestracja: 19 lis 2016, 1:33

Przywitalnia - mieszkańcy Bunscha Park w Krakowie - poznajmy się na forum

Postautor: Froggy » 19 lis 2016, 1:48

Witam (Oby) przyszlych sasiadow :D
Wlasnie dzis zarezerwowalismy mieszkanie w 6 budynku, i jak wszystko dobrze pojdzie z bankiem ( Mocno trzymamy kciuki),
To zaczynamy odliczanie 8-) . Mieszkamy na Ruczaju juz 8 lat, i z roku na rok widzimy jak sie nasza ukochana dzielnica w dobrym kierunku zmienia.
Dlugo czekalismy na taka inwestycie jak Bunscha park, i w koncu trafila sie nam perelka. Zawsze mowili mi ze na dobre rzeczy warto czekac, wiec czekamy do III kwartalu 2018. (oby skonczyli wczesniej). Ale sa plusy tego. Mozna kase odkladac na wykonczenie, budowy i halasu juz nie bedzie, itd.
Wiec jeszcze raz witam przyslych sasiadow, i zycze wam szybkiej wprowadzki na nowe M :!: :!: :!:

Pozdrawiam,
Bartek


MiG
Posty: 18
Rejestracja: 22 lis 2016, 23:10

Re: Mieszkańcy inwestycji Bunscha Park w Krakowie - poznajmy się na forum

Postautor: MiG » 22 lis 2016, 23:23

Froggy, i jak idą formalności, będziemy kiedyś sąsiadami? No i III kwartał 2018 roku, to w trzecim etapie kupiłeś? :)

Froggy
Posty: 13
Rejestracja: 19 lis 2016, 1:33

Re: Mieszkańcy inwestycji Bunscha Park w Krakowie - poznajmy się na forum

Postautor: Froggy » 23 lis 2016, 17:31

Poki co jestesmy na etapie zbiernaia wszystkich papierow, i jak dobrze pojdzie odamy wzystko do bankow w poniedzalek.
Tak w 3 etapie chcemy kupic mieszkanie, Budynek 6. Chcemy jak naj dalej od ulicy :D



Wróć do „Bunscha Park Kraków - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość