II etap Osiedla Bunscha Park - ruszyła sprzedaż nowych mieszkań w Krakowie

Forum przeznaczone dla mieszkańców inwestycji Osiedle Bunscha Park w Krakowie. Zapraszamy do omawiania spraw związanych z osiedlem oraz dzielenia się opiniami i spostrzeżeniami na jego temat.
andy
Posty: 65
Rejestracja: 25 paź 2016, 20:26

II etap Osiedla Bunscha Park - ruszyła sprzedaż nowych mieszkań w Krakowie

Postautor: andy » 18 lis 2016, 1:04

Nie wiem czy już widzieliście, ale rusza drugi etap budowy osiedla Bunscha Park, a to zdecydowanie dobra wiadomość dla wszystkich osób, które kupiły już mieszkania we wcześniej wybudowanej części :) Oznacza to bowiem, że pewnie za jakieś półtora zniknie już z bezpośredniego sąsiedztwa plac budowy, a realnie pewnie nawet wcześniej, ponieważ ostatnie miesiące, to już nieuciążliwe prace wewnątrz oraz odbiory budynku. Inna sprawa, że skoro sprzedają już także mieszkania w ostatnim budynku, to pewnie także on ma zostać oddany mieszkańcom w 2018 roku. Jak widać na zdjęciu poniżej, na miejscu, na którym mają stanąć kolejne bloki, jeszcze niewiele się dzieje, ale prace powinny ruszyć w najbliższych dniach lub tygodniach - chyba że już się rozpoczęły, ktoś widział :?:

Obrazek

Jeżeli ktoś miał zamiar kupić nowe mieszkanie w inwestycji Bunscha Park, to teraz ma wciąż spory wybór, znacznie większy niż jeszcze niedawno w pierwszym etapie tego projektu, bo ten chyba prawie cały sprzedany :) Przejrzałem na szybko listę i metraże zaczynają się od kawalerek poniżej 30 m2 (choć tych jest niewiele), a kończą na ogromnych mieszkaniach 5-pokojowych na ok. 120 m2 (to także pojedyncze sztuki). Sporo jest lokali 2-pokojowych na nieco ponad 40 m2, czyli nieco lepiej niż dosyć powszechne ostatnio w Krakowie 2 pokoje nawet na 33-35 m2. Zaplanowano także dużo mieszkań 3-pokojowych mających nieco ponad 60 m2. Nie wiem jak ceny w tym etapie, ale może ktoś napisze na forum coś o tym, jak to wygląda? Zazwyczaj kolejne etapy bywają droższe niż pierwszy, ciekawe czy tak będzie i w tym przypadku.

Obrazek

Widać już, że na placu budowy czekają elementy służące do stawiania kolejnych budynków, skoro nie zostały zabrane przez generalnego wykonawcę, to znaczy, że w bliskiej przyszłości powinny zostać znowu wykorzystane.

Widziałem, że sporo mieszkań w drugim etapie Bunscha Parku jest już zarezerwowanych, jest tu może ktoś, kto już to zrobił i może podać więcej informacji, bo jeśli ma zamiar kupić, to pewnie je posiada ;)

Obrazek

I jeszcze smaczek, widok na Klasztor na Bielanach, może nie jest to najwyraźniejsze zdjęcie, ale jednak widok niezły :D


MelaC
Posty: 15
Rejestracja: 29 paź 2016, 23:23

Re: II etap Osiedla Bunscha Park - ruszyła sprzedaż nowych mieszkań w Krakowie

Postautor: MelaC » 06 gru 2016, 10:59

Był ktoś ostatnio na budowie II etapu Osiedla Bunscha Park i może napisać, czy coś się tam już dzieje, a najlepiej jeszcze wrzucić jakieś zdjęcia? ;) Ostatnio nie miałem okazji wybrać się w te okolice, ale z tego, co kojarzę, to robota miała ruszyć jakoś teraz, albo w bardzo bliskiej przyszłości. Może ktoś potwierdzić?

konji
Posty: 25
Rejestracja: 12 kwie 2016, 7:44

Re: II etap Osiedla Bunscha Park - ruszyła sprzedaż nowych mieszkań w Krakowie

Postautor: konji » 09 gru 2016, 13:11

Przejeżdżałem dzisiaj koło inwestycji i zauważyłem ,że coś chyba ruszyło z budową II etapu. Widziałem jak pracowały dwie koparki i dwie wywrotki za budynkami 2 i 3. Pozdrawiam.



Wróć do „Bunscha Park Kraków - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości