Zawarcie umowy na dostawy prądu z Tauronem przez internet i w placówce

Forum o tym, jak wykończyć nowe mieszkanie, jakie sprzęty do niego kupić, jakie materiały wykończeniowe zastosować, gdzie znaleźć dobrą ekipę wykończeniową w Krakowie i Małopolsce.
dimon
Posty: 66
Rejestracja: 06 lut 2016, 20:25

Zawarcie umowy na dostawy prądu z Tauronem przez internet i w placówce

Postautor: dimon » 01 gru 2016, 20:28

Miałem wrzuć to w wątku mojego osiedla, ale to pewnie przyda się większej licznie osób :idea: Otóż jeśli chodzi o sprawy do załatwienia po odbiorze nowego mieszkania od dewelopera, to między innymi trzeba podpisać umowę z dostawcą prądu. U nas jest to zazwyczaj Tauron, jeśli chodzi o innych dostawców, to nie wiem jak jest. Ale taką umowę można zawrzeć w placówce, np. przy Śląskiej 10 - czasem są kolejki, ale jak się ma szczęście, to można szybko załatwić. Trzeba mieć przy sobie też protokół odbioru mieszkania :)

Ale niewiele osób wie, że jeśli chodzi o to, jak zawrzeć umowę z dostawcą prądu do nowego mieszkania Tauron, to jest to możliwe przez internet - online, dobra opcja dla tych, którzy nie mają za wiele czasu i nie chce im się specjalnie po to jechać ;) Wystarczy wypełnić ten formularz zgłoszeniowy:
tauron.pl/SiteCollectionDocuments/KI/TS-GD-WOZ-EDO-E-wniosek-o-zawarcie-zmiane-umowy-kompleksowej.pdf

Formularz trzeba podpisać, dołączyć do niego skan protokołu odbioru oraz wszystko to wysłać na adres tok.indywidualni@tauron.pl - i tyle trzeba zrobić, żeby zawszeć umowę o dostawę prądu przez internet. Później umowa przychodzi pocztą, a licznik zostaje oczywiście przepisany z dewelopera, na nas :) Kto ma ochotę, zawsze może iść osobiście, ale jest i taki sposób.


Janusz5335
Posty: 30
Rejestracja: 08 mar 2016, 15:06

Re: Zawarcie umowy na dostawy prądu z Tauronem przez internet i w placówce

Postautor: Janusz5335 » 14 kwie 2017, 14:48

Dzięki dimon. Przydatna informacja. Pozdrawiam

dimon
Posty: 66
Rejestracja: 06 lut 2016, 20:25

Re: Zawarcie umowy na dostawy prądu z Tauronem przez internet i w placówce

Postautor: dimon » 16 kwie 2017, 19:27

Janusz5335 pisze:Dzięki...

Cieszę się, że komuś mogło się przydać, stwierdziłem, że opiszę na forum, jak podłączyć prąd w nowym mieszkaniu od dewelopera, skoro już przez to szczęśliwie przeszedłem :) W zasadzie to po to jest forum, żeby się wymieniać takimi informacjami.


MalwinaPol
Posty: 3
Rejestracja: 20 cze 2018, 10:49

Re: Zawarcie umowy na dostawy prądu z Tauronem przez internet i w placówce

Postautor: MalwinaPol » 20 cze 2018, 10:53

dzięki za info, bardzo przydatne

Volfeer
Posty: 55
Rejestracja: 24 paź 2018, 2:34

Re: Zawarcie umowy na dostawy prądu z Tauronem przez internet i w placówce

Postautor: Volfeer » 11 kwie 2019, 23:15

Czy potem kurier jeszcze raz przywozi do podpisania umowę i dopiero wtedy instalują, czy może od razu po przesłaniu monter się umawia?



Wróć do „Wykończenie i urządzenie mieszkania - forum i opinie o ekipach, materiałach i sprzęcie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości