Forum osiedla Browary Warszawskie - Echo Investment Warszawa - opinie

Budowy nowych mieszkań i domów w Warszawie i innych miastach Mazowsza - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
remik
Posty: 23
Rejestracja: 02 lut 2017, 9:43

Forum osiedla Browary Warszawskie - Echo Investment Warszawa - opinie

Postautor: remik » 09 lut 2017, 12:36

Forum mieszkańców inwestycji Browary Warszawskie - Echo Investment - przydałoby się tu takie założyć, bo pewnie jest sporo osób, które ma pytania dotyczące tego projektu i chciałoby się dowiedzieć o nim czegoś więcej :) A osiedle zapowiada się dosyć ciekawie, do tego znajduje się w całkiem korzystnej lokalizacji, jak na miasto Warszawa.

Obrazek
Obrazek
Obrazek


BW_mieszkaniec
Posty: 2
Rejestracja: 21 mar 2017, 15:54

Re: Forum osiedla Browary Warszawskie - Echo Investment Warszawa - opinie

Postautor: BW_mieszkaniec » 21 mar 2017, 15:55

Witam na pokładzie.

remik
Posty: 23
Rejestracja: 02 lut 2017, 9:43

Re: Forum osiedla Browary Warszawskie - Echo Investment Warszawa - opinie

Postautor: remik » 23 mar 2017, 0:48

Duże mieszkanie kupiłeś :?: Jakie są Twoim zdaniem największe zalety i wady inwestycji Browary Warszawskie? Bo chętnie poznam zdanie innych osób o tym projekcie :) Podzielisz się tym, jakie masz opinie - mnie podoba się tu projekt, jest całkiem ładny, jak na to, co się teraz buduje. Udało Ci się coś wynegocjować z deweloperem Echo Investment? Co myślisz o atrakcyjności okolicy i jej skomunikowaniu z resztą miasta?


BW_mieszkaniec
Posty: 2
Rejestracja: 21 mar 2017, 15:54

Re: Forum osiedla Browary Warszawskie - Echo Investment Warszawa - opinie

Postautor: BW_mieszkaniec » 24 kwie 2017, 15:26

100m.
Lokalizacja super, natomiast komunikacja (autem) może być różnica, wąskie ulice do okoła. Akurat pracuje 800m of inwestycji więc to mnie tak nie martwiło.
Główna zaleta, 4,5ha w centrum Warszawy zaprojektowane przez jednego architekta.

anetabzyk
Posty: 1
Rejestracja: 26 cze 2018, 15:19

Re: Forum osiedla Browary Warszawskie - Echo Investment Warszawa - opinie

Postautor: anetabzyk » 26 cze 2018, 15:23

Witam,
ja mam mieszkanie w etapie C, na etapie budowy mamy problem ze zgodą na klimatyzację, może ktoś z przyszłych mieszkańców ma podobny problem i chciałby połączyć siły w walce o zgodę?
Nie wiem, jak to się stało że prestiżowa inwestycja a architekci nie przewidzieli podłączenia klimatyzacji :oops:

aneta87
Posty: 26
Rejestracja: 24 kwie 2018, 13:23

Re: Forum osiedla Browary Warszawskie - Echo Investment Warszawa - opinie

Postautor: aneta87 » 27 cze 2018, 10:15

Od ilu się zaczynają ceny?

maksymilian
Posty: 1
Rejestracja: 29 cze 2018, 23:05

Re: Forum osiedla Browary Warszawskie - Echo Investment Warszawa - opinie

Postautor: maksymilian » 29 cze 2018, 23:07

mam pytanie jak wyglada cenowo m2 w etapie C? Dalo sie negocjowac z deweloperem?

beatrixx
Posty: 3
Rejestracja: 19 lip 2018, 9:56

Re: Forum osiedla Browary Warszawskie - Echo Investment Warszawa - opinie

Postautor: beatrixx » 26 lip 2018, 16:08

podoba mi sie nazwa i osiedle, ale czy cenowe negocjacje sa tu mozliwe? watpliwa sprawa... natomiast wiem, ze handlowcy od robyg potrafia pojść na reke


BOA
Posty: 1
Rejestracja: 02 kwie 2020, 22:30

Re: Forum osiedla Browary Warszawskie - Echo Investment Warszawa - opinie

Postautor: BOA » 02 kwie 2020, 22:43

Spółdzielnią lokatorów których będą mieli na wyciągnięcie ręki - okno w okno. :?



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Warszawie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości