Wola 01 Budimex - kto jest zainteresowany kupnem / zakupy grupowe

Budowy nowych mieszkań i domów w Warszawie i innych miastach Mazowsza - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
Warszawianka
Posty: 1
Rejestracja: 04 mar 2017, 15:07

Wola 01 Budimex - kto jest zainteresowany kupnem / zakupy grupowe

Postautor: Warszawianka » 04 mar 2017, 15:10

Witam,
Jeśli wiesz ze chcesz kupić mieszkanie w inwestycji Wola 01 to ogłoszenie jest dla Ciebie.
Podobnie jak ty jestem zainteresowana kupnem mieszkania w inwestycji Budimex.
Niestety deweloper nie chce negocjować cen a też jakiekolwiek przeróbki będą płatne- informacja powiedziana na wstępie, szukałam alternatyw.
Jest możliwość negocjacji ceny gdy jest grupa 5 klientów. Mam już 3 (łącznie ze mną).

Jeśli chcesz/chcecie kupić mieszkanie i jesteście zainteresowani wspólnym uzgadnianiem warunków z deweloperem proszę o kontakt.

Proszę o wiadomość tylko osoby zdecydowane i konkretne(najlepiej jak już jest rezerwacja ).

Pozdrawiam


dex
Posty: 18
Rejestracja: 09 mar 2017, 17:11

Re: Wola 01 Budimex - kto jest zainteresowany kupnem / zakupy grupowe

Postautor: dex » 09 mar 2017, 17:21

@Warszawianka, świetny pomysł, a udało się zebrać wymaganą grupę i zrobić jakieś negocjacje z deweloperem Budimex, bo też wydaje mi się, że nie są skorzy do dawania upustów. Jeśli tak, to ile udało się ugrać na cenie. Dla mnie niestety za późno na zakupy grupowe mieszkania w Wola 01 Warszawa, bo już to mam ogarnięte, ale dobrze wiedzieć, że w przyszłości mogę mieć całkiem łebskich sąsiadów :D

dex
Posty: 18
Rejestracja: 09 mar 2017, 17:11

Re: Wola 01 Warszawa Budimex - opinie o inwestycji na forum

Postautor: dex » 09 mar 2017, 17:23

A swoją drogą, jakie widzisz wady i zalety tej inwestycji :?: Ciekawią mnie opinie o Wola 01 z innych źródeł, może coś przeoczyłem, kiedy sam wybierałem nowe mieszkanie :) Super, że udało się znaleźć na forum kogoś, kto też się zdecydował na zakup mieszkania w tej lokalizacji :!:


EwaM
Posty: 1
Rejestracja: 11 mar 2017, 10:04

Re: Wola 01 Budimex - kto jest zainteresowany kupnem / zakupy grupowe

Postautor: EwaM » 11 mar 2017, 10:07

Witam ja jestem bardzo zainteresowana (we środę podpisuję umowę rezerwacyjną) a teraz mam rezerwację taką na 7 dni
prośba o kontakt: ewa.mikulska1@gmail.com
pozdrawiam

WojtekSko
Posty: 1
Rejestracja: 23 mar 2017, 10:38

Re: Wola 01 Budimex - kto jest zainteresowany kupnem / zakupy grupowe

Postautor: WojtekSko » 23 mar 2017, 10:41

Witam
jeżeli są obecnie osoby zainteresowane dołączenie, do grupy do negocjacji z Budimex (osiedle Wola01), to proszę ko kontakt skomandd@gmail.com
Pozdrawiam

dex
Posty: 18
Rejestracja: 09 mar 2017, 17:11

Re: Wola 01 Budimex - kto jest zainteresowany kupnem / zakupy grupowe

Postautor: dex » 04 kwie 2017, 0:14

Chyba nikt nie chce się przyznać, ile można zyskać, jeśli kupuje się od Budimexu mieszkanie w Warszawie zbiorowo. A może ktoś w jakiejś innej inwestycji niż Wola 01 brał od nich mieszkanie w takim systemie i coś oszczędził :?: Dacie znać, jak to wygląda i jak sprzedają się lokale :?:



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Warszawie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości