Ronson - rozliczenie powierzchni nowego mieszkania / dopłata za większą powierzchnię mieszkania

Zapraszamy do zakładania forów nowych inwestycji mieszkaniowych w Warszawie. Zapraszam do kontaktu z administratorem przez wiadomość prywatną w tej sprawie.
Nexter
Posty: 1
Rejestracja: 26 kwie 2024, 23:03

Ronson - rozliczenie powierzchni nowego mieszkania / dopłata za większą powierzchnię mieszkania

Postautor: Nexter » 26 kwie 2024, 23:14

Czesc Wam.

Mam pytanie dotyczące dewelopera Ronson. Mianowicie jestem przed odebraniem kluczy. Dostałem maila z terminem oraz informacją, że zanim dostanę klucze muszę przelać im 520 zł za "rozliczenie powierzchni" wtf? Czy to jest w ogóle legalne? Mieliście coś takiego? Ja rozumiem jakieś opłaty manipulacyjne rzędu 50 zł,ale 520 zł to już lekka przesada. Dalej też będą jeszcze doliczac?Co myślicie? Czy poprostu wyszło im parę cm większe mieszkanie i stąd ta dopłata?


jankomuzykanto
Posty: 152
Rejestracja: 26 lip 2023, 14:46

Re: Ronson - rozliczenie powierzchni nowego mieszkania / dopłata za większą powierzchnię mieszkania

Postautor: jankomuzykanto » 27 kwie 2024, 14:52

Jakbyś przeczytał co podpisałeś to byś pewnie wiedział za co ta opłata.

Mar G
Posty: 3154
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:20

Re: Ronson - rozliczenie powierzchni nowego mieszkania / dopłata za większą powierzchnię mieszkania

Postautor: Mar G » 08 maja 2024, 9:53

Nexter pisze:Czesc Wam.

Mam pytanie dotyczące dewelopera Ronson. Mianowicie jestem przed odebraniem kluczy. Dostałem maila z terminem oraz informacją, że zanim dostanę klucze muszę przelać im 520 zł za "rozliczenie powierzchni" wtf? Czy to jest w ogóle legalne? Mieliście coś takiego? Ja rozumiem jakieś opłaty manipulacyjne rzędu 50 zł,ale 520 zł to już lekka przesada. Dalej też będą jeszcze doliczac?Co myślicie? Czy poprostu wyszło im parę cm większe mieszkanie i stąd ta dopłata?

Oczywiście że to rozliczenie finalnej powierzchni. nie da się co do mm zrealizować tego, co architekt na rysunku wyrysował.
to abecadło zakupu mieszkania.

nazywanie tego "przesadą" jest nieco kompromitujące autora wpisu



Wróć do „Fora mieszkańców nowych osiedli mieszkaniowych w Warszawie i na Mazowszu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości