Zapach od strony Wisly w okliciach Stopnia Dąbie - Apartamenty Bajeczna Kraków

Forum przeznaczone dla mieszkańców inwestycji Apartamenty Bajeczna w Krakowie. Zapraszamy do omawiania spraw związanych z osiedlem oraz dzielenia się opiniami i spostrzeżeniami na jego temat.
tomekl007
Posty: 182
Rejestracja: 20 wrz 2016, 20:37

Zapach od strony Wisly w okliciach Stopnia Dąbie - Apartamenty Bajeczna Kraków

Postautor: tomekl007 » 22 kwie 2021, 20:27

Witam, rozważam zakup mieszkania w kolejnym etapie na bajecznej, i zastanawiam mnie czy czują państwo czasem nieprzyjemny zapach od strony wisły i na ile to jest uciążliwe.
Będę wdzięczny za każdą opinie.


Trabb
Posty: 91
Rejestracja: 15 lut 2020, 22:53

Re: Zapach od strony Wisly w okliciach Stopnia Dąbie - Apartamenty Bajeczna Kraków

Postautor: Trabb » 22 kwie 2021, 20:50

Często tam jestem na rowerze/spacerze i faktycznie ten zapach jest bardzo częsty. Pytanie bardziej nie tyle czy czuć (bo na pewno czuć w tych mieszkaniach z widokiem na Wisłę) tylko czy nadal będzie to problemem dla mieszkań w tym kolejnym etapie który będzie wewnątrz osiedla... Wydaje mi się, że już raczej nie.

MarcinJ
Posty: 445
Rejestracja: 29 sie 2015, 19:59

Re: Zapach od strony Wisly w okliciach Stopnia Dąbie - Apartamenty Bajeczna Kraków

Postautor: MarcinJ » 22 kwie 2021, 21:42

Potwierdzam, też nieraz czułem to przejeżdżając w okolicy na rowerze, natomiast trudno mi powiedzieć, czy jest to odczuwalne na terenie osiedla Apartamenty Bajeczna.


gijoe
Posty: 4
Rejestracja: 18 kwie 2016, 16:20

Re: Zapach od strony Wisly w okliciach Stopnia Dąbie - Apartamenty Bajeczna Kraków

Postautor: gijoe » 26 kwie 2021, 9:48

Jeżdze bulwarami na rowerze od lat. Zawsze tam śmierdziało inie sądze aby w najbliższych czasach coś się miało zmienić w tym temacie

witoldrekk
Posty: 16
Rejestracja: 29 lip 2023, 16:53

Re: Zapach od strony Wisly w okliciach Stopnia Dąbie - Apartamenty Bajeczna Kraków

Postautor: witoldrekk » 29 lip 2023, 16:56

zapach rzecz względna i sugestywna, jedni czują a inni nie

Sellie
Posty: 113
Rejestracja: 01 wrz 2018, 8:27

Re: Zapach od strony Wisly w okliciach Stopnia Dąbie - Apartamenty Bajeczna Kraków

Postautor: Sellie » 11 lis 2023, 18:41

Często czytałam, że w tych okolicach śmierdzi, ale poruszając się tam nie czułam, ale dzisiaj byłam właśnie w okolicy Bajecznej no i śmierdzi zwykłym szambem/szaletem. To nie jest kwestia "jeden czuje/drugi nie" :lol: Zapach jest intensywny.



Wróć do „Bajeczna Apartamenty Kraków od Atal - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości