Szczęśliwy Dom (Kraków / Zabłocie) od Caza Feliz Portowa - opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
raffi
Posty: 11
Rejestracja: 05 maja 2024, 9:13

Re: Szczęśliwy Dom (Kraków / Zabłocie) od Caza Feliz Portowa - opinie na forum

Postautor: raffi » 05 maja 2024, 19:28

Chodnik jakiś już jest. Zakładam ze połączy się z chodnikiem z Casy Feliz.

Obrazek


The_bill
Posty: 10
Rejestracja: 15 mar 2024, 0:55

Re: Szczęśliwy Dom (Kraków / Zabłocie) od Caza Feliz Portowa - opinie na forum

Postautor: The_bill » 05 maja 2024, 19:58

Ooo dzięki! Ostatni raz tam byłem ok. początku kwietnia i była świeżo posiana trawa, ale widzę, że jednak szybko to przerobili w chodnik, fajnie

homerapsody
Posty: 35
Rejestracja: 22 paź 2023, 9:19

Re: Szczęśliwy Dom (Kraków / Zabłocie) od Caza Feliz Portowa - opinie na forum

Postautor: homerapsody » 07 maja 2024, 11:22

Cześc, czy myślicie, że ma szansę powstać tu fajne osiedle. Co sądzicie o okolicy?


raffi
Posty: 11
Rejestracja: 05 maja 2024, 9:13

Re: Szczęśliwy Dom (Kraków / Zabłocie) od Caza Feliz Portowa - opinie na forum

Postautor: raffi » 07 maja 2024, 11:30

Sam się bardzo mocno zastanawiam i wydaje mi się że tak. Już teraz jest imo bardzo spoko. Blisko na tramwaj wyjazd przez portowa na klimeckiego/stopien dabie. Biedronka 15min z buta (kolo tandety), siłowania też blisko. Ale raczej na powstanie czegoś jak Romanowicza nie licze. Przy czym znowu 15min na piechote jestes spokojnie w stanie tam dojść. A hale obok wiadomo niepewnosc kiedy zaczna tam budowac i co zaczna tam budowac no ale akutalnie na grzegorzkach/zablociu w tej cenie nie ma absolutnie zadnej innej budowy

nowyszukam32
Posty: 16
Rejestracja: 04 gru 2023, 20:23

Re: Szczęśliwy Dom (Kraków / Zabłocie) od Caza Feliz Portowa - opinie na forum

Postautor: nowyszukam32 » 07 maja 2024, 12:17

Wydaje mi się, ze ta okolica na pewno się zmieni na plus. Przynajmniej te dwie hale od wschodu pewnie zostaną zaraz zmienione w blok. Do tego będzie zrobiona zielona ścieżka prowadząca do bulwarów. Do tramwaju niedaleko, a znacznie ciszej niż jakby to było przy Klimeckiego. Cena dość atrakcyjna w porównaniu do sąsiednich inwestycji. Niestety w okolicach nic nie ma ciekawego nawet z wtórnego, może czekają ludzie na start programu i wrzucą ogłoszenia z dużo wyższą ceną?
Szkoda jedynie, ze bliżej nie ma jakiegoś sklepu, ale jak ten caky teren zablocia zmieni się w mieszkaniówkę to może powstanie coś podobnego jak na Romanowicza :)

muzyd
Posty: 32
Rejestracja: 08 mar 2024, 11:37

Re: Szczęśliwy Dom (Kraków / Zabłocie) od Caza Feliz Portowa - opinie na forum

Postautor: muzyd » 07 maja 2024, 12:30

Za 5 lat pewnie okolica będzie bardziej "do życia". Należy pamiętać, że wyburzanie i zabudowywanie sąsiednich magazynów będzie dość uciążliwe dla tych którzy aktualnie będą się wprowadzać w nowe inwestycje.

raffi
Posty: 11
Rejestracja: 05 maja 2024, 9:13

Re: Szczęśliwy Dom (Kraków / Zabłocie) od Caza Feliz Portowa - opinie na forum

Postautor: raffi » 07 maja 2024, 12:36

No chyba wizja budów to dla mnie największy minus. Ale znowu zanim uda się wprowadzić to minie trochę czasu może coś zacznie się do tego momentu dziać.

homerapsody
Posty: 35
Rejestracja: 22 paź 2023, 9:19

Re: Szczęśliwy Dom (Kraków / Zabłocie) od Caza Feliz Portowa - opinie na forum

Postautor: homerapsody » 07 maja 2024, 14:37

Dzięki za opinie. Bardzo cenne dla mnie, z jednej strony wiem, że to dobre miejsce na mapie Krakowa, ale okolica nie jest taka, jakby się chciało, takie miasto z całym fajnym zapleczem. Mimo wszystko mam obawy


fjrc
Posty: 178
Rejestracja: 24 sty 2024, 22:38

Re: Szczęśliwy Dom (Kraków / Zabłocie) od Caza Feliz Portowa - opinie na forum

Postautor: fjrc » 07 maja 2024, 14:58

Wrzucę plan zagospodarowania

Obrazek

The_bill
Posty: 10
Rejestracja: 15 mar 2024, 0:55

Re: Szczęśliwy Dom (Kraków / Zabłocie) od Caza Feliz Portowa - opinie na forum

Postautor: The_bill » 07 maja 2024, 15:13

homerapsody pisze:Dzięki za opinie. Bardzo cenne dla mnie, z jednej strony wiem, że to dobre miejsce na mapie Krakowa, ale okolica nie jest taka, jakby się chciało, takie miasto z całym fajnym zapleczem. Mimo wszystko mam obawy


Sam się nad tym głowiłem długo, czy to dobre miejsce, czy nie aż tak. Stwierdziłem, że okolica ma potencjał i warto w to iść, koniec końców okolice Romanowicza na początku też nie były lepsze (a i jeszcze trochę przemysłu wciąż zostało). Jak na Zabłocie ceny ok, szczególnie jak się porówna z YTI i Matexi (za 20k+).

Z alternatyw rozwazalbym ewentualnie Wille Pana Tadeusza, bo koncepcyjnie wygląda ciekawie, ale sprzedaż nie ruszyła, więc ciężko powiedzieć jak będzie z cenami, ani kiedy koniec budowy



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 57 gości