Szczęśliwy Dom (Kraków / Zabłocie) od Caza Feliz Portowa - opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
fjrc
Posty: 178
Rejestracja: 24 sty 2024, 22:38

Re: Szczęśliwy Dom (Kraków / Zabłocie) od Caza Feliz Portowa - opinie na forum

Postautor: fjrc » 08 maja 2024, 13:26

homerapsody pisze:Która strona według Was jest lepsza, zachodnia czy wschodnia? W którym dokładnie miejscu Resi Capital koliduje z oknami Casy Feliz?


Ja bym wybrał stronę zachodnią z tego względu, że lubię mieć popołudniami naturalne światło w mieszkaniu, a jak za mocno świeci słońce to przysłaniam okno. Kiedyś wynajmowałem mieszkanie, które było żle usytuowane względem stron świata i słońce miałem tylko do południa. To było dla mnie depresyjne ale wiadomo jest to sprawa subiektywna.


raffi
Posty: 11
Rejestracja: 05 maja 2024, 9:13

Re: Szczęśliwy Dom (Kraków / Zabłocie) od Caza Feliz Portowa - opinie na forum

Postautor: raffi » 09 maja 2024, 13:59

Widzę z umowa rez ma krótki czas na decyzję kredytową. Czy ktoś załatwił wydłużenie tego okresu?

Kwiatuszek
Posty: 34
Rejestracja: 29 lip 2021, 18:55

Re: Szczęśliwy Dom (Kraków / Zabłocie) od Caza Feliz Portowa - opinie na forum

Postautor: Kwiatuszek » 09 maja 2024, 22:09

The_bill pisze:
homerapsody pisze:Dzięki za opinie. Bardzo cenne dla mnie, z jednej strony wiem, że to dobre miejsce na mapie Krakowa, ale okolica nie jest taka, jakby się chciało, takie miasto z całym fajnym zapleczem. Mimo wszystko mam obawy


Sam się nad tym głowiłem długo, czy to dobre miejsce, czy nie aż tak. Stwierdziłem, że okolica ma potencjał i warto w to iść, koniec końców okolice Romanowicza na początku też nie były lepsze (a i jeszcze trochę przemysłu wciąż zostało). Jak na Zabłocie ceny ok, szczególnie jak się porówna z YTI i Matexi (za 20k+).

Z alternatyw rozwazalbym ewentualnie Wille Pana Tadeusza, bo koncepcyjnie wygląda ciekawie, ale sprzedaż nie ruszyła, więc ciężko powiedzieć jak będzie z cenami, ani kiedy koniec budowy

Willa Pana Tadeusza koniec budowy grudzień 2025


The_bill
Posty: 10
Rejestracja: 15 mar 2024, 0:55

Re: Szczęśliwy Dom (Kraków / Zabłocie) od Caza Feliz Portowa - opinie na forum

Postautor: The_bill » 09 maja 2024, 23:34

Kwiatuszek pisze:
The_bill pisze:
homerapsody pisze:Dzięki za opinie. Bardzo cenne dla mnie, z jednej strony wiem, że to dobre miejsce na mapie Krakowa, ale okolica nie jest taka, jakby się chciało, takie miasto z całym fajnym zapleczem. Mimo wszystko mam obawy


Sam się nad tym głowiłem długo, czy to dobre miejsce, czy nie aż tak. Stwierdziłem, że okolica ma potencjał i warto w to iść, koniec końców okolice Romanowicza na początku też nie były lepsze (a i jeszcze trochę przemysłu wciąż zostało). Jak na Zabłocie ceny ok, szczególnie jak się porówna z YTI i Matexi (za 20k+).

Z alternatyw rozwazalbym ewentualnie Wille Pana Tadeusza, bo koncepcyjnie wygląda ciekawie, ale sprzedaż nie ruszyła, więc ciężko powiedzieć jak będzie z cenami, ani kiedy koniec budowy

Willa Pana Tadeusza koniec budowy grudzień 2025


Ooo skąd info?

Kwiatuszek
Posty: 34
Rejestracja: 29 lip 2021, 18:55

Re: Szczęśliwy Dom (Kraków / Zabłocie) od Caza Feliz Portowa - opinie na forum

Postautor: Kwiatuszek » 10 maja 2024, 18:36

The_bill pisze:
Kwiatuszek pisze:
The_bill pisze:
Sam się nad tym głowiłem długo, czy to dobre miejsce, czy nie aż tak. Stwierdziłem, że okolica ma potencjał i warto w to iść, koniec końców okolice Romanowicza na początku też nie były lepsze (a i jeszcze trochę przemysłu wciąż zostało). Jak na Zabłocie ceny ok, szczególnie jak się porówna z YTI i Matexi (za 20k+).

Z alternatyw rozwazalbym ewentualnie Wille Pana Tadeusza, bo koncepcyjnie wygląda ciekawie, ale sprzedaż nie ruszyła, więc ciężko powiedzieć jak będzie z cenami, ani kiedy koniec budowy

Willa Pana Tadeusza koniec budowy grudzień 2025


Ooo skąd info?

Z tablicy informacyjnej na budowie xD

Kwiatuszek
Posty: 34
Rejestracja: 29 lip 2021, 18:55

Re: Szczęśliwy Dom (Kraków / Zabłocie) od Caza Feliz Portowa - opinie na forum

Postautor: Kwiatuszek » 12 maja 2024, 10:27

nick707 pisze:Też byłem przed chwilą. Słychać, bo mają tam próby kilka razy w tygodniu, ale to miejsce zostanie wyburzone za chwilę na bank i też rozmawiałem z gościem, który te próby organizuje i będzie szukał jakiejś nowej miejscówki więc tym bym się raczej nie przejmował.

Czy o tym wyburzeniu to potwierdzone info czy tylko przypuszczenie?



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], blue, Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 55 gości