Osiedle Supernova Kraków od Cordia na forum - opinie (przy Parku Lotników)

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
Kasiap
Posty: 20
Rejestracja: 28 sty 2018, 16:41

Re: Osiedle Supernova Kraków od Cordia na forum - opinie (przy Parku Lotników)

Postautor: Kasiap » 26 maja 2018, 12:48

Również jestestem zainteresowana. Jakie złe opinie o Cordii ?


GF327
Posty: 37
Rejestracja: 25 maja 2018, 17:48

Re: Osiedle Supernova Kraków od Cordia na forum - opinie (przy Parku Lotników)

Postautor: GF327 » 26 maja 2018, 20:38

Witam,

opinie o których piszę znalazłem w serwisie urbanity.pl, stąd postanowiłem dopytać tutejszych forumowiczów o ewentualne doświadczenia z Cordią.

SaS
Posty: 27
Rejestracja: 03 sty 2018, 12:49

Re: Osiedle Supernova Kraków od Cordia na forum - opinie (przy Parku Lotników)

Postautor: SaS » 04 cze 2018, 10:54

Przemekc1 pisze:Naprawdę naiwnością jest sądzić, że nie będzie się dostrzegało sąsiedztwa tak dużego obiektu. Polecam wybrać w czasie jakiegoś koncertu/imprezy sportowej. Kupując mieszkanie w takim miejscu trzeba niestety liczyć się z dużą uciążliwością w trakcie imprez i nie ma się co oszukiwać, że nie będzie się takiego obiektu zauważać.

To żadna naiwność, tylko elementarna logika - to, że budynek jest położony blisko Areny wcale nie musi oznaczać, że będzie ją widać z okien/balkonów, wszystko jest kwestią ułożenia, bo przecież możliwe jest istnienie budynku nawet 15 metrów od hali, ale z oknami skierowanymi w stronę Alei Pokoju i wtedy mieszkańcy w ogóle mogą nie odczuwać obecności Areny poza ewentualnym hałasem raz w tygodniu gdy będą do niej wchodzić/wychodzić widzowie. Pytanie w jaki sposób budynku są rzeczywiście ułożone, czyli czy z balkonów będzie widok tylko na park i Aleję Pokoju, czy jednak widać Arenę?


kot_feliks
Posty: 44
Rejestracja: 15 maja 2016, 11:43

Re: Osiedle Supernova Kraków od Cordia na forum - opinie (przy Parku Lotników)

Postautor: kot_feliks » 06 cze 2018, 14:53

SaS pisze:
Przemekc1 pisze:Naprawdę naiwnością jest sądzić, że nie będzie się dostrzegało sąsiedztwa tak dużego obiektu. Polecam wybrać w czasie jakiegoś koncertu/imprezy sportowej. Kupując mieszkanie w takim miejscu trzeba niestety liczyć się z dużą uciążliwością w trakcie imprez i nie ma się co oszukiwać, że nie będzie się takiego obiektu zauważać.

To żadna naiwność, tylko elementarna logika - to, że budynek jest położony blisko Areny wcale nie musi oznaczać, że będzie ją widać z okien/balkonów, wszystko jest kwestią ułożenia, bo przecież możliwe jest istnienie budynku nawet 15 metrów od hali, ale z oknami skierowanymi w stronę Alei Pokoju i wtedy mieszkańcy w ogóle mogą nie odczuwać obecności Areny poza ewentualnym hałasem raz w tygodniu gdy będą do niej wchodzić/wychodzić widzowie. Pytanie w jaki sposób budynku są rzeczywiście ułożone, czyli czy z balkonów będzie widok tylko na park i Aleję Pokoju, czy jednak widać Arenę?

Stań sobie tyłem do olbrzymiego bilboardu świecącego na czerwono i zastanów się, czy nie zauważasz jego obecności, bo stoisz tuż obok, ale tyłem :D

Może te mieszkania, które będą przy al. Pokoju, i ew. byłyby dokładnie tyłem do hali, problemu mieć nie będą, ale we wszystkich innych przez pół wieczoru będzie w środku różowo ;)

Kasiap
Posty: 20
Rejestracja: 28 sty 2018, 16:41

Lokale usługowe / sklepy w sąsiedztwie osiedla Supernova w Krakowie

Postautor: Kasiap » 13 lip 2018, 10:40

Czy orientuje się ktoś czy w pobliżu będzie jakiś sklep spożywczy ( blizej niż M1 ) przedszkole, żłobek itp
W planach raptem 1 lokal usługowy.
Jeśli nic nie będzie trochę obniży to standard mieszkania

Odziom
Posty: 29
Rejestracja: 04 wrz 2017, 16:03

Re: Lokale usługowe / sklepy w sąsiedztwie osiedla Supernova w Krakowie

Postautor: Odziom » 17 lip 2018, 11:56

Kasiap pisze:Czy orientuje się ktoś czy w pobliżu będzie jakiś sklep spożywczy ( blizej niż M1 ) przedszkole, żłobek itp
W planach raptem 1 lokal usługowy.
Jeśli nic nie będzie trochę obniży to standard mieszkania

Może jeszcze frytki do tego? :)

Kasiap
Posty: 20
Rejestracja: 28 sty 2018, 16:41

Re: Lokale usługowe / sklepy w sąsiedztwie osiedla Supernova w Krakowie

Postautor: Kasiap » 17 lip 2018, 14:33

[/quote]
Może jeszcze frytki do tego? :)[/quote]
Hmm komentarz z serii nie mam nic do powiedzenia a jednak napiszę.

Odziom
Posty: 29
Rejestracja: 04 wrz 2017, 16:03

Re: Osiedle Supernova Kraków od Cordia na forum - opinie (przy Parku Lotników)

Postautor: Odziom » 19 lip 2018, 12:18

Po prostu mam wrażenie, że ludzie chcieli by mieszkać w centrum miasta, zaraz za drzwiami mieć sklep, szkołę, jakiś basen, blisko przystanek i najlepiej żeby było cicho i spokojnie. I żeby było jeszcze tanie mieszkanie.
Co do Pani pytania o sklepy, żłobki itp - więcej czasu zajęło napisanie tego komentarza niż wpisanie w google "żłobek dąbie" i by się sprawa wyjaśniła.
Są żłobki i przedszkola, zarówno publiczne jak i prywatne, w bliskiej odległości. A jeżeli dla Pani m1 i plaza to za daleko to chylę czoło ...


Kasiap
Posty: 20
Rejestracja: 28 sty 2018, 16:41

Re: Osiedle Supernova Kraków od Cordia na forum - opinie (przy Parku Lotników)

Postautor: Kasiap » 19 lip 2018, 13:01

Odziom pisze:Po prostu mam wrażenie, że ludzie chcieli by mieszkać w centrum miasta, zaraz za drzwiami mieć sklep, szkołę, jakiś basen, blisko przystanek i najlepiej żeby było cicho i spokojnie. I żeby było jeszcze tanie mieszkanie.
Co do Pani pytania o sklepy, żłobki itp - więcej czasu zajęło napisanie tego komentarza niż wpisanie w google "żłobek dąbie" i by się sprawa wyjaśniła.
Są żłobki i przedszkola, zarówno publiczne jak i prywatne, w bliskiej odległości. A jeżeli dla Pani m1 i plaza to za daleko to chylę czoło ...

No to ma Pan mylne wrażenie. Nie pisałam nic o cenie mieszkania, przystanku spokoju i wielu innych które Pan dodał aby wytłumaczyć swoją głupią wypowiedź.
W nowych inwestycjach często powstają nowe lokale stąd pytanie. Nowe takie które dopiero się otworzą i nie można ich jeszcze wygooglować.
Do M1 i Plazy rzut beretem jak się idzie samu a nie z 3 dzieci. To już raczej wyprawa.
Nie zna Pan pobudek pytania niech Pan się zastanowi zanim napisze.

Odziom
Posty: 29
Rejestracja: 04 wrz 2017, 16:03

Re: Osiedle Supernova Kraków od Cordia na forum - opinie (przy Parku Lotników)

Postautor: Odziom » 19 lip 2018, 13:41

Moje wrażenia były ogólne, nie skierowane do Pani bezpośrednio.
Ale te co istnieją są w prosty sposób do znalezienia, więc wystarczyło poszukać. Poza tym trudno wymagać od inwestycji 4 małych bloczków że tam będzie jakiś sklep, czy piekarnia jak obok jest m1 i plaza z którymi jest świetne połączenie samochodem lub tramwajem.

Kasiap pisze:Do M1 i Plazy rzut beretem jak się idzie samu a nie z 3 dzieci. To już raczej wyprawa.

Wyprawa? Naprawdę?



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 45 gości