Podedworze 13 Kraków od Ekopark (Podgórze Duchackie - Piaski Nowe) - opinie i forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
bartekrk
Posty: 134
Rejestracja: 23 gru 2021, 12:11

Re: Podedworze 13 Kraków od Ekopark (Podgórze Duchackie - Piaski Nowe) - opinie i forum

Postautor: bartekrk » 07 paź 2023, 10:45

Gacek89 pisze:
bartekrk pisze:
Gacek89 pisze:

Zakładasz folię i po sprawie. Gorzej jakby na balkon zaglądał jak w nie których inwestycjach. Generalnie obserwując to forum to większość ludzi powinna wyprowadzić się na wieś albo do lasu i tam postawić sobie dom. Ale oczywiście własnoręcznie :D a nie czekaj…

A no tak, folię. Widziałem kilku takich kasztanów, którzy po tygodniu użytkowania takiej folii zaraz ją zrywali, bo wieczorem nie widzieli nic na zewnątrz, a cała okolica widziała wszystko w środku mieszkania.

No i mieszkam na wsi, ale moi najemcy nie lubią jak im somsiad zagląda pod kołdrę lub do talerza, a skoro deweloper krzyczy takie ceny rekordowe w stosunku do kosztów wytworzenia to chyba można coś powybrzydzać? Czy już nie można?

Może mieli odwrotnie założone? Haha

Nie, po prostu mieli dwóję z fizyki w gimnazjum i musieli odrobić lekcję na własnej skórze.


Gacek89
Posty: 57
Rejestracja: 22 lip 2019, 19:48

Re: Podedworze 13 Kraków od Ekopark (Podgórze Duchackie - Piaski Nowe) - opinie i forum

Postautor: Gacek89 » 07 paź 2023, 11:10

bartekrk pisze:
Gacek89 pisze:
bartekrk pisze:A no tak, folię. Widziałem kilku takich kasztanów, którzy po tygodniu użytkowania takiej folii zaraz ją zrywali, bo wieczorem nie widzieli nic na zewnątrz, a cała okolica widziała wszystko w środku mieszkania.

No i mieszkam na wsi, ale moi najemcy nie lubią jak im somsiad zagląda pod kołdrę lub do talerza, a skoro deweloper krzyczy takie ceny rekordowe w stosunku do kosztów wytworzenia to chyba można coś powybrzydzać? Czy już nie można?

Może mieli odwrotnie założone? Haha

Nie, po prostu mieli dwóję z fizyki w gimnazjum i musieli odrobić lekcję na własnej skórze.



I tak szukanie dziury w całym. za 10600 obecnie prawie nie znajdzie się nic lepszego w Krakowie.

Paker
Posty: 29
Rejestracja: 14 paź 2021, 9:49

Re: Podedworze 13 Kraków od Ekopark (Podgórze Duchackie - Piaski Nowe) - opinie i forum

Postautor: Paker » 08 paź 2023, 10:07

Najmniejsze 2-pokojowe mieszkania mają powierzchnię powyżej 50 m2, trochę słabe.

Czy ktoś wie jakie są ceny za te mieszkania 50-55 m2? I ile kosztuje miejsce postojowe?


Gacek89
Posty: 57
Rejestracja: 22 lip 2019, 19:48

Re: Podedworze 13 Kraków od Ekopark (Podgórze Duchackie - Piaski Nowe) - opinie i forum

Postautor: Gacek89 » 08 paź 2023, 10:51

Paker pisze:Najmniejsze 2-pokojowe mieszkania mają powierzchnię powyżej 50 m2, trochę słabe.

Czy ktoś wie jakie są ceny za te mieszkania 50-55 m2? I ile kosztuje miejsce postojowe?


Cena standardowego miejsca postojowego w hali garażowej pod budynkiem A i B: 40 000 zł
*miejsca szersze oferujemy w cenie 45 000 zł ( przykładowo miejsce 6 w hali garażowej budynku A i B)


Cena miejsca postojowego w hali garażowej C: 35 000 zł - nie ma bezpośredniego przejścia do garażu z budynku

Cena zewnętrznego miejsca postojowego: 25 000 zł

Paker
Posty: 29
Rejestracja: 14 paź 2021, 9:49

Re: Podedworze 13 Kraków od Ekopark (Podgórze Duchackie - Piaski Nowe) - opinie i forum

Postautor: Paker » 08 paź 2023, 11:48

Gacek89 pisze:
Paker pisze:Najmniejsze 2-pokojowe mieszkania mają powierzchnię powyżej 50 m2, trochę słabe.

Czy ktoś wie jakie są ceny za te mieszkania 50-55 m2? I ile kosztuje miejsce postojowe?


Cena standardowego miejsca postojowego w hali garażowej pod budynkiem A i B: 40 000 zł
*miejsca szersze oferujemy w cenie 45 000 zł ( przykładowo miejsce 6 w hali garażowej budynku A i B)


Cena miejsca postojowego w hali garażowej C: 35 000 zł - nie ma bezpośredniego przejścia do garażu z budynku

Cena zewnętrznego miejsca postojowego: 25 000 zł


Czy zakup jest obligatoryjny?

Gacek89
Posty: 57
Rejestracja: 22 lip 2019, 19:48

Re: Podedworze 13 Kraków od Ekopark (Podgórze Duchackie - Piaski Nowe) - opinie i forum

Postautor: Gacek89 » 08 paź 2023, 13:18

Paker pisze:
Gacek89 pisze:
Paker pisze:Najmniejsze 2-pokojowe mieszkania mają powierzchnię powyżej 50 m2, trochę słabe.

Czy ktoś wie jakie są ceny za te mieszkania 50-55 m2? I ile kosztuje miejsce postojowe?


Cena standardowego miejsca postojowego w hali garażowej pod budynkiem A i B: 40 000 zł
*miejsca szersze oferujemy w cenie 45 000 zł ( przykładowo miejsce 6 w hali garażowej budynku A i B)


Cena miejsca postojowego w hali garażowej C: 35 000 zł - nie ma bezpośredniego przejścia do garażu z budynku

Cena zewnętrznego miejsca postojowego: 25 000 zł


Czy zakup jest obligatoryjny?

Z tego co wiem to chyba nie. I chyba nie można kupić do mieszkań poniżej 30m2. Ale nie jestem pewnien. Wiem, że nie można kupić 2 miejsc do mieszkania jak się pytałem

Paker
Posty: 29
Rejestracja: 14 paź 2021, 9:49

Re: Podedworze 13 Kraków od Ekopark (Podgórze Duchackie - Piaski Nowe) - opinie i forum

Postautor: Paker » 08 paź 2023, 13:43

A Ty kupiłeś tam Gacek89?

Gacek89
Posty: 57
Rejestracja: 22 lip 2019, 19:48

Re: Podedworze 13 Kraków od Ekopark (Podgórze Duchackie - Piaski Nowe) - opinie i forum

Postautor: Gacek89 » 08 paź 2023, 20:28

Paker pisze:A Ty kupiłeś tam Gacek89?



Narazie tylko rezerwacja ustna. Coś im się przeciągają umowy rezerwacyjne


Paker
Posty: 29
Rejestracja: 14 paź 2021, 9:49

Re: Podedworze 13 Kraków od Ekopark (Podgórze Duchackie - Piaski Nowe) - opinie i forum

Postautor: Paker » 09 paź 2023, 13:24

Gacek89 pisze:
Paker pisze:A Ty kupiłeś tam Gacek89?



Narazie tylko rezerwacja ustna. Coś im się przeciągają umowy rezerwacyjne



No właśnie dzwoniłem dziś po kilka informacji i pani powiedziała, że jest sporo rezerwacji, włącznie z kolejkami. Dodała również, że jeśli te rezerwacje się zwolnią to podniosą ceny. To ma sens..

A co do cen to akurat te na 11 p to 15-15.5K jak na dziś, czyli te mieszkania 3 pokojowe 55 m2 to 817 tys. wychodzi, co z miejscem postojowym i wykończeniem zrobi bagatelka, ca 1 mln PLN :lol: (na Piaskach, przypominam).

Gacek89
Posty: 57
Rejestracja: 22 lip 2019, 19:48

Re: Podedworze 13 Kraków od Ekopark (Podgórze Duchackie - Piaski Nowe) - opinie i forum

Postautor: Gacek89 » 09 paź 2023, 19:46

Paker pisze:
Gacek89 pisze:
Paker pisze:A Ty kupiłeś tam Gacek89?



Narazie tylko rezerwacja ustna. Coś im się przeciągają umowy rezerwacyjne



No właśnie dzwoniłem dziś po kilka informacji i pani powiedziała, że jest sporo rezerwacji, włącznie z kolejkami. Dodała również, że jeśli te rezerwacje się zwolnią to podniosą ceny. To ma sens..

A co do cen to akurat te na 11 p to 15-15.5K jak na dziś, czyli te mieszkania 3 pokojowe 55 m2 to 817 tys. wychodzi, co z miejscem postojowym i wykończeniem zrobi bagatelka, ca 1 mln PLN :lol: (na Piaskach, przypominam).



No ja mam rezerwację na 10800 zł i mam nadzieję, że tak zostanie :D a podobno bieda w kraju :lol:



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 37 gości