Apartamenty Prądnik Kraków od Grimbud - opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
Rak
Posty: 1056
Rejestracja: 26 lut 2018, 16:23

Apartamenty Prądnik Kraków od Grimbud - opinie na forum

Postautor: Rak » 15 lut 2022, 12:12

ObrazekObrazek

grimbud.pl/apartamenty-pradnik

Ceny od 9100

Niezła lokalizacja i układy i myślę, że szybko zejdzie.


adam123
Posty: 75
Rejestracja: 10 cze 2016, 8:30

Re: Apartamenty Prądnik Kraków od Grimbud - opinie na forum

Postautor: adam123 » 15 lut 2022, 13:13

Rak pisze:
grimbud.pl/apartamenty-pradnik

Ceny od 9100

Niezła lokalizacja i układy i myślę, że szybko zejdzie.

A ja spodziewam się że długo będą szukali nabywców. Kolej od północy, tramwaj od południa, skład materiałów budowlanych i wytwórnia betonu od zachodu...
dyskusyjne sąsiedztwo.

megi
Posty: 739
Rejestracja: 05 maja 2015, 16:46

Re: Apartamenty Prądnik Kraków od Grimbud - opinie na forum

Postautor: megi » 10 mar 2022, 13:06

adam123 pisze:Niezła lokalizacja i układy i myślę, że szybko zejdzie.

A ja spodziewam się że długo będą szukali nabywców. Kolej od północy, tramwaj od południa, skład materiałów budowlanych i wytwórnia betonu od zachodu...
dyskusyjne sąsiedztwo.[/quote]
Z tymi torami, to chyba nie jest aż tak źle, bo jednak kawałek od bloków, choć tam chyba są na wysokim nasypie, więc z niego pociągi mogą być bardziej uciążliwe. Po sąsiedzku chyba jakieś składy budowlane, pewnie to kiedyś też pójdzie pod zabudowę, ale kiedy i pod jaką, to trudno powiedzieć. Niezłe duże balkony, choć chyba dosyć wąskie.

W tej okolicy chyba też jest jakaś pętla autobusowa / przystanek końcowy, no ale wiadomo, jak te autobusy jeżdżą w tej okolicy. Myślicie, że tramwaj na Górkę Narodową może coś zmienić w tym przypadku, czyli z tych bloków może być osiągalny i miałoby to sens w przypadku dojazdów w stronę centrum?

Ciekawe, jak im idzie sprzedaż, bo trochę już czasu oferta jest dostępna.


ragar
Posty: 442
Rejestracja: 01 maja 2015, 12:39

Re: Apartamenty Prądnik Kraków od Grimbud - opinie na forum

Postautor: ragar » 21 kwie 2022, 12:22

Wicie może czy coś się ruszyło tam na placu budowy, ruszyli już z pracami? Jak myślicie, linia kolejowa przebiegająca w tym rejonie będzie mocno uciążliwa dla przyszłych mieszkańców?

pietrek
Posty: 1
Rejestracja: 22 kwie 2022, 16:11

Re: Apartamenty Prądnik Kraków od Grimbud - opinie na forum

Postautor: pietrek » 22 kwie 2022, 16:24

Płyty fundamentowe już są i coś się dzieje, więc budowa chyba idzie do przodu (widziałem wczoraj).
Co do uciążliwości linii kolejowej, to może to być problem w wypadku budynku D, który położony jest jednak blisko nasypu. Ale też w cenach mieszkań jest to uwzględnione (coś za coś): kawalerek czy małych 2-pok. poniżej 10 tyś./m w Krakowie praktycznie nie ma (nie licząc zupełnych obrzeży tj. Kosocicka czy Wzgórza Krzesławickie), a co dopiero w takiej lokalizacji. Jeśli dobrze czytam plany nowej linii tramwajowej, to przystanek będzie ze 100-200 metrów od osiedla. Lidl blisko, ale lepsza rzecz to plac Imbramowski (w sumie też spacerkiem). Jak pytałem miesiąc temu, lokalami usługowymi na parterze było podobno zainteresowane przedszkole, ale nie wiem, czy to aktualne.

Mar G
Posty: 3149
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:20

Re: Apartamenty Prądnik Kraków od Grimbud - opinie na forum

Postautor: Mar G » 22 kwie 2022, 17:19

trzeba jednak przyznać działają transparentnie- nie ukrywają sąsiedztwa - ani na filmach ani dzienniku budowy.
może tylko na wizualizacjach tego zabrakło

Obrazek

Obrazek

andrew-2
Posty: 1
Rejestracja: 19 maja 2022, 8:41

Re: Apartamenty Prądnik Kraków od Grimbud - opinie na forum

Postautor: andrew-2 » 19 maja 2022, 9:14

Podobno ruszylo w zeszlym tygodniu podpisywanie umow deweloperskich. Jakies opinie o Grimbud? Ktos mial moze stycznosc wczesniej z tym deweloperem?

ragar
Posty: 442
Rejestracja: 01 maja 2015, 12:39

Re: Apartamenty Prądnik Kraków od Grimbud - opinie na forum

Postautor: ragar » 19 maja 2022, 9:43

Czyli wygląda na to, że ten skład kostki brukowej (chyba Bruk Bet) tam zostaje, przy czym trudno powiedzieć na jak długo, skoro te działki mogą pójść pod deweloperkę. Ale faktycznie, tu sąsiedztwo nie jest ukrywane, miałem powiedzieć, że to na plus, ale przecież to powinna być norma.


agnes777
Posty: 7
Rejestracja: 12 cze 2022, 17:51

Re: Apartamenty Prądnik Kraków od Grimbud - opinie na forum

Postautor: agnes777 » 12 cze 2022, 17:53

A czy ktoś z Was wie jaki jest miejscowy plan zagospodarowania przestrzeni dla sąsiednich działek tej inwestycji - obszaru zieleni z prawej strony i ewentualnie w przyszłości tego składu materiałów budowlanych z lewej? To dość istotna informacja przed potencjalnym zakupem w tej inwestycji.

jan winicki
Posty: 2
Rejestracja: 28 lip 2022, 12:37

Re: Apartamenty Prądnik Kraków od Grimbud - opinie na forum

Postautor: jan winicki » 12 sie 2022, 11:47

W kwestii ceny od 9100 to już przeszłość. Ceny od 9900 (info z ich strony www) ale raczej nie te małe i średnie, miejsce postojowe w garażu podziemnym 40tys, komórki są w cenach jak u innych developerów. Lokalizacja dobra ponieważ blisko centrum i linii tramwajowej, która jest w budowie, minus to tory i nieciekawe wizualnie otoczenie, wołają powyżej 11tys za metr, to trochę dużo.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości