Osiedle Dobra Forma - opinie i forum - nowe mieszkania w Krakowie na Bochenka

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
doris
Posty: 1
Rejestracja: 07 maja 2017, 20:59

Re: Osiedle Dobra Forma - opinie i forum - nowe mieszkania w Krakowie na Bochenka

Postautor: doris » 07 maja 2017, 21:33

Witam wszystkich.
Ja także interesuję się tą inwestycją. Gdyby ktoś pytał, to praca na budowie postępuje bardzo dobrze. Odwiedziłam to miejsce ostatnio. Z tego co wiem, to w najgorszym przypadku oddawanie lokali ma nastąpić w listopadzie.
Chętnie dołączę do grupy na .. :)

Dodatkowo kilka pytań.
1. Czy ma ktoś informacje na temat tego ile metrów mają komórki lokatorskie?
2. Czy według Was istnieje cień szansy na innego dostawcę internetu niż Orange? Potrzebuję super internetu do przesyłania obrazu na żywo, a Orange z tego co wiem często zawodzi. Do normalnego użytkowania styknie, ale ja będę miała w domu bazę prawie jak z NASA i muszę mieć coś niezawodnego. Liczyłam na ISTS --> ists.pl ,bo budynki dookoła z niego korzystają łącznie ze szpitalem.
3. Nie jestem stąd. Ktoś wie czy w okolicy istnieją jakieś ścieżki rowerowe?


majka
Posty: 9
Rejestracja: 14 wrz 2016, 13:35

Re: Osiedle Dobra Forma - opinie i forum - nowe mieszkania w Krakowie na Bochenka

Postautor: majka » 08 maja 2017, 0:44

doris pisze:Gdyby ktoś pytał, to praca na budowie postępuje bardzo dobrze. Odwiedziłam to miejsce ostatnio. Z tego co wiem, to w najgorszym przypadku oddawanie lokali ma nastąpić w listopadzie.

Majka, masz może jakieś zdjęcia inwestycji Dobra Forma? Chętnie bym zobaczyła, jak idzie budowa, a trochę czasu nie było mnie w okolicy :)

majka
Posty: 9
Rejestracja: 14 wrz 2016, 13:35

Re: Osiedle Dobra Forma - opinie i forum - nowe mieszkania w Krakowie na Bochenka

Postautor: majka » 29 maja 2017, 0:52

A może wrzuci ktoś na forum jakieś zdjęcia z budowy inwestycji Dobra Forma w Krakowie :?: Podzieli się ktoś wiadomościami o tym, jak idzie budowa I etapu :?: Zdjęcia okolicy też by się przydały. Odnośnie całej inwestycji, nieco martwi mnie to, jak będzie tam kiedyś z parkowaniem, jak to widzicie?


Azazel
Posty: 1
Rejestracja: 17 cze 2017, 14:45

Re: Osiedle Dobra Forma - opinie i forum - nowe mieszkania w Krakowie na Bochenka

Postautor: Azazel » 17 cze 2017, 14:48

Witam, czy jest tu ktos kto kupil mieszkanie w Dobrej Formie? Jakie macie odczucia co do tego ze wszedzie na billboardach pisze termin oddania || kwartał 2017 a w praktyce moze sie to sie okazać listopad b.r?

majka
Posty: 9
Rejestracja: 14 wrz 2016, 13:35

Re: Osiedle Dobra Forma - opinie i forum - nowe mieszkania w Krakowie na Bochenka

Postautor: majka » 17 cze 2017, 20:42

Jak na razie wszystko wygląda całkiem dobrze, a pierwszy etap osiedla Dobra Forma w Krakowie chyba rzeczywiście zostanie niedługo ukończony :) Oczywiście najpierw skończą budowę, ale jeszcze kilka miesięcy potrwają różnego rodzaju odbiory, (Nadzór Budowlany, Państwowa Straż Pożarna, Urząd Dozoru Technicznego itd.). Chyba wszystko wskazuje na to, że odbiory nowych mieszkań od dewelopera, będą miały miejsce w terminach, które zostały zaplanowane.

majka
Posty: 9
Rejestracja: 14 wrz 2016, 13:35

Re: Osiedle Dobra Forma - opinie i forum - nowe mieszkania w Krakowie na Bochenka

Postautor: majka » 08 sie 2017, 9:28

Hej, a może ktoś wrzuci na forum jakieś w miarę aktualne zdjęcia osiedla, co dawno nie byłam w okolicy, a pewnie nie tylko ja jestem ciekawa, jak Osiedle Dobra Forma się teraz prezentuje :) @Barbara, planowo masz odbierać mieszkanie, dużo masz jeszcze czekania na to :?:

rozczarowany klient
Posty: 1
Rejestracja: 06 wrz 2017, 14:12

Re: Osiedle Dobra Forma - opinie i forum - nowe mieszkania w Krakowie na Bochenka

Postautor: rozczarowany klient » 06 wrz 2017, 14:20

Próbowałem ostatnio u nich samemu załatwiać sobie kredyt to niestety dokumenty dostaje ne raty. :( Chwalą się że robili już kilkaset kredytów ale jak ich poprosiłem o komplet dokumentów to ale dokumenty są stare albo niekompletne lub nie podstęplowane albo podstęplowane niedbale. No jakiś dramat a młody facet który to załatwia jak by mógł to by w ogóle tych dokumentów nie wydał. Jak na kilku deweloperów których odwiedziłem przed zakupem on wypadł najgorzej. Jak tak dalej pójdzie to strace cierpliwość. Czy też mieliście takie problemy z dokumentami??

xxx
Posty: 1
Rejestracja: 28 lis 2017, 22:25

Re: Osiedle Dobra Forma - opinie i forum - nowe mieszkania w Krakowie na Bochenka

Postautor: xxx » 28 lis 2017, 22:40

witam, mam nadzieje, ze rozwieje wątpliwości niektorych osob jesli chodzi o Osiedle Dobra Forma. Jesli chodzi o biuro sprzedazy mieszkan - kontakt pierwsza klasa. Zawsze pomoga i odpowiedza na wszelkie pytania. Jesli chodzi o samego dewelopera Osiedle Dobra forma porazka!!!!! Po zakupie mieszkania i zgloszonych usterkach w sposob lekcewazacy podchodza do ich poprawy. A raczej wogole do tego nie podchodza. Trzeba ich wielokrotnie prosic o poprawe jednej rzeczy. Firma wychodzi z zalozenia jesli nie oni to juz wlasciciel sobie sam poprawi jak bedzie remontowal mieszkanie. Kompletna ignorancja klienta. Przy odbiorze mieszkania chca zeby klient jak najszybciej podpisal protokol odbioru, najlepiej z usterkami i placil juz czynsz. Zdecydowanie NIE POLECAM!!! Do momentu kupna mieszkania wszystko jest super, problemy zaczna sie pozniej!! Przynajmniej jesli chodzi o tego dewelopera!!


mimi
Posty: 1
Rejestracja: 13 gru 2017, 10:52

Re: Osiedle Dobra Forma - opinie i forum - nowe mieszkania w Krakowie na Bochenka

Postautor: mimi » 13 gru 2017, 11:01

Witam,
Czy ktoś z osób które kupiły już mieszkanie w blokach na Osiedlu Dobra Forma mógłby się wypowiedzieć na temat wykonania w środku mieszkań przez dewelopera (ściany, tynki, okna, elementy hydrauliki-podłącza itp.)? Z zewnątrz wszystko wygląda bardzo ładnie, ale przy wykończeniach różnie z tym bywa.

slawek
Posty: 633
Rejestracja: 09 lut 2017, 0:15

Re: Osiedle Dobra Forma - opinie i forum - nowe mieszkania w Krakowie na Bochenka

Postautor: slawek » 25 mar 2019, 1:08

Udało mi się wybrać ostatnio w okolicę, w której powstaje osiedle Dobra Forma w Krakowie i muszę przyznać, że robi wrażenie na tle tego, co się buduje w naszym mieście.

Obrazek

Trzeba przyznać, że te bloki, choć dosyć duże i wysokie, to mocno odcinają się od tego, co przeciętnie stawia się w Krakowie. Wygląda to dosyć ciekawie, te różnej wielkości balkony, różne kolory ich okładzin.

Obrazek

Trzeba jednak przyznać, że budynki są dosyć blisko siebie, zwłaszcza patrząc na ich wysokość. Niemniej samą swoją wielkością, całkiem pasują do tej okolicy, to można w niej znaleźć sporo pokaźnej wielkości bloków.

Obrazek

Jeżeli chodzi o lokalizację, to dobre jest to, że blisko jest Park Rzeczy Drwinki, który pewnie powstanie czy też będzie dopiero urządzony. Jest kawałek na tramwaj na Nowosądecką, niemniej jest to odległość do pokonania.

Obrazek

Może jakiś mieszkaniec osiedla Dobra Forma napisze coś na forum o tym, jak się tam mieszka, czy zakup tam mieszkania, to była dobra decyzja. No i opinie o tym, jakie są plusy i minusy tej okolicy, też mile widziane.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości