Centralna Vita Kraków od Develia - opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
twxyz
Posty: 1
Rejestracja: 03 kwie 2024, 17:01

Re: Centralna Vita Kraków od Develia - opinie na forum

Postautor: twxyz » 03 kwie 2024, 17:04

Tuzinek pisze:Ceny nie są złe za większe lokale myślę że bardziej chętnych odstrasza data przekazania mieszkań. Budynek jest duży a budowa chyba jeszcze nie rozpoczęta? Realnie kupując dzisiaj klucze dostaniemy zapewne najwcześniej w połowie 2026.

Termin oddania kluczy to Listopad 2025.


nowyszukam32
Posty: 15
Rejestracja: 04 gru 2023, 20:23

Re: Centralna Vita Kraków od Develia - opinie na forum

Postautor: nowyszukam32 » 04 kwie 2024, 13:01

Fajne układy i cena, ale trochę daleko od komunikacji stąd pewnie taka niższa cena. Normalnie to za taką cenę w 2024 roku powinno być dużo rezerwacji, a prawie wszystkie mieszkania wolne. 1,5km spacerem w jedną stronę na tramwaj do pracy i po pracy to samo, a spróbuj gdzieś wyjść wieczorem i znowu tyle trzeba iść. Jeszcze w sezonie letnim to może ok, ale w zimę to słabo. Chyba, że mają coś rozbudować bliżej o czym nie wiem?

BageraBella
Posty: 5
Rejestracja: 04 kwie 2024, 13:08

Re: Centralna Vita Kraków od Develia - opinie na forum

Postautor: BageraBella » 04 kwie 2024, 13:12

Myślę, że to kwestia czasu, przedsprzedaż od 15 marca, na stronie dostępne ok. 20 marca a już zarezerwowane ok. 50 lokali z dostępnych 350.
Dalej od komunikacji ale w planie już jest nowa linia autobusowa jadąca ul. Ciesielskiego do Życzkowskiego, przyszłościowo linia autobusowa do Atut Outleta, przystanki postawione, więc pewnie po otwarciu tej części Outletowej puszcza jakiś być może darmowy autobus... No i w planach jest tramwaj od Lipskiej do ronda dywizjonu 308. Nim oddadzą klucze to komunikacja w tej części znacznie się poprawi.

Okolica bardzo się rozbudowuje więc to może być ostatni taki niż cenowy w tej okolicy.


Tuzinek
Posty: 103
Rejestracja: 10 cze 2023, 23:55

Re: Centralna Vita Kraków od Develia - opinie na forum

Postautor: Tuzinek » 04 kwie 2024, 17:54

nowyszukam32 pisze:Fajne układy i cena, ale trochę daleko od komunikacji stąd pewnie taka niższa cena. Normalnie to za taką cenę w 2024 roku powinno być dużo rezerwacji, a prawie wszystkie mieszkania wolne. 1,5km spacerem w jedną stronę na tramwaj do pracy i po pracy to samo, a spróbuj gdzieś wyjść wieczorem i znowu tyle trzeba iść. Jeszcze w sezonie letnim to może ok, ale w zimę to słabo. Chyba, że mają coś rozbudować bliżej o czym nie wiem?


Prawda sam się na to łapię i patrzę na dostep do komunikacji z perspektywy pierwszych etapów. Tymczasem to osiedle tak się rozrosło że przejście na piechotę z Centralna Vita do wspomnianych pierwszych etapów centralna park to pewnie koło 7-8 minut zajmie

Natomiast ceny za większe mieszkania i tak są niezłe jak na obecne czasy, kawalerki i 2 pokoje już nie do końca bo 14/metr ciężko nazwać dobrą ceną.

Oglądamdextera
Posty: 6
Rejestracja: 13 kwie 2024, 22:08

Re: Centralna Vita Kraków od Develia - opinie na forum

Postautor: Oglądamdextera » 13 kwie 2024, 22:23

Cześć, czy ktoś z forumowiczów orintuje się jaka jest polityka develii co do śmietników - czy one są w bryle budynku u nie uprzykrzają życia najbliższym mieszkaniom? Tak, moje pytanie wynika z brania pod uwagę mieszkania blisko wejść do budynków gdzie zapewne będą śmietniki. Tak, bidok ze mnie i oczywiście gdybym mogła wzięłabym jakieś elitarne najwyższe piętro, no ale nie mogę:)

Tuzinek
Posty: 103
Rejestracja: 10 cze 2023, 23:55

Re: Centralna Vita Kraków od Develia - opinie na forum

Postautor: Tuzinek » 13 kwie 2024, 22:36

Oglądamdextera pisze:Cześć, czy ktoś z forumowiczów orintuje się jaka jest polityka develii co do śmietników - czy one są w bryle budynku u nie uprzykrzają życia najbliższym mieszkaniom? Tak, moje pytanie wynika z brania pod uwagę mieszkania blisko wejść do budynków gdzie zapewne będą śmietniki. Tak, bidok ze mnie i oczywiście gdybym mogła wzięłabym jakieś elitarne najwyższe piętro, no ale nie mogę:)


Mam film z nowszego etapu, to był ten oddawany na początku tego roku i są na nim dwie wiaty śmietnikowe więc na zewnątrz.

nick707
Posty: 59
Rejestracja: 29 sie 2021, 13:54

Re: Centralna Vita Kraków od Develia - opinie na forum

Postautor: nick707 » 13 kwie 2024, 22:40

Oglądamdextera pisze:Cześć, czy ktoś z forumowiczów orintuje się jaka jest polityka develii co do śmietników - czy one są w bryle budynku u nie uprzykrzają życia najbliższym mieszkaniom? Tak, moje pytanie wynika z brania pod uwagę mieszkania blisko wejść do budynków gdzie zapewne będą śmietniki. Tak, bidok ze mnie i oczywiście gdybym mogła wzięłabym jakieś elitarne najwyższe piętro, no ale nie mogę:)


Raczej wewnątrz:
Obrazek

Obrazek

nick707
Posty: 59
Rejestracja: 29 sie 2021, 13:54

Re: Centralna Vita Kraków od Develia - opinie na forum

Postautor: nick707 » 13 kwie 2024, 22:41

Tuzinek pisze:
Oglądamdextera pisze:Cześć, czy ktoś z forumowiczów orintuje się jaka jest polityka develii co do śmietników - czy one są w bryle budynku u nie uprzykrzają życia najbliższym mieszkaniom? Tak, moje pytanie wynika z brania pod uwagę mieszkania blisko wejść do budynków gdzie zapewne będą śmietniki. Tak, bidok ze mnie i oczywiście gdybym mogła wzięłabym jakieś elitarne najwyższe piętro, no ale nie mogę:)


Mam film z nowszego etapu, to był ten oddawany na początku tego roku i są na nim dwie wiaty śmietnikowe więc na zewnątrz.


ale to masz z centralnej obok tak?


nick707
Posty: 59
Rejestracja: 29 sie 2021, 13:54

Re: Centralna Vita Kraków od Develia - opinie na forum

Postautor: nick707 » 13 kwie 2024, 22:42

Swoją drogą wkurzające jest, że nie ma dostępnych komórek dla mieszkań < 4pokojowych.

Podstawowa potrzeba jak miejsce postojowe. Gdzie mam wstawić, kartony, zimowe rzeczy i inne rupiecie?

nick707
Posty: 59
Rejestracja: 29 sie 2021, 13:54

Re: Centralna Vita Kraków od Develia - opinie na forum

Postautor: nick707 » 13 kwie 2024, 22:45

nowyszukam32 pisze:1,5km spacerem w jedną stronę na tramwaj do pracy i po pracy to samo, a spróbuj gdzieś wyjść wieczorem i znowu tyle trzeba iść. Jeszcze w sezonie letnim to może ok, ale w zimę to słabo. Chyba, że mają coś rozbudować bliżej o czym nie wiem?


Właśnie sprawdziłem dojazd na pocztę główną tramwajem, 48 min, w tym 22 minuty pieszo do przystanku xD



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości