Nowe mieszkania w Krakowie przy Dąbrowskiego Miastologia - forum, opinie

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
pepsicola
Posty: 16
Rejestracja: 24 lis 2015, 9:06

Re: Nowe mieszkania w Krakowie przy Dąbrowskiego Miastologia - forum, opinie

Postautor: pepsicola » 15 gru 2015, 12:44

Może to faktycznie tylko biurokracja , na Starym Podgórzu dużo się teraz buduje, może są jakieś opóźnienia w urzędach. Oni jako firma wyglądają naprawdę porządnie, a jako ludzie też są bardzo w porządku :) Mnie odpowiada ich podejście do Klienta, do budowania, do sprzedaży, więc czekam z cierpliwością, chociaż mam nadzieję, że w styczniu będzie już wszystko jasne.


megi
Posty: 739
Rejestracja: 05 maja 2015, 16:46

Re: Nowe mieszkania Dąbrowskiego Kraków Miastologia - forum, opinie

Postautor: megi » 15 gru 2015, 22:49

@pepsicola, a w jakie mieszkanie celujesz, ile pokoi i jaki metraż :?: Nie wiesz czy da się z deweloperem Miastologia coś wynegocjować jeśli chodzi o cenę :?: Faktycznie trzeba przyznać, że zdecydowanym plusem tej inwestycji jest jej lokalizacja, całkiem blisko od centrum Krakowa, a jednocześnie nieźle skomunikowana jest ta okolica. A jakie jeszcze widzisz zalety kupienia w tym projekcie własnego lokum :?: I chyba trzeba się wreszcie wybrać z aparatem w okolice placu budowy :) I to, co wpisałaś wcześniej, jest chyba dosyć ważne dla tego wątku:

pepsicola pisze:Być może faktycznie tyle trwa załatwianie tego (ktoś się orientuje, czy faktycznie może tak być?). Termin oddania nadal zapowiadany jest na grudzień 2016, bo pytałam o to. W styczniu mają być już konkretne informacje. Wszystkie dostępne w przedsprzedaży mieszkania na Dąbrowskiego zostały zarezerwowane w ciągu kilku minut. Myślę, że warto się nimi zainteresować.

pepsicola
Posty: 16
Rejestracja: 24 lis 2015, 9:06

Re: Nowe mieszkania w Krakowie przy Dąbrowskiego Miastologia - forum, opinie

Postautor: pepsicola » 18 gru 2015, 9:09

Nie ma za bardzo wyboru - wszystkie mieszkania mają jednakowy metraż :) Możesz mieć albo M2 (32m2) albo M4 (64m2- składające się z połączonych M2, które można dowolnie łączyć, potem znowu rozdzielić, etc - fajnie jest to opisane na ich stronie). Gdybym miała większe środki, na pewno uderzałabym w to większe mieszkanie, ale na razie, o ile oczywiście uda mi w ogóle się kupić mieszkanie, będe musiala zadowolić się M2. 32 niby niedużo, ale wygląda to bardzo funkcjonalnie. Zrobili bardzo fajną opcję, bo zbudowali makietę tego mieszkania w skali 1:1 przy swoim biurze na Lwowskiej, więc jesli ktoś jest zainteresowany, może tam pójść i je obejrzeć i zobaczyć, czy te 32 m są dla niego wystarczające. Do tego jest duży balkon i, uwaga, taras na dachu - prawie każde mieszkanie dostaje swój kawałek dachu. :)


iti
Posty: 1178
Rejestracja: 30 wrz 2015, 23:47

Re: Nowe mieszkania w Krakowie przy Dąbrowskiego Miastologia - forum, opinie

Postautor: iti » 19 gru 2015, 21:22

Dzięki za informację :) Faktycznie, ja też dowiedziałem się, że do wyboru są tam tylko dwa typy mieszkań, choć bardzo mi się podoba to, że to małe mieszkanie mające 32 metry kwadratowe można podzielić na dwie miniaturowe i niezależne kawalerki :) Można kupić w takiej opcji i z wynajmu jednej części da się spłacać kredyt ;) Ale o tym, że mają też mieszkanie pokazowe, to nie wiedziałem, ale w takim razie muszę ich odwiedzić, żeby też sobie to obejrzeć :) Nie wiedziałem też, że są tarasy na dachu do mieszkań, bardzo podoba mi się taki pomysł, ciekawe jaki będzie z nich widok :) Myślisz, że uda Ci się kupić to mieszkanie tam :?: Masz już coś zarezerwowane :?:

pepsicola
Posty: 16
Rejestracja: 24 lis 2015, 9:06

Re: Nowe mieszkania w Krakowie przy Dąbrowskiego Miastologia - forum, opinie

Postautor: pepsicola » 12 sty 2016, 13:02

Nie mam jeszcze rezerwacji - czekam aż ruszy sprzedaż, bo niestety w przedsprzedaży limit szybko się wyczerpał.

Czy ktoś może ma jakieś informacje, kiedy rusza budowa?

megi
Posty: 739
Rejestracja: 05 maja 2015, 16:46

Re: Nowe mieszkania w Krakowie przy Dąbrowskiego Miastologia - forum, opinie

Postautor: megi » 12 sty 2016, 22:14

Też się trochę martwię tym, że nadal nic o tym nie wiadomo... Tym bardziej, że najlepsze mieszkania w inwestycji przy Dąbrowskiego od dewelopera Miastologia zostały już pewnie zarezerwowane przez kupców podczas przedsprzedaży. Swoją drogą ciekawe, jak Ci ludzie na wszystko patrzą, skoro już zarezerwowali te nowe mieszkania na Zabłociu, a teraz niewiele tam się dzieje. Przecież skoro rezerwowali, to chyba musieli już zacząć załatwiać kredyty i takie sprawy. A ktoś widział ostatnio plac budowy :?: Nadal nic znaczącego się nie dzieje :?:

pepsicola
Posty: 16
Rejestracja: 24 lis 2015, 9:06

Re: Nowe mieszkania w Krakowie przy Dąbrowskiego Miastologia - forum, opinie

Postautor: pepsicola » 15 sty 2016, 9:50

@megi a kontaktowałaś się z nimi jakoś?

megi
Posty: 739
Rejestracja: 05 maja 2015, 16:46

Re: Nowe mieszkania w Krakowie przy Dąbrowskiego Miastologia - forum, opinie

Postautor: megi » 19 sty 2016, 10:10

Cześć @pepsicola, tak kontaktowałam się z nimi, niestety wiele się nie dowiedziałam... Podobno wszystkie te mieszkania, które na ich stronie są oznaczone pomarańczowymi kropkami, zostały już zarezerwowane w tej przedsprzedaży, a co najlepsze, owa przedsprzedaż trwałą... 4 minuty :shock: Mnie to trochę martwi o tyle, że najbardziej celowałam w mieszkanie na Zabłociu na ostatnim piętrze, ale tam wszystko już porezerwowane i nie wiadomo czy wróci do puli, ale pewnie szansa na to jest niewielka... Niby są jeszcze do wyboru w okolicy np. Apartamenty Dąbrowskiego od Aramus, ale jednak tam chyba znacznie drożej no i też przemyślano mieszkania :?

Zachęcono mnie także do zapisania się na newsletter dewelopera Miastologia, bowiem podobno to właśnie za jego pomocą ma być przesyłana informacja o rozpoczęciu sprzedaży nowych mieszkań w tej inwestycji. No i jeszcze, że zainteresowanie jest bardzo duże, więc warto być na bieżąco... Nie wiem ile w tym marketingowej gadki, ale faktycznie najlepsze mieszkania są już chyba zarezerwowane. A Ty masz jakieś nowe informacje o tej inwestycji :?:


pepsicola
Posty: 16
Rejestracja: 24 lis 2015, 9:06

Re: Nowe mieszkania w Krakowie przy Dąbrowskiego Miastologia - forum, opinie

Postautor: pepsicola » 20 sty 2016, 14:32

Nadal nic. Moi znajomi mają rezerwację (udało im się własnie wstrzelić w te 4 minuty - rezerwacje były online) - maja umowę rezerwacyjną, ale też nic więcej nie wiedzą. Szkoda, że Miastologia nie zadbała o to, aby ten przepływ informacji i kontakt z kupcami/potencjalnymi kupcami był lepszy.
Jest makieta mieszkania na Lwowskiej i to jest super - można się umówić na spotkanie, zobaczyc, jak mieszaknie wygląda w realu i dopytać o parę rzeczy.

pepsicola
Posty: 16
Rejestracja: 24 lis 2015, 9:06

Re: Nowe mieszkania w Krakowie przy Dąbrowskiego Miastologia - forum, opinie

Postautor: pepsicola » 16 cze 2016, 14:08

Ktoś ma może jakieś informacje, co z tą inwestycją?



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 50 gości