Dasta Invest - nowe mieszkania przy Marii Dąbrowskiej (forum i opinie)

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
Nowy
Posty: 1626
Rejestracja: 05 lip 2015, 13:43

Dasta Invest - nowe mieszkania przy Marii Dąbrowskiej (forum i opinie)

Postautor: Nowy » 22 lip 2015, 22:48

Jeśli ktoś chce kupić nowe mieszkania w Krakowie Czyżynach, to jeszcze jedną inwestycją, którą ma do wyboru jest budynek stawiany przez dewelopera Dasta Invest. Całe osiedle będzie znacznie większe i powstaną z czasem kolejne bloki, ale jak na razie wygląda to, jak poniżej.

Wybór mieszkań jest spory od kawalerek mających mniej niż 30 m2 do mieszkań 4-pokojowych. Każdy powinien znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Jeśli oczywiście komuś odpowiadają Czyżyny, a nie jest to zła lokalizacja. Nie jest daleko z tego bloku do ruchliwej linii tramwajowej (na trasie Plac Centralny - Rondo Mogilskie i centrum Krakowa). W okolicy jest także sporo sklepów z Centrum Handlowym Czyżyny na czele. W okolicy znajdują się także szkoły i inne obiekty użyteczności publicznej.

Obrazek
Obrazek

Na fotografiach widać powstające osiedle Dasta, w centrum widać, że budynek już stoi, ma 8 pięter wysokości (9 kondygnacji). Po stronie prawej widać gotowy już etap tej inwestycji - biała elewacja, ciemne elementy, raczej loggie niż balkony. W tle natomiast widoczne jest osiedle City Towers Atalu.

A może jest tu ktoś, kto już mieszka w inwestycji Dasty przy Marii Dąbrowskiej i może coś o tym napisać? Czy to dobra architektura i solidnie wykonana. Jak wygląda wysokość opłat, czy są jakieś problemy z nowymi budynkami itp.? Przydałaby się jakaś informacja :)


czang
Posty: 205
Rejestracja: 04 maja 2017, 17:35

Re: Dasta Invest - nowe mieszkania przy Marii Dąbrowskiej (forum i opinie)

Postautor: czang » 06 maja 2022, 14:18

Ale dużo przestrzeni tu jeszcze było wtedy, kiedy te zdjęcia były robione. Dzisiaj nowe osiedle Dasty wyrosło już obok, kończą budować czwarty blok, chyba ostatni, chyba, że coś jeszcze tam mają w planach?

czyzy
Posty: 219
Rejestracja: 02 sty 2019, 0:16

Re: Dasta Invest - nowe mieszkania przy Marii Dąbrowskiej (forum i opinie)

Postautor: czyzy » 28 wrz 2022, 13:13

Ktoś się może orientuje, co może powstać na działkach po wschodniej stronie tego osiedla? Chodzi o pusty teren za garażami od strony północnej. Orientujecie się może, czy jest tam możliwa jakaś zabudowa?


lotny
Posty: 63
Rejestracja: 28 wrz 2018, 0:08

Re: Dasta Invest - nowe mieszkania przy Marii Dąbrowskiej (forum i opinie)

Postautor: lotny » 26 mar 2023, 22:11

Miałem okazję oglądać niedawno nowe mieszkanie wybudowane przez dewelopera Dasta Invest w Krakowie, lokal był w stanie deweloperskim. Jeśli chodzi o części wspólne, to wszystko było nieźle wykończone i tu plus. Samo mieszkanie też w niezłym standardzie, jak na deweloperski, dodatkowo szli na rękę klientowi i sporo przeróbek dla niego zrobili (choć oczywiście nie za darmo). Ale co przykuło moją uwagę, to wysokość mieszkania, sufit od wylewki był na wysokości 2,5 metra, byłem pewien, że dzisiaj standard to 2,6-2,65 m, w budżetowych inwestycjach sprzed kilku lat spotkałem się z taką wysokością mieszkań, a Dasta mierzyła chyba nieco wyżej. A może to mnie się coś pomieszało i owo 2,5 metra, to jak najbardziej spoko i nie ma co wnikać. Choć nie jestem przekonany, że gdyby tam zrobić wyższą podłogę i jeszcze podwieszany sufit, to byłoby nieco za nisko, ale to może być subiektywna ocena.

czang
Posty: 205
Rejestracja: 04 maja 2017, 17:35

Re: Dasta Invest - nowe mieszkania przy Marii Dąbrowskiej (forum i opinie)

Postautor: czang » 31 sie 2023, 11:15

No i tam jeszcze został kawałek działki za garażami, w teorii możliwa zabudowa wielorodzinna, ciekawe czy komuś uda się tam ogarnąć dojazd. Te kolejne bloki, to już jest adres ul. Hynka.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości