Nowe mieszkania MdM na Prądniku Białym ul. Banacha od Activ Kraków - forum, opinie

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
b0recki

Re: Nowe mieszkania MdM na Prądniku Białym ul. Banacha od Activ Kraków - forum, opinie

Postautor: b0recki » 11 lis 2016, 8:41

ewela pisze:
b0recki pisze:Ktoś był na budowie ostatnio? Niestety nie ma mnie w Krakowie, czy ktoś sie podzieli wieściami?

witam,

niestety ja nie byłam... a kolejny etap budowy za nami :) masz może jakieś najnowsze zdjęcia z budowy? wiesz jak idą prace skoro zaczęli budować ten 2 budynek? bd wdzięczna za info. :)

pzdr. ;)

Niestety nie byłem od 2 msc jestem w delegacji...bede na kilka dni w środę to dam znać i wrzucę zdjecia:)

michal

Re: Nowe mieszkania MdM na Prądniku Białym ul. Banacha od Activ Kraków - forum, opinie

Postautor: michal » 15 lis 2016, 17:16

Prace idą pełną parą tylko te parapety :cry:

Obrazek

basmati82

Postautor: basmati82 » 17 lis 2016, 0:28

Ja tam nie wiem co Ci się w nich nie podoba, fakt że bielsze wydawałyby się praktyczniejsze, ale nie są złe. Zawsze mogły być z PCV ;) Tak czy inaczej z robotą chyba całkiem nieźle idzie.

b0recki

Postautor: b0recki » 02 gru 2016, 11:00

Tez je oglądałem...myslałem że bea wyglądały jak nagrobek...ale nie jest zle..bardziej martwią mnie troche dziwnie popodłaćzane rury kanalizacyjne w garażu zmniejszające średnice w kierunku odpływu...co jest niezgodne ze sztuką...ale moze to tymczasowe rozwiazanie. Czy ktoś wie gdzie mozna znalezc oferte mieszkan z budowanej obok nowej inwestycji?

basmati82

Postautor: basmati82 » 02 gru 2016, 14:17

@b0recki, o jaką nową inwestycję chodzi i gdzie dokładnie :?: Wrzuć jakieś zdjęcie, jak będziesz blisko, też tablicy informacyjnej i wrzuć na forum :)

I te rury to też bym chętnie zobaczył, jak to się zwężają :?: :D

b0recki

Postautor: b0recki » 02 gru 2016, 14:22

Buduja dwa nowe bloki na przedluzeniu Banacha w kierunku łak...okolica przypomina teraz krajobraz ksiezycowy wszedzie wykopy ciezarowki. Nowy Inwestor dostał podobnie jak Activ pozwolenie na budowe i koniecznosc przedluzenia Banacha i calej infrastruktury...Jak bylem to sprawdzalem i szukalem w Intrenetach tej Inwestycji ale tak jakby budowali a nie była jeszcze w sprzedazy...

ewela

Postautor: ewela » 02 gru 2016, 23:19

czy chodzi o działki te zaznaczone? z tego co wiem (umowa deweloperska) i troszkę poszukałam żeby się upewnić to będzie tam budował GEO Mieszkanie i Dom Sp. z o.o. ale nie ma jeszcze oferty na stronie więc trochę dziwne że budują -to sprawdzone info?
a tutaj inf. o pozwoleniu na budowę:
http://wyszukiwarka.gunb.gov.pl/wniosek ... a698a3170/

Pozdrawiam:
E.
Załączniki
14993310_1450021945022330_209383452722678769_n.jpg
14993310_1450021945022330_209383452722678769_n.jpg (71.38 KiB) Przejrzano 563 razy

b0recki

Postautor: b0recki » 23 gru 2016, 9:57

ewela pisze:czy chodzi o działki te zaznaczone? z tego co wiem (umowa deweloperska) i troszkę poszukałam żeby się upewnić to będzie tam budował GEO Mieszkanie i Dom Sp. z o.o. ale nie ma jeszcze oferty na stronie więc trochę dziwne że budują -to sprawdzone info?
a tutaj inf. o pozwoleniu na budowę:
http://wyszukiwarka.gunb.gov.pl/wniosek ... a698a3170/

Pozdrawiam:
E.

Info sprawdzone:) Dziura wielka wykopana, dzwigi stoją, kopraki jezdzą...:P z tego widzę inwestorem jest MEGAPOLIS krakowski. Wracając do naszego budynku. - Z zewnątrz trwa montaż barierek na balkonach. Pojawiły się drzwi wejściowe do klatek schodowych.

Obrazek

Piwnice są wykończone. Niestety dostaniemy szczebelkowe drewniane drzwi. Po cichu liczyłem zwykłe metalowe no ale cóż...Value Egineering robi swoje.

Obrazek

W pomieszczeniu wymiennikowni - to tam gdzie będzie produkowana dla nas ciepła woda użytkowa miejska - wprowadzone zostały już rurociągi cieplne- jest tez wodomierz zimnej wody- wezła cieplnego brak...takowy zdajsie jest z reguły wykonywany przez MPEC ale moge sie mylić.

Obrazek

I na koniec dziwne podpiecie rurociągów kanalizacji w garażu. W mojej ocenie jeśli to odplywy z pionow a zapewne tak jest jest to błedne rozwiazanie i mam nadzieje ze to poprawia bo to niedpuszczalne zmniejszać średnice po przejsciu w poziomy odcinek odplywowy...inaczej wspolczuje ludziom na parterze.

Obrazek
Obrazek

b0recki

Postautor: b0recki » 08 sty 2017, 14:05

Na budowie rozpoczął się montaż drzwi wejściowych do mieszkań. Futryny zostały już osadzone. Drzwi wejściowe do klatek również. W garażu podziemnym trwa montaż instalacji wentylacji oraz są prowadzone prace w pomieszczeniu węzła cieplnego - niestety pomieszczenie zostało już zamknięte. Wszystkich właścicieli namawiam do odwiedzin budowy po zamontowaniu drzwi wejściowych mieszkania zostały zamknięte - także nie wiem jaka będzie dostępność - napewno trochę bardziej utrudniona.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

michal

Postautor: michal » 14 sty 2017, 18:02

no i pojawiły się kaloryfery
Załączniki
kal2.jpg
kal2.jpg (80.96 KiB) Przejrzano 230 razy
kalo.jpg
kalo.jpg (142.68 KiB) Przejrzano 230 razy

Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”