Nowe mieszkania MdM na Prądniku Białym ul. Banacha od Activ Kraków - forum, opinie

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
b0recki
Posty: 135
Rejestracja: 04 maja 2016, 20:36

Re: Nowe mieszkania MdM na Prądniku Białym ul. Banacha od Activ Kraków - forum, opinie

Postautor: b0recki » 18 mar 2017, 13:37

W środku już są prawie gotowi...(na stronie ACTIV nawet pokazał się status gotowe) Wokół bloku nic nie jest gotowe jeszcze, ani drogi dojazdowe, ani chodniki ani zagodposardowanie...także jeszcze chwilkę...mają czas myśle że do końca kwietnia skończą. Potem odbiory i czekanie na pozwolenie na użytkowanie. Projektowaliście już może sobie kuchnie, łazienke? Drzwi, podłogi. ktoś coś już? Ja dziś byłem w Panel-polu po sasiedzku za podłogą i drzwiami. Jutro mam wizyte w Ikei za kuchnią - zobaczymy co wymyślą bo te nasze kąciki kuchnenne są strzaszliwie małe. Jestem po dwóch wiztyach stolarzy ale nie byłem zadowolony.


Gosha
Posty: 11
Rejestracja: 17 mar 2017, 15:50

Re: Nowe mieszkania MdM na Prądniku Białym ul. Banacha od Activ Kraków - forum, opinie

Postautor: Gosha » 19 mar 2017, 18:27

Byliśmy w piątek popołudniu. Ochroniarz nas wpuścił na teren budowy. Jedyny minus,że nie mogliśmy wejść do środka, bo tego dnia kładli kafle podłogowe na klatkach i wszystko schło. Blok rzeczywiście wygląda na skończony, ale dookoła jest jeszcze "śmietnik" budowlany i droga dojazdowa nie skończona. A "Ozon" buduje nam się pod samym nosem, właściwie budynek przy budynku. Będziemy sobie w okna zaglądać...dobrze że mamy parking przed blokiem, to trochę nas oddziela.

b0recki
Posty: 135
Rejestracja: 04 maja 2016, 20:36

Re: Nowe mieszkania MdM na Prądniku Białym ul. Banacha od Activ Kraków - forum, opinie

Postautor: b0recki » 20 mar 2017, 6:42

Gosha pisze:Byliśmy w piątek popołudniu. Ochroniarz nas wpuścił na teren budowy. Jedyny minus,że nie mogliśmy wejść do środka, bo tego dnia kładli kafle podłogowe na klatkach i wszystko schło. Blok rzeczywiście wygląda na skończony, ale dookoła jest jeszcze "śmietnik" budowlany i droga dojazdowa nie skończona. A "Ozon" buduje nam się pod samym nosem, właściwie budynek przy budynku. Będziemy sobie w okna zaglądać...dobrze że mamy parking przed blokiem, to trochę nas oddziela.


dziwne...bo płytki na klatkach to były już położone dawno - sam już po nich chodziłem...może ściany były pomalowane.


Gosha
Posty: 11
Rejestracja: 17 mar 2017, 15:50

Re: Nowe mieszkania MdM na Prądniku Białym ul. Banacha od Activ Kraków - forum, opinie

Postautor: Gosha » 20 mar 2017, 11:19

b0recki pisze:
Gosha pisze:Byliśmy w piątek popołudniu. Ochroniarz nas wpuścił na teren budowy. Jedyny minus,że nie mogliśmy wejść do środka, bo tego dnia kładli kafle podłogowe na klatkach i wszystko schło. Blok rzeczywiście wygląda na skończony, ale dookoła jest jeszcze "śmietnik" budowlany i droga dojazdowa nie skończona. A "Ozon" buduje nam się pod samym nosem, właściwie budynek przy budynku. Będziemy sobie w okna zaglądać...dobrze że mamy parking przed blokiem, to trochę nas oddziela.


dziwne...bo płytki na klatkach to były już położone dawno - sam już po nich chodziłem...może ściany były pomalowane.


A nam powiedział ze klatki pozamykane bo płytki świeżo położone...i nie może nas wpuścić...to ciekawe..może sam nie wiedział co tam się działo. Wybierzemy się jeszcze pod koniec tego tygodnia to może cos się wyjaśni, bo chcieliśmy wejść do swojego mieszkania.

b0recki
Posty: 135
Rejestracja: 04 maja 2016, 20:36

Re: Nowe mieszkania MdM na Prądniku Białym ul. Banacha od Activ Kraków - forum, opinie

Postautor: b0recki » 20 mar 2017, 11:25

Gosha pisze:
b0recki pisze:
Gosha pisze:Byliśmy w piątek popołudniu. Ochroniarz nas wpuścił na teren budowy. Jedyny minus,że nie mogliśmy wejść do środka, bo tego dnia kładli kafle podłogowe na klatkach i wszystko schło. Blok rzeczywiście wygląda na skończony, ale dookoła jest jeszcze "śmietnik" budowlany i droga dojazdowa nie skończona. A "Ozon" buduje nam się pod samym nosem, właściwie budynek przy budynku. Będziemy sobie w okna zaglądać...dobrze że mamy parking przed blokiem, to trochę nas oddziela.


dziwne...bo płytki na klatkach to były już położone dawno - sam już po nich chodziłem...może ściany były pomalowane.


A nam powiedział ze klatki pozamykane bo płytki świeżo położone...i nie może nas wpuścić...to ciekawe..może sam nie wiedział co tam się działo. Wybierzemy się jeszcze pod koniec tego tygodnia to może cos się wyjaśni, bo chcieliśmy wejść do swojego mieszkania.


Możliwe, że dostał przykaz że ma nie wpuszczać bo coś tam...:) Ale nie ma problemu ze wstępem do mieszkań ja sam byłem wielokrotnie. Można wiedzieć w której klatce macie mieszkanie?

Gosha
Posty: 11
Rejestracja: 17 mar 2017, 15:50

Re: Nowe mieszkania MdM na Prądniku Białym ul. Banacha od Activ Kraków - forum, opinie

Postautor: Gosha » 20 mar 2017, 11:55

W środkowej, a Ty?

b0recki
Posty: 135
Rejestracja: 04 maja 2016, 20:36

Re: Nowe mieszkania MdM na Prądniku Białym ul. Banacha od Activ Kraków - forum, opinie

Postautor: b0recki » 20 mar 2017, 11:59

Gosha pisze:W środkowej, a Ty?


Ja w pierwszej....płytki w środkowej klatce były ułożone jeszcze wcześniej:) Także to jakaś ściema:)

b0recki
Posty: 135
Rejestracja: 04 maja 2016, 20:36

Re: Nowe mieszkania MdM na Prądniku Białym ul. Banacha od Activ Kraków - forum, opinie

Postautor: b0recki » 22 mar 2017, 11:37

mmacaj pisze:Jak coś to mam kolegę, który robi kuchnie w bardzo dobrych cenach + wizualizacja. W przypadku zainteresowania pisać do mnie to przekaże kontakt.

Jak się zaopatrujecie na stworzenie własnego forum naszych bloków? Zamiast pisać tutaj może stworzymy własne, które będzie już na przyszłość?

Śmiało zakładaj...może się przyjmie aczkolwiek osób aktywnych tutaj jest 4-5...nie wiem ilu czytających...
Ostatnio zmieniony 22 mar 2017, 12:40 przez slwk, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Witam, założyłem dedykowane forum osiedla - skoro jest tu już sporo zarejestrowanych osób, a czytających jeszcze więcej. Pozdrawiam


basmati82
Posty: 35
Rejestracja: 01 mar 2016, 1:36

Re: Nowe mieszkania MdM na Prądniku Białym ul. Banacha od Activ Kraków - forum, opinie

Postautor: basmati82 » 22 mar 2017, 12:34

Nie rozdrabniajmy się już, pisałem kilka dni temu do administracji, żeby założyć forum mieszkańców inwestycji Banacha Kraków i nie ma sensu stąd uciekać, jeśli mamy tu już społeczność :) Po prostu zakładajmy tam nowe tematy.

b0recki
Posty: 135
Rejestracja: 04 maja 2016, 20:36

Re: Nowe mieszkania MdM na Prądniku Białym ul. Banacha od Activ Kraków - forum, opinie

Postautor: b0recki » 22 mar 2017, 12:43

basmati82 pisze:Nie rozdrabniajmy się już, pisałem kilka dni temu do administracji, żeby założyć forum mieszkańców inwestycji Banacha Kraków i nie ma sensu stąd uciekać, jeśli mamy tu już społeczność :) Po prostu zakładajmy tam nowe tematy.


Nawet nie widziałem, że coś powstało takiego! Fajnie



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości