Osiedle Grzegórzecka 77 - mieszkania od Develia (kiedyś LC Corp) w Krakowie forum i opinie

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
Kleks23
Posty: 6
Rejestracja: 14 cze 2018, 11:06

Re: Osiedle Grzegórzecka 77 - mieszkania od Develia (kiedyś LC Corp) w Krakowie forum i opinie

Postautor: Kleks23 » 05 wrz 2023, 17:56

Witam.
Pytanie do osób, które mieszkają już w tej inwestycji.
Czy to prawda, że zarządca firma Nawigator bardzo często i nieproporcjonalnie wysoko ( w porównaniu z innymi osiedlami tej klasy) podnosi czynsz?


pudel
Posty: 110
Rejestracja: 20 lut 2021, 3:05

Re: Osiedle Grzegórzecka 77 - mieszkania od Develia (kiedyś LC Corp) w Krakowie forum i opinie

Postautor: pudel » 24 wrz 2023, 20:35

Kleks23 pisze:Witam.
Pytanie do osób, które mieszkają już w tej inwestycji.
Czy to prawda, że zarządca firma Nawigator bardzo często i nieproporcjonalnie wysoko ( w porównaniu z innymi osiedlami tej klasy) podnosi czynsz?

Mieszkam tu od pół roku i póki co, nic takiego nie ma miejsca.

soobek
Posty: 4
Rejestracja: 18 sty 2023, 18:17

Re: Osiedle Grzegórzecka 77 - mieszkania od Develia (kiedyś LC Corp) w Krakowie forum i opinie

Postautor: soobek » 25 wrz 2023, 11:02

pudel pisze:
Kleks23 pisze:Witam.
Pytanie do osób, które mieszkają już w tej inwestycji.
Czy to prawda, że zarządca firma Nawigator bardzo często i nieproporcjonalnie wysoko ( w porównaniu z innymi osiedlami tej klasy) podnosi czynsz?

Mieszkam tu od pół roku i póki co, nic takiego nie ma miejsca.


Napiszesz proszę jak Ci się mieszka na tym osiedlu?


Kleks23
Posty: 6
Rejestracja: 14 cze 2018, 11:06

Re: Osiedle Grzegórzecka 77 - mieszkania od Develia (kiedyś LC Corp) w Krakowie forum i opinie

Postautor: Kleks23 » 25 wrz 2023, 11:21

pudel pisze:
Kleks23 pisze:Witam.
Pytanie do osób, które mieszkają już w tej inwestycji.
Czy to prawda, że zarządca firma Nawigator bardzo często i nieproporcjonalnie wysoko ( w porównaniu z innymi osiedlami tej klasy) podnosi czynsz?

Mieszkam tu od pół roku i póki co, nic takiego nie ma miejsca.

W którym etapie? : )
Jak kolega wcześniej napisał, napiszesz jakie masz zdanie o tym osiedlu?

pudel
Posty: 110
Rejestracja: 20 lut 2021, 3:05

Re: Osiedle Grzegórzecka 77 - mieszkania od Develia (kiedyś LC Corp) w Krakowie forum i opinie

Postautor: pudel » 26 wrz 2023, 22:56

Napiszesz proszę jak Ci się mieszka na tym osiedlu?

W którym etapie? : )
Jak kolega wcześniej napisał, napiszesz jakie masz zdanie o tym osiedlu?


Na razie raczej same pozytywy, minusem póki co jest lekka uciążliwość związana z budową kolejnych etapów, ale liczyłem się z tym. Wszystkie docelowe bloki już się budują i zakończenie jest planowane na październik 2024 więc nie jest tak źle. Okolica jest bardzo spokojna, w nocy jest cicho. Lokalizacja jest dla mnie idealna, praktycznie przestałem używać auta, bo pracuję w centrum. Blisko na bulwar i to jego fajną część, na tramwaj na przystanek Francesco Nullo jest 350 metrów. Brakuje mi w okolicy Lidla, bo wcześniej miałem go przy bloku i się przyzwyczaiłem. Tu niestety okoliczna Biedronka jest mała i przepełniona. Co do samych bloków, to albo mam cichych sąsiadów albo jest stosunkowo dobre wyciszenie. Z ważnych rzeczy, kościół na przeciwko nie posiada dzwonów - przed zakupem mieszkania to sprawdziłem i rzeczywiście nie jest uciążliwy.

soobek
Posty: 4
Rejestracja: 18 sty 2023, 18:17

Re: Osiedle Grzegórzecka 77 - mieszkania od Develia (kiedyś LC Corp) w Krakowie forum i opinie

Postautor: soobek » 27 wrz 2023, 17:26

pudel pisze:
Napiszesz proszę jak Ci się mieszka na tym osiedlu?

W którym etapie? )
Jak kolega wcześniej napisał, napiszesz jakie masz zdanie o tym osiedlu?

Na razie raczej same pozytywy, minusem póki co jest lekka uciążliwość związana z budową kolejnych etapów, ale liczyłem się z tym. Wszystkie docelowe bloki już się budują i zakończenie jest planowane na październik 2024 więc nie jest tak źle. Okolica jest bardzo spokojna, w nocy jest cicho. Lokalizacja jest dla mnie idealna, praktycznie przestałem używać auta, bo pracuję w centrum. Blisko na bulwar i to jego fajną część, na tramwaj na przystanek Francesco Nullo jest 350 metrów. Brakuje mi w okolicy Lidla, bo wcześniej miałem go przy bloku i się przyzwyczaiłem. Tu niestety okoliczna Biedronka jest mała i przepełniona. Co do samych bloków, to albo mam cichych sąsiadów albo jest stosunkowo dobre wyciszenie. Z ważnych rzeczy, kościół na przeciwko nie posiada dzwonów - przed zakupem mieszkania to sprawdziłem i rzeczywiście nie jest uciążliwy.


Dzięki za podzielenie się doświadczeniami!

bobo
Posty: 130
Rejestracja: 26 maja 2016, 17:54

Re: Osiedle Grzegórzecka 77 - mieszkania od Develia (kiedyś LC Corp) w Krakowie forum i opinie

Postautor: bobo » 10 sty 2024, 11:26

To już będzie ostatni etap tego osiedla? Jeśli tak, to nawet całkiem nieźle wygląda, przynajmniej w porównaniu do etapów wcześniejszych, które budowała w ramach tej inwestycji Develia. Te bloki faktycznie od tej strony będą miały tyle zieleni czy to tylko magia wizualizacji?

Obrazek
Wizualizacja: deweloper Develia

To jest wystawa wschodnia czy południowa?

bobo
Posty: 130
Rejestracja: 26 maja 2016, 17:54

Re: Osiedle Grzegórzecka 77 - mieszkania od Develia (kiedyś LC Corp) w Krakowie forum i opinie

Postautor: bobo » 10 sty 2024, 11:43

I zabawnie się czyta na początku tego tematu, że mieszkania tam jeszcze LCC sprzedawało od 6 300 zł/m2. Sporo się zmieniło, ale też warto pamiętać o tym, że to już 8 lat minęło od tego czasu.


nick707
Posty: 59
Rejestracja: 29 sie 2021, 13:54

Re: Osiedle Grzegórzecka 77 - mieszkania od Develia (kiedyś LC Corp) w Krakowie forum i opinie

Postautor: nick707 » 10 sty 2024, 11:56

Tylko, że tam ma coś powstać zamiast tej zieleni : ( Nic mieszkalnego tylko jakaś inwestycja typu centrum czegoś tam np. muzyki.
To jest chyba działka miasta Krakow.

Stefan1005
Posty: 23
Rejestracja: 10 lip 2023, 12:13

Re: Osiedle Grzegórzecka 77 - mieszkania od Develia (kiedyś LC Corp) w Krakowie forum i opinie

Postautor: Stefan1005 » 10 sty 2024, 15:04

bobo pisze:I zabawnie się czyta na początku tego tematu, że mieszkania tam jeszcze LCC sprzedawało od 6 300 zł/m2. Sporo się zmieniło, ale też warto pamiętać o tym, że to już 8 lat minęło od tego czasu.


No przez ten czas sporo sie zmieniło... ale teraz ceny o 300% wyższe w zaledwie 8 lat. Taka sytuacja wzbudza tylko pole do spekulacji i samonapędzania się wzrostu cen w mysl wizji "to the moon".



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości