Bajeczna Apartamenty Atal Kraków forum opinie (mieszkania Grzegórzki)

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
Daniel11
Posty: 58
Rejestracja: 24 lip 2016, 10:06

Re: Bajeczna Apartamenty Atal Kraków forum opinie (mieszkania Grzegórzki)

Postautor: Daniel11 » 29 sie 2016, 11:13

Dzięki za wszystkie informacje.
Tak zauważyłem, że Atal coś słabego zaproponował ostatnio.
Co do propozycji Lema to płakać się chce, że w 2016 r jeszcze tak budują. To wygląda jak blok z lat 90 tych, albo coś z miasta 100 tysięcznego.
Właśnie bliskość Wisły jest dla mnie atutem tej lokalizacji. Chociaż z uwagi na ograniczone możliwości finansowe planuję kupić mieszkanie w budynku C.
Podoba mi się również to, że cena jest stała bez względu na piętro. W inwestycji obok już tak nie jest.
Zastanawiam się również nad możliwością negocjacji ceny. Wydaje mi się, że jest to możliwe, bo mieszkania które są w moim kręgu zainteresowań nie schodzą tak dobrze jak małe 30-40 metrowe.

Pozdrawiam


pozdro
Posty: 2713
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:33

Re: Bajeczna Apartamenty Atal Kraków forum opinie (mieszkania Grzegórzki)

Postautor: pozdro » 29 sie 2016, 13:00

Nie no w sumie cena nie najgorsza pewnie w lepszej nie znajdziesz, bierz sie nie zastanawiaj, tramwaj jest, ścieżka rowerowa wzdłuż wisły też jest. Weź 4 piętro żeby nie zalała powóź 1000 lecia. Mi tam np. Nowe Dąbie się podobało, te na lema to już faktycznie gorzej. Grzegórzecka 77 nowe etapy są całkiem fajne tylko, zależy jaka cena jakby były tez po 7000zł to bym rozważał.

Daniel11
Posty: 58
Rejestracja: 24 lip 2016, 10:06

Re: Bajeczna Apartamenty Atal Kraków forum opinie (mieszkania Grzegórzki)

Postautor: Daniel11 » 29 sie 2016, 15:13

mLokum faktycznie fajne, ceny bardzo porównywalne i lepiej skomunikowane. Architektura ciekawa. Tylko nie wiem czy są tam jeszcze jakieś wolne tak 60-70 m.
Trochę minusem jest odległość do Wisły. Jest park Lotników, ale jednak to nie to samo co park nad Wisłą.


pozdro
Posty: 2713
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:33

Re: Bajeczna Apartamenty Atal Kraków forum opinie (mieszkania Grzegórzki)

Postautor: pozdro » 29 sie 2016, 20:59

No nad wisłę to nie będziesz codziennie chodził raczej to te 10 min sobie rowerem dojedziesz. Tam nie wiem jak z mieszkaniami, ale dość wolno sprzedawały im się bo ludzie nie bardzo chcieli bo mieli metraże takie nie na dzisiejsze czasy. Teraz każdy chce wiesz 2 pokoje na 40m2, a tam mieli takie 1 pokojowe duze 40m2 i 2 pokoje + kuchnie 58m2. Więc to dużo osób zniechęcało. Ja właśnie bym to rozważał jak kupowałem, ale kupiłem gdzie indziej 2 pokojową 41m2 :) No, ale ja bym faktycznie brał raczej na bajecznej chyba bo pewnie lepiej się sprzedadzą, z tym Nowym Dąbiem to niewiadomo jak to tyle im pustych stoi jak to potem z utrzymaniem, wspólnotą, administracją bo jak deweloper ma większość na inwestycji to pewnie sobie dyktuje stawki i nie da się go przez dłuższy czas wywalić z zarządzania nieruchomością. Choć ta inwestycja miała też zalety w dobrej lokalizacji, a jednak w ciszy i spokoju. No i fajne jasne korytarze takie z oknami, coś jak w szkołach czy szpitalach, naprawdę fajna sprawa. Bardzo to klimatycznie wyglądało, można było przystanąć na korytarzu popatrzeć na dziedziniec i zadumać :)

shahp
Posty: 52
Rejestracja: 15 mar 2016, 11:32

Re: Bajeczna Apartamenty Atal Kraków forum opinie (mieszkania Grzegórzki)

Postautor: shahp » 30 sie 2016, 10:27

No wlasnie sporo im zostalo.. dziwne. Lokalizacja dobra, cicho i spokojnie

pozdro
Posty: 2713
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:33

Re: Bajeczna Apartamenty Atal Kraków forum opinie (mieszkania Grzegórzki)

Postautor: pozdro » 30 sie 2016, 12:12

Mi się wydaje, że problemy sa tam 2 układy mieszkań i cena przy takich układach. Sam oglądałem tam mieszkanie, ale 40m2 to było 1 pokojowe i tylko takie tam mogło być bo raczej budynek przewidziany pod większe fromaty mieszkań gdzie długość (głębokość) mieszkania determinowała, że nie można było tego inaczej rozwiązać. Aczkolwiek przy 60-70m2 to już spokojnie można i tam mieć fajny układ 3 pokojowy. Teraz dobrze się sprzedają 45m2 2 pokoje i 58m2 z 3 pokojami. Tam są na takich metrażach o jeden pokój mniej ogólnie.

Daniel11
Posty: 58
Rejestracja: 24 lip 2016, 10:06

Re: Bajeczna Apartamenty Atal Kraków forum opinie (mieszkania Grzegórzki)

Postautor: Daniel11 » 30 sie 2016, 12:22

Widzę, że temat zszedł trochę na inwestycję obok - porównywalną cenowo. Też się zastanawiam nad mLokum. Fajne są ete mieszkania 67,5 m dwustronne.
Ale wracając do meritum - zakup mieszkania w Bajeczna Apartamenty to dobry wybór? W relacji cena, wygląd, jakość, lokalizacja

shahp
Posty: 52
Rejestracja: 15 mar 2016, 11:32

Re: Bajeczna Apartamenty Atal Kraków forum opinie (mieszkania Grzegórzki)

Postautor: shahp » 30 sie 2016, 15:50

Atal ma bardzo dobry system platnosci. 20/80 czy 10/90 czy jakkolwiek proponuje to jest bardzo korzystny układ z punktu widzenia spłacania kredytu. Wiec majac do wyboru ta inwestycje a inna (przy podobnych cenach i metrazach/funkcjonalnosci) wybrałabym atal. Dodatkowo maja mozliwosc wykonczenia mieszkania chyba za 350zl/m2


tomekkr1
Posty: 2
Rejestracja: 19 paź 2016, 12:28

Re: Bajeczna Apartamenty Atal Kraków forum opinie (mieszkania Grzegórzki)

Postautor: tomekkr1 » 19 paź 2016, 13:01

Ja z tych wszystkich wybrałem Confisio - Bajeczna Przystań. Nieco taniej od pozostałych, bezpośrednio przy Wiśle. Wpłaty w systemie 10/90 to chyba standard teraz. Kończą już w tym roku chyba to mnie skłoniło bo rozważałem jeszcze atala zaraz obok.

matwho
Posty: 5
Rejestracja: 17 gru 2016, 12:27

Re: Bajeczna Apartamenty Atal Kraków forum opinie (mieszkania Grzegórzki)

Postautor: matwho » 17 gru 2016, 12:29

Czesc,

jak wyglada kwestia zapachow ze stopnia Dabie? Smierdzi? Jesli tak, jak czesto?

Pozdrawiam!



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości