Remont al. Solidarności w Krakowie - informacje, opinie i zdjęcia na forum

Informacje o nowych biurowcach, budynkach użyteczności publicznych, hotelach, parkach oraz obiektach przemysłowych w Krakowie infrastrukturze i jej remontach oraz planach rozwoju.
ister
Posty: 104
Rejestracja: 19 sie 2016, 11:36

Remont al. Solidarności w Krakowie - informacje, opinie i zdjęcia na forum

Postautor: ister » 28 kwie 2024, 16:31

Coś tam robią na al. Solidarności, ale nie wiem czy to już na pewno jest ten docelowy remont tej ważnej ulicy w Krakowie.

Obrazek

Zdjęcia co prawda mają już kilka dobrych dni, ale mam wrażenie, że prace obecnie bardziej skupiają się na jakichś chodnikach i dojściach do tej ulicy.

Obrazek

Pytanie, kiedy zabiorą się za faktyczny remont nawierzchni i ile to potrwa. A może już zaczęli się tym zajmować, może ktoś ma aktualniejsze zdjęcia i wrzuci na forum?


ister
Posty: 104
Rejestracja: 19 sie 2016, 11:36

Re: Remont al. Solidarności w Krakowie - informacje, opinie i zdjęcia na forum

Postautor: ister » 28 kwie 2024, 16:38

Niestety jest tak z Nową Hutą, że władze miasta traktują ją po macoszemu. Nie wiem, może jest dalej z centrum Krakowa i rzadziej bywają, może myślą, że skoro "nowa", to nie wymaga remontów...

Obrazek

To widać też po tym, jak wyglądają chodniki w Nowej Hucie i wiele innej infrastruktury.

MarcinJ
Posty: 446
Rejestracja: 29 sie 2015, 19:59

Re: Remont al. Solidarności w Krakowie - informacje, opinie i zdjęcia na forum

Postautor: MarcinJ » 10 maja 2024, 10:44

Byłem niedawno w okolicy i właśnie mam wrażenie, że niewiele się dzieje na tej budowie. Asfalt to tam miejscami wygląda, jak powierzchnia wyschniętego jeziora : D



Wróć do „Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości