Budowa ul. Kupały - co to za budynek?

Informacje o nowych biurowcach, budynkach użyteczności publicznych, hotelach, parkach oraz obiektach przemysłowych w Krakowie infrastrukturze i jej remontach oraz planach rozwoju.
PaniPanda
Posty: 52
Rejestracja: 05 paź 2015, 10:12

Budowa ul. Kupały - co to za budynek?

Postautor: PaniPanda » 17 mar 2016, 17:07

Ostatnio nurtuje mnie budynek, który powstaje przy ul. Kupały w okolicach Szpitala Rydygiera. Budowa jest właściwie skończona, ale nie ma żadnej informacji o tym co to właściwie jest :D Tablica jest na tyle daleko od ogłoszenia, że nie sposób tego dostrzec.

Obrazek

Budynek jest częściowo przeszklony - słyszałam już różne wersje tego, co to może być - począwszy od hospicjum, domu opieki, poprzez budynek przyszpitalny, salon samochodowy, czy coś całkiem prywatnego.

Obrazek

Dodatkowo zastanawia mnie fakt, że na potrzeby tego obiektu przesunięto przystanek autobusowy o dobre kilkadziesiąt metrów, zrobiono ścieżkę rowerową tylko wzdłuż niego i zorganizowano przejście dla pieszych.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Czy ktoś wie co to takiego :?:


Nowy
Posty: 1666
Rejestracja: 05 lip 2015, 13:43

Re: Budowa ul. Kupały Kraków - co to za budynek?

Postautor: Nowy » 17 mar 2016, 20:56

No faktycznie trudno powiedzieć co to może być, a już tablica informacyjna, to chyba nie mogła być w lepszy miejscu :) Też przyłączam się do pytania o to, co zbudowano przy ulicy Kupały w Krakowie :?: Mnie to trochę wygląda może na salon samochodowy, jedna część to chyba jakaś hala, widać przez te okna, więc to zapewne coś, co ma część biurową i ekspozycyjną / produkcyjną czy jakąś tam jeszcze inną :) Ale pewnie ktoś tu będzie wiedział o co chodzi dokładnie, więc czekam na informację :!:

shahp
Posty: 52
Rejestracja: 15 mar 2016, 11:32

Re: Budowa ul. Kupały - co to za budynek?

Postautor: shahp » 18 mar 2016, 8:56

Tez mi wyglada na salon samochodowy. Ale pewnosci nie mam.

edit. Juz mam:
Przedmiotem inwestycji jest salon samochodowy, który powstanie w Nowej Hucie dla autoryzowanego partnera takich serwisów jak: Scania Polska, Volvo Trucks Center, Mercedes i Renault.
Obrazek



Wróć do „Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości