Biurowiec Avia Kraków w Czyżynach przy Życzkowskiego (forum i opinie)

Informacje o nowych biurowcach, budynkach użyteczności publicznych, hotelach, parkach oraz obiektach przemysłowych w Krakowie infrastrukturze i jej remontach oraz planach rozwoju.
bobo
Posty: 130
Rejestracja: 26 maja 2016, 17:54

Biurowiec Avia Kraków w Czyżynach przy Życzkowskiego (forum i opinie)

Postautor: bobo » 05 cze 2016, 19:54

Nie wiem czy kojarzycie w miarę nowy biurowiec Avia w Czyżynach, który znajduje się przy ulicy Życzkowskiego w Krakowie :?: Ostatnio okazało się, że dobudowują do niego kolejne, piąte piętro. Mam nadzieję, że to raczej wyjątkowa sprawa, a nie reguła, że będzie się tam teraz te biurowce tam podnosiło.

Obrazek

Niestety nie mam zdjęcia teraz przy sobie, żeby wrzucić, ale zdaje się, że budynek będzie podniesiony, docelowo właśnie o tyle, ile widać na rysunku :) Swoją drogą to ciekawe, jakie nowe firmy się tam wprowadzą, ale miejsca pracy na pewno bardzo się przydadzą też tam.

Obrazek

Tu jest tablica informacyjna tej nowej inwestycji prowadzonej przez Comarch przy udziale firmy Budimex, można z niej poznać więcej szczegółów dotyczących sprawy :idea:

Obrazek

A tu jeszcze wizualizacja tego, jak będzie wyglądał już podniesiony biurowiec Avia, czyli mający pięć pięter wysokości :) Oby tylko to podnoszenie nie stało się w tej okolicy normą, bo by lotnisko zawsze mogło przyjmować jakieś niewielkie samoloty do muzeum :)


iti
Posty: 1169
Rejestracja: 30 wrz 2015, 23:47

Re: Biurowiec Avia Kraków w Czyżynach przy Życzkowskiego (forum i opinie)

Postautor: iti » 31 paź 2017, 0:20

Szkoda tylko, że ten biurowiec wygląda cały czas, jakby był nieskończony, bo ostatnie, dobudowane piętro, ktoś postanowił zostawić białe... Czekałem aż to pomalują, pokryją jakimiś płytami, tak jak resztę elewacji, a jednak taka "niespodzianka" - pewnie będą teraz wmawiali, że to nowatorski projekt i tak miało być i że w ogóle wygląda to super... a jeśli chodzi o moje opinie, to nie wygląda :)



Wróć do „Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości