Budowa osiedla Slow City w Krakowie przez dewelopera Ekopark - zdjęcia, informacje, opinie

Forum dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Slow City, za którą odpowiada deweloper Ekopark. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii na forum.
neo
Posty: 447
Rejestracja: 13 sty 2016, 23:39

Re: Budowa osiedla Slow City w Krakowie przez dewelopera Ekopark - zdjęcia, informacje, opinie

Postautor: neo » 25 lut 2022, 11:56

Jak tam, skończyli budować już pierwszy etap, ktoś ma może zdjęcie i się podzieli, jak to wygląda?

Kiedy planowane są tam odbiory mieszkań od deweloepra?


fusion
Posty: 40
Rejestracja: 18 paź 2019, 10:53

Re: Budowa osiedla Slow City w Krakowie przez dewelopera Ekopark - zdjęcia, informacje, opinie

Postautor: fusion » 01 mar 2022, 9:06

Kiedy planowane są tam odbiory mieszkań od deweloepra?[/quote]

Zakończenie budowy ma być do czerwca tego roku

neo
Posty: 447
Rejestracja: 13 sty 2016, 23:39

Re: Budowa osiedla Slow City w Krakowie przez dewelopera Ekopark - zdjęcia, informacje, opinie

Postautor: neo » 05 sie 2022, 11:08

fusion pisze:Zakończenie budowy ma być do czerwca tego roku

I jak wyrobili się ze wszystkim i skończyli budowę zgodnie z założeniami? Mieszkańcy już wykańczają mieszkania? Jak tam było z jakością budowanych mieszkań, dobrze się spisał deweloper Ekopark w przypadku osiedla Slow City?


nanu
Posty: 172
Rejestracja: 22 wrz 2020, 14:11

Re: Budowa osiedla Slow City w Krakowie przez dewelopera Ekopark - zdjęcia, informacje, opinie

Postautor: nanu » 08 sie 2022, 9:21

neo pisze:
fusion pisze:Zakończenie budowy ma być do czerwca tego roku

I jak wyrobili się ze wszystkim i skończyli budowę zgodnie z założeniami? Mieszkańcy już wykańczają mieszkania? Jak tam było z jakością budowanych mieszkań, dobrze się spisał deweloper Ekopark w przypadku osiedla Slow City?


Z zewnątrz wszystko skończone, nawet jest już kawałek parku ale jak ostatnio byłam tam na spacerze to nie wyglądało jakby ktokolwiek coś już w środku robił/wykańczał. No ale może już się zmieniło i pierwsze odbiory odbyły się...

gobler
Posty: 8
Rejestracja: 18 lip 2022, 14:25

Re: Budowa osiedla Slow City w Krakowie przez dewelopera Ekopark - zdjęcia, informacje, opinie

Postautor: gobler » 08 sie 2022, 11:31

Ja już jestem po odbiorze technicznym - w ubiegły piątek minęły 2 tygodnie i dostałem info które wady są uznane a które nie - generalnie jeśli chodzi o jakieś niedociągnięcia to są to raczej kosmetyczne rzeczy - pod względem jakości i tego jak developer się przyłożył do inwestycji ode mnie duży plus.

neo
Posty: 447
Rejestracja: 13 sty 2016, 23:39

Re: Budowa osiedla Slow City w Krakowie przez dewelopera Ekopark - zdjęcia, informacje, opinie

Postautor: neo » 30 sty 2023, 17:35

gobler pisze:Ja już jestem po odbiorze technicznym - w ubiegły piątek minęły 2 tygodnie i dostałem info które wady są uznane a które nie - generalnie jeśli chodzi o jakieś niedociągnięcia to są to raczej kosmetyczne rzeczy - pod względem jakości i tego jak developer się przyłożył do inwestycji ode mnie duży plus.

A jak był z tymi usterkami, które zostały uznane przez dewelopera, szybko i dobrze zajął się ich usunięciem? Wielu rzeczy nie uznał i czy to był później duży problem przy wykańczaniu mieszkania?

slowww
Posty: 55
Rejestracja: 14 gru 2020, 0:28

Re: Budowa osiedla Slow City w Krakowie przez dewelopera Ekopark - zdjęcia, informacje, opinie

Postautor: slowww » 28 lip 2023, 12:38

Wrzuci ktoś może jakieś w miarę aktualne zdjęcia z tej budowy? Chętnie podejrzę, jak to teraz wygląda.

KHH
Posty: 1
Rejestracja: 08 sie 2023, 20:44

Re: Budowa osiedla Slow City w Krakowie przez dewelopera Ekopark - zdjęcia, informacje, opinie

Postautor: KHH » 08 sie 2023, 20:47

Cześć,

CZy ktoś może pytał / orientuje się czy deweloper rozpoczął już budowę kolejnego etapu? Ewentualnie czy macie informacje kiedy ruszy budowa kolejnego etapu i kiedy można się spodziewać udostępnienia mieszkań?

Dzięki za pomoc.


daniel88
Posty: 51
Rejestracja: 06 lis 2018, 21:38

Re: Budowa osiedla Slow City w Krakowie przez dewelopera Ekopark - zdjęcia, informacje, opinie

Postautor: daniel88 » 08 sie 2023, 23:02

Kolejny etap jest już w budowie. Na jesień mają ruszyć ze sprzedażą mieszkań ale nie znam konkretnej daty.

Megg
Posty: 1
Rejestracja: 11 wrz 2023, 14:54

Re: Budowa osiedla Slow City w Krakowie przez dewelopera Ekopark - zdjęcia, informacje, opinie

Postautor: Megg » 11 wrz 2023, 14:58

A co sądzicie o tym jaki będzie hałas z trasy Wolbromskiej? Czy mieszkańcy obecni lub przyszli się tego nie boją? Ekrany na wysokości osiedla Slow City będą po wschodniej stronie drogi, a po zachodniej ma być 'przystanek/pętla autobusowa' wszystko jest odsłonięte i brak ekranów. To chyba nie będzie mały hałas...



Wróć do „Slow City Kraków od Ekopark - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość