Wstawianie okien w nowym bloku - Domosfera 2 Kraków (Bryksu) - zdjęcia i opinie

Forum dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Domosfera w Krakowie, za którą odpowiada deweloper Bryksy. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii na forum.
bohom
Posty: 129
Rejestracja: 01 maja 2023, 15:40

Wstawianie okien w nowym bloku - Domosfera 2 Kraków (Bryksu) - zdjęcia i opinie

Postautor: bohom » 29 mar 2024, 0:20

No i wygląda na to, że o ile budowa konstrukcji bloku Domosfera 2 dobiegła końca, to wystartowali już z kolejnym etapem prac.

Obrazek

Bryksy, czy raczej generalny wykonawca, tj. Expres-Konkurent ruszyli ze wstawianiem okien w budynku.

Obrazek

Zaczęli od segmentu po stronie zachodniej, od tego dłuższego.


bohom
Posty: 129
Rejestracja: 01 maja 2023, 15:40

Re: Wstawianie okien w nowym bloku - Domosfera 2 Kraków (Bryksu) - zdjęcia i opinie

Postautor: bohom » 29 mar 2024, 0:23

Są już nawet od północnej strony budynku.

Obrazek

Jak widać robota cały czas trwa, więc pewnie niedługo okna będą wstawione wszędzie.

Obrazek

Ktoś może wie, co to za okna, jakiej firmy i jakie mają parametry i podzieli się na forum?

3stronny
Posty: 59
Rejestracja: 01 sie 2023, 17:32

Re: Wstawianie okien w nowym bloku - Domosfera 2 Kraków (Bryksu) - zdjęcia i opinie

Postautor: 3stronny » 16 kwie 2024, 10:55

Okien coraz więcej w budynku wstawionych.

Obrazek

Mam wrażenie, że nieco różnią się od tych w pierwszym etapie, tu chyba nie ma tej pionowej belki na szerszych oknach, ale może tylko mi się wydaje.


3stronny
Posty: 59
Rejestracja: 01 sie 2023, 17:32

Re: Wstawianie okien w nowym bloku - Domosfera 2 Kraków (Bryksu) - zdjęcia i opinie

Postautor: 3stronny » 16 kwie 2024, 10:57

Chyba, że to będzie jakiś element ozdobny, który jest później dokładany, ale nie wydaje mi się, bo i po co.

Obrazek

Chyba, że faktycznie są takie same, a tylko mi się coś pomyliło. W każdym razie okien coraz więcej jest w budynku.



Wróć do „Domosfera etap 2 Kraków (ul. Bohomolca) od Bryksy - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość