Nowe mieszkania MdM na Prądniku Białym ul. Banacha od Activ Kraków - forum, opinie

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
b0recki
Posty: 135
Rejestracja: 04 maja 2016, 20:36

Re: Nowe mieszkania MdM na Prądniku Białym ul. Banacha od Activ Kraków - forum, opinie

Postautor: b0recki » 22 lip 2016, 10:06

Stan surowy otwarty wykonany. Trwają pracę instalacyjne wewnątrz budynku, na dachu oraz rozpoczęto wstawianie okien. Zdjęcia z dziś rano:

Obrazek

Obrazek

Obrazek


megi
Posty: 725
Rejestracja: 05 maja 2015, 16:46

Re: Nowe mieszkania MdM na Prądniku Białym ul. Banacha od Activ Kraków - forum, opinie

Postautor: megi » 22 lip 2016, 18:59

Dzięki za nowe fotki, wygląda na to, że wszystko świetnie idzie na Inwestycji przy Banacha Activ :) Budynki nabrały już kształtu podobnego do tego, co jest na wizualizacjach :) Myślę, że ostatecznie będzie to całkiem nieźle się prezentowało :idea:

b0recki
Posty: 135
Rejestracja: 04 maja 2016, 20:36

Re: Nowe mieszkania MdM na Prądniku Białym ul. Banacha od Activ Kraków - forum, opinie

Postautor: b0recki » 25 lip 2016, 12:04

Dostrzegłem pewne zmiany w projekcie...otóz w narożniku po lewej stronie pierwotnie nie miało być balkonów...a takowe się pojawiły co oznacza że nie co musiała zmienić się aranżacja mieszkań w środku...Poza tym budowa idzie na przód - zaawansowane prace trwają przy ulicy Banacha gdzie są układane sieci kanalizacyjne no i docelowo nowa ulica.

@megi Kupiłaś mieszkanie w tej inwestycji?


b0recki
Posty: 135
Rejestracja: 04 maja 2016, 20:36

Re: Nowe mieszkania MdM na Prądniku Białym ul. Banacha od Activ Kraków - forum, opinie

Postautor: b0recki » 12 sie 2016, 21:14

Wiecha wisi, ustawiane są rusztowania dookoła bloku, trwa montaż okien.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

ewela
Posty: 22
Rejestracja: 09 sie 2016, 18:52

Re: Nowe mieszkania MdM na Prądniku Białym ul. Banacha od Activ Kraków - forum, opinie

Postautor: ewela » 30 sie 2016, 16:34

ooo bardzo ładnie idzie budowa. mam nadzieję że tak będzie do końca... :) b0recki możesz wrzucić nowe foty z budowy? bo nic Activ nie wrzuca na stronę :roll: dzieje się tam coś?

z góry dzięki.
Pzdr. E.

b0recki
Posty: 135
Rejestracja: 04 maja 2016, 20:36

Re: Nowe mieszkania MdM na Prądniku Białym ul. Banacha od Activ Kraków - forum, opinie

Postautor: b0recki » 31 sie 2016, 9:41

ewela pisze:ooo bardzo ładnie idzie budowa. mam nadzieję że tak będzie do końca... :) b0recki możesz wrzucić nowe foty z budowy? bo nic Activ nie wrzuca na stronę :roll: dzieje się tam coś?

z góry dzięki.
Pzdr. E.

Jasne, popołudniu przejdę się na budowę to cykne fotki i wrzucę

b0recki
Posty: 135
Rejestracja: 04 maja 2016, 20:36

Re: Nowe mieszkania MdM na Prądniku Białym ul. Banacha od Activ Kraków - forum, opinie

Postautor: b0recki » 02 wrz 2016, 10:21

ewela pisze:ooo bardzo ładnie idzie budowa. mam nadzieję że tak będzie do końca... :) b0recki możesz wrzucić nowe foty z budowy? bo nic Activ nie wrzuca na stronę :roll: dzieje się tam coś?

z góry dzięki.
Pzdr. E.

Na chwilę obecną trwają pracę przy izolacji dachu oraz ścian zewnętrznych. Na jednym z balkonów pojawiła się wykonana konstrukcja stalowa barierek balkonowych, ale wygląda to fatalnie - mam nadzieję, że to tylko próba pokazowa dla Architekta i szybko to wycofa na elementy prefabrykowane, a nie wykonywane metodą spawania na budowie (krzywo i brzydko).

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

ewela
Posty: 22
Rejestracja: 09 sie 2016, 18:52

Re: Nowe mieszkania MdM na Prądniku Białym ul. Banacha od Activ Kraków - forum, opinie

Postautor: ewela » 09 wrz 2016, 10:50

b0recki pisze:Na chwilę obecną trwają pracę przy izolacji dachu oraz ścian zewnętrznych. Na jednym z balkonów pojawiła się wykonana konstrukcja stalowa barierek balkonowych, ale wygląda to fatalnie - mam nadzieję, że to tylko próba pokazowa dla Architekta i szybko to wycofa na elementy prefabrykowane, a nie wykonywane metodą spawania na budowie (krzywo i brzydko).

Dzięki za zdjęcia. Zaczyna to coraz lepiej wyglądać. Mam nadzieję, że z tymi barierkami jednak się poprawi i nie bd fuszerki. A nie wiesz może co jest zamontowane nad oknami na parterze? Bo na pierwszym zdjęciu coś tam się pojawia jakaś nadstawka? Niestety nie jestem w stanie stwierdzić co to może być. :? Dziękuję raz jeszcze.

Pzdr.
Ewelina


b0recki
Posty: 135
Rejestracja: 04 maja 2016, 20:36

Re: Nowe mieszkania MdM na Prądniku Białym ul. Banacha od Activ Kraków - forum, opinie

Postautor: b0recki » 11 wrz 2016, 12:18

ewela pisze:
b0recki pisze:Na chwilę obecną trwają pracę przy izolacji dachu oraz ścian zewnętrznych. Na jednym z balkonów pojawiła się wykonana konstrukcja stalowa barierek balkonowych, ale wygląda to fatalnie - mam nadzieję, że to tylko próba pokazowa dla Architekta i szybko to wycofa na elementy prefabrykowane, a nie wykonywane metodą spawania na budowie (krzywo i brzydko).

Dzięki za zdjęcia. Zaczyna to coraz lepiej wyglądać. Mam nadzieję, że z tymi barierkami jednak się poprawi i nie bd fuszerki. A nie wiesz może co jest zamontowane nad oknami na parterze? Bo na pierwszym zdjęciu coś tam się pojawia jakaś nadstawka? Niestety nie jestem w stanie stwierdzić co to może być. :? Dziękuję raz jeszcze.

Pzdr.
Ewelina

Byłem w piątek na budowie, Oglądałem mieszkania wewnątrz...instalacje są w mieszkaniach poukładane, poza elektryką jeszcze. W garażu również trwają pracę nad instalacjami. Nad oknami na parterze to żaluzje zewnętrzne, wszystkie mieszkania parterowe takowe otrzymały.

ewela
Posty: 22
Rejestracja: 09 sie 2016, 18:52

Re: Nowe mieszkania MdM na Prądniku Białym ul. Banacha od Activ Kraków - forum, opinie

Postautor: ewela » 11 wrz 2016, 12:49

A widzisz takie miałam pierwsze skojarzenie, ale myślałam że to jednak nie żaluzje, gdyż wcześniej pytałam dewelopera to mówił że takich nie instalują. :D hm a to już są wylewki wewnątrz? umawiałeś się z deweloperem na oglądanie czy może jakieś zmiany chcesz wprowadzić w mieszkaniu? masz jakieś zastrzeżenia co do jakości wykonania wewnątrz? dzięki za info.

pzdr.
Ewelina



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości