Nowe mieszkania MdM na Prądniku Białym ul. Banacha od Activ Kraków - forum, opinie

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
b0recki
Posty: 135
Rejestracja: 04 maja 2016, 20:36

Re: Nowe mieszkania MdM na Prądniku Białym ul. Banacha od Activ Kraków - forum, opinie

Postautor: b0recki » 11 wrz 2016, 13:24

ewela pisze:A widzisz takie miałam pierwsze skojarzenie, ale myślałam że to jednak nie żaluzje, gdyż wcześniej pytałam dewelopera to mówił że takich nie instalują. :D hm a to już są wylewki wewnątrz? umawiałeś się z deweloperem na oglądanie czy może jakieś zmiany chcesz wprowadzić w mieszkaniu? masz jakieś zastrzeżenia co do jakości wykonania wewnątrz? dzięki za info.

pzdr.
Ewelina

Dzwoniłem do dewelopera i skontaktował mnie z koordynatorem budowy. Wizyty na budowie są możliwe od pon - pt po godz.15 lub sob/ndz. Ochroniarze są poinformowani i wpuszczają właścicieli mieszkań. Wylewek jeszcze nie ma - za to warto podejść i sfotografować sobie przebieg instalacji pod przyszłą wylewką, gdyż wszystko jest na wierzchu. Co do uwag...chyba tylko jedna rzecz mi się nie podoba, sposób podłączenia podejścia kanalizacji w łazience tak to nic szczególnego nie dostrzegłem. Na budowie wewnątrz budynku porządek nawet panuje. Aha i warto przejść się do komórek lokatorskich - zobaczyć. Zmian narazie nie wprowadzam żadnych bo nie miałem czasu zaprojektowac sobie mieszkania wiec nie wiem co gdzie bedzie jeszcze:)


ewela
Posty: 22
Rejestracja: 09 sie 2016, 18:52

Re: Nowe mieszkania MdM na Prądniku Białym ul. Banacha od Activ Kraków - forum, opinie

Postautor: ewela » 12 wrz 2016, 22:08

b0recki pisze:
ewela pisze:A widzisz takie miałam pierwsze skojarzenie, ale myślałam że to jednak nie żaluzje, gdyż wcześniej pytałam dewelopera to mówił że takich nie instalują. :D hm a to już są wylewki wewnątrz? umawiałeś się z deweloperem na oglądanie czy może jakieś zmiany chcesz wprowadzić w mieszkaniu? masz jakieś zastrzeżenia co do jakości wykonania wewnątrz? dzięki za info.

pzdr.
Ewelina

Dzwoniłem do dewelopera i skontaktował mnie z koordynatorem budowy. Wizyty na budowie są możliwe od pon - pt po godz.15 lub sob/ndz. Ochroniarze są poinformowani i wpuszczają właścicieli mieszkań. Wylewek jeszcze nie ma - za to warto podejść i sfotografować sobie przebieg instalacji pod przyszłą wylewką, gdyż wszystko jest na wierzchu. Co do uwag...chyba tylko jedna rzecz mi się nie podoba, sposób podłączenia podejścia kanalizacji w łazience tak to nic szczególnego nie dostrzegłem. Na budowie wewnątrz budynku porządek nawet panuje. Aha i warto przejść się do komórek lokatorskich - zobaczyć. Zmian narazie nie wprowadzam żadnych bo nie miałem czasu zaprojektowac sobie mieszkania wiec nie wiem co gdzie bedzie jeszcze:)

Dzięki za inf. postaram się też umówić na małą wizytację :) wiesz może kiedy będzie wylewka wykonywana? dobrze że budowa idzie sprawnie :)
Jeszcze raz dziękuję za inf. i foty, jak byś wiedział coś więcej, miał nowe foty to wrzuć :)

Pzdr, Ewelina

b0recki
Posty: 135
Rejestracja: 04 maja 2016, 20:36

Re: Nowe mieszkania MdM na Prądniku Białym ul. Banacha od Activ Kraków - forum, opinie

Postautor: b0recki » 26 wrz 2016, 18:06

ewela pisze:
b0recki pisze:
ewela pisze:A widzisz takie miałam pierwsze skojarzenie, ale myślałam że to jednak nie żaluzje, gdyż wcześniej pytałam dewelopera to mówił że takich nie instalują. :D hm a to już są wylewki wewnątrz? umawiałeś się z deweloperem na oglądanie czy może jakieś zmiany chcesz wprowadzić w mieszkaniu? masz jakieś zastrzeżenia co do jakości wykonania wewnątrz? dzięki za info.

pzdr.
Ewelina

Dzwoniłem do dewelopera i skontaktował mnie z koordynatorem budowy. Wizyty na budowie są możliwe od pon - pt po godz.15 lub sob/ndz. Ochroniarze są poinformowani i wpuszczają właścicieli mieszkań. Wylewek jeszcze nie ma - za to warto podejść i sfotografować sobie przebieg instalacji pod przyszłą wylewką, gdyż wszystko jest na wierzchu. Co do uwag...chyba tylko jedna rzecz mi się nie podoba, sposób podłączenia podejścia kanalizacji w łazience tak to nic szczególnego nie dostrzegłem. Na budowie wewnątrz budynku porządek nawet panuje. Aha i warto przejść się do komórek lokatorskich - zobaczyć. Zmian narazie nie wprowadzam żadnych bo nie miałem czasu zaprojektowac sobie mieszkania wiec nie wiem co gdzie bedzie jeszcze:)

Dzięki za inf. postaram się też umówić na małą wizytację :) wiesz może kiedy będzie wylewka wykonywana? dobrze że budowa idzie sprawnie :)
Jeszcze raz dziękuję za inf. i foty, jak byś wiedział coś więcej, miał nowe foty to wrzuć :)

Pzdr, Ewelina

I jak bylas ogladac mieszkanie? Jak wrazenia?


ewela
Posty: 22
Rejestracja: 09 sie 2016, 18:52

Re: Nowe mieszkania MdM na Prądniku Białym ul. Banacha od Activ Kraków - forum, opinie

Postautor: ewela » 27 wrz 2016, 21:07

tak byłam :) całkiem ładnie im to idzie... :) generalnie porobiłam trochę fotek, na budowie czysto, niestety to co rzuciło mi się w oczy to parapet w jednym z mieszkań na parterze przy oknie balkonowym - wyjście na taras, mam nadzieję, że zrezygnują z tego pomysłu, jak nie to do skucia... kolejna kwestia to okna balkonowe, niestety nie byłam w stanie zweryfikować jak drzwi się otwierają, czy obie części są otwierane... czy jedna część.
I widzę, że prace zaawansowane w kwestii budowy drogi dojazdowej to cieszy, mam zamiar się wybrać jeszcze po położeniu tynków i wylewki pewnie końcem października?

Pzdr.
E.

b0recki
Posty: 135
Rejestracja: 04 maja 2016, 20:36

Re: Nowe mieszkania MdM na Prądniku Białym ul. Banacha od Activ Kraków - forum, opinie

Postautor: b0recki » 28 wrz 2016, 8:50

ewela pisze:tak byłam :) całkiem ładnie im to idzie... :) generalnie porobiłam trochę fotek, na budowie czysto, niestety to co rzuciło mi się w oczy to parapet w jednym z mieszkań na parterze przy oknie balkonowym - wyjście na taras, mam nadzieję, że zrezygnują z tego pomysłu, jak nie to do skucia... kolejna kwestia to okna balkonowe, niestety nie byłam w stanie zweryfikować jak drzwi się otwierają, czy obie części są otwierane... czy jedna część.
I widzę, że prace zaawansowane w kwestii budowy drogi dojazdowej to cieszy, mam zamiar się wybrać jeszcze po położeniu tynków i wylewki pewnie końcem października?

Pzdr.
E.

Masz zdjecie tych parapetow? Niestety nie mam jak w najblizszym czasie byc na budowie, masz jakies zdjecia?

ewela
Posty: 22
Rejestracja: 09 sie 2016, 18:52

Re: Nowe mieszkania MdM na Prądniku Białym ul. Banacha od Activ Kraków - forum, opinie

Postautor: ewela » 28 wrz 2016, 20:35

b0recki pisze:
Masz zdjecie tych parapetow? Niestety nie mam jak w najblizszym czasie byc na budowie, masz jakies zdjecia?

Niestety nie, tylko przechodziłam przez takie mieszkanie i widziałam ten wytwór z parapetem :o zdjęcia robiłam ale jedynie instalacji, więc raczej nic ciekawego. Czekam na tynki i wylewki ;)

ewela
Posty: 22
Rejestracja: 09 sie 2016, 18:52

Re: Nowe mieszkania MdM na Prądniku Białym ul. Banacha od Activ Kraków - forum, opinie

Postautor: ewela » 10 paź 2016, 20:58

ale cisza... :shock:

wiadomo coś może o dalszych etapach budowy? zakończyli etap V jeszcze w sierpniu była inf. a do dzisiaj nie otrzymałam zawiadomienia o zakończeniu etapu VI - dziwne...b0recki wiesz jak tam sytuacja?

z góry dzięki za inf.

e.

b0recki
Posty: 135
Rejestracja: 04 maja 2016, 20:36

Re: Nowe mieszkania MdM na Prądniku Białym ul. Banacha od Activ Kraków - forum, opinie

Postautor: b0recki » 10 paź 2016, 22:35

Był mały przestój na budowie...trwają prace wykończeniowe wewnątrz, rozłożone zostały rusztowania od strony zachodniej budynku i rozpoczęto jego docieplanie. Pojawiła się brama wjazdowa do garażu i już działa:) no i druga sprawa rozpoczęła się budowa etapu 2, wykopy , wyznaczenie budynku itp. W moim mieszkaniu osobiście nic nie przybyło od 3 tygodni:)


b0recki
Posty: 135
Rejestracja: 04 maja 2016, 20:36

Re: Nowe mieszkania MdM na Prądniku Białym ul. Banacha od Activ Kraków - forum, opinie

Postautor: b0recki » 24 paź 2016, 15:31

Ktoś był na budowie ostatnio? Niestety nie ma mnie w Krakowie, czy ktoś sie podzieli wieściami?

basmati82
Posty: 35
Rejestracja: 01 mar 2016, 1:36

Re: Nowe mieszkania MdM na Prądniku Białym ul. Banacha od Activ Kraków - forum, opinie

Postautor: basmati82 » 02 gru 2016, 14:17

@b0recki, o jaką nową inwestycję chodzi i gdzie dokładnie :?: Wrzuć jakieś zdjęcie, jak będziesz blisko, też tablicy informacyjnej i wrzuć na forum :)

I te rury to też bym chętnie zobaczył, jak to się zwężają :?: :D



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot], oli13 i 35 gości