Gdzie w Krakowie kupić mieszkanie na inwestycję? Forum opinie i dyskusja

Forum dla osób, które zastanawiają się jaka lokalizacja mieszkania w Krakowie jest najlepsza? W której dzielnicy Krakowa dobrze się mieszka? Ciekawe mijsca w Krakowie i Małopolsce.
ragar

Re: Gdzie w Krakowie kupić mieszkanie na inwestycję? Forum opinie i dyskusja

Postautor: ragar » 27 gru 2016, 21:14

Jeśli to nie jest tylko dosyć prymitywy marketing dewelopera, to szczerze mówiąc, podziwiam decyzję, zwłaszcza o zakupie dwóch mieszkań na wynajem... Pewnie i chętni do wynajęcia mieszkań w inwestycji Bronowickie Ogrody Kraków się wreszcie znajdą, ale jak sama zauważyłaś, jest tam prowincjonalny klimat i tu się zgadzam :) W tym sensie, że niemal wszędzie jest daleko, a jeśli gdzieś jest blisko, to przez korki na Opolskiej, tramwaj może kiedyś powstanie, ale przez Krowodrzę Górkę, to on będzie raczej długo jeździł :) W Krakowie pod wynajem jest wiele lepszych lokalizacji - np. Czyżyny, Grzegórzki, Zabłocie, Prądnik Czerwony, niektóre rejony Bronowic czy Łobzów... Akurat tam, to bym na wynajem na pewno nie kupił :)

ilonka

Postautor: ilonka » 02 sty 2017, 19:49

warto obejrzeć sobie zarówno kilka mieszkań za 5 i za6 tys, żeby mieć porównanie

mariamazda23

Postautor: mariamazda23 » 11 sty 2017, 17:33

Nie wiem może dla ciebie drogi Ragarze, to nie wydaje się opłacalne ale zapewniam cię, że jest. Już mam chętnych na te mieszkania. Nie każdy lubi zgiełk. Co do korków - gdzie ich nie ma? Nawet w mniejszych miastach są korki, nie jest to żaden minus... Jak mawiała moja świętej pamięci babcia - "jak ktoś chce uderzyć, to sobie znajdzie kij" i myślę, że tak jest w Twoim przypadku. Serdecznie cię pozdrawiam :)

Wróć do „Gdzie i jak kupić mieszkanie w Krakowie forum? Ciekawe w Małopolsce”