Atal: Oaza Wilanów Warszawa - opinie i forum inwestycji

Budowy nowych mieszkań i domów w Warszawie i innych miastach Mazowsza - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
sybil
Posty: 106
Rejestracja: 01 sty 2017, 20:11

Atal: Oaza Wilanów Warszawa - opinie i forum inwestycji

Postautor: sybil » 05 sty 2017, 0:32

Wspominałam, że interesuje mnie więcej projektów mieszkaniowych w stolicy, to teraz kolejna, buduje ją deweloper Atal - Oaza Wilanów Warszawa, bo o niej mowa powstaje w Wilanowie, jak łatwo się domyślić po nazwie ;) Jednak blisko jest stamtąd także na Mokotów, więc lokalizacja jest całkiem niezła. Osiedle jest spore, a w tej chwili powstaje jego III etap, więc dużo osób już sporo wie o tej inwestycji, bo w końcu w niej mieszka. Może mieszkańcy wypowiedzą się, jakie mają opinie o tych blokach i czy dobrze się w nich żyje, bo rozważam zakup mieszkania tam.

Obrazek

W przeciwieństwie do opisywanej wcześniej na forum inwestycji Nowy Targówek Warszawa, tu do wyboru zostało znacznie mniej mieszkań. Przy czym najmniejszy dwupokojowy lokal można tam mieć na nieco ponad 40 metrach kwadratowych - wygląda całkiem nieźle, choć szkoda, że nie zmieściła się tam osobna, jasna kuchnia :/ Podobnie zresztą, jak w większym lokalu na ponad 50 m2, jak na ten metraż, to jednak chciałoby się nieco więcej. Małe mieszkania 3-pokojowe zaczynają się tam od około 60 m2, a kończą na 71 m2, ale i tu deweloper Atal zdecydował się na aneks kuchenny - mogłoby jednak być naprawdę sporo lepiej :) Od 80 do 100 m2 można tak znaleźć kilka lokali 4-pokojowych, jednak nawet w największym, pomimo trzech toalet, projektanci nie zdecydowali się na umieszczenie osobnej, jasnej kuchni. Nie wiem czy oni uważają, że nikt takich lokali nie szuka...

Obrazek

Trzeba przyznać, że nie są to tez tanie mieszkania, bowiem ich ceny zaczynają się od 7 200 zł/m2 i to na parterach, od piętra pierwszego, do trzeciego należy już zapłacić 7 400 zł/m2, natomiast na samej górze, lokale kosztują 7 500 zł/m2 - co myślicie o tych cenach. A jeśli do tego doliczyć jeszcze miejsce postojowe w garażu podziemnym, komórkę lokatorską czy wykończenie balkonu, to kwota, którą trzeba zapłacić za mieszkanie, robi się jeszcze wyższa. Jest to może ktoś, kto już tam mieszka i może napisać coś na forum o tym, jakie ma osiedle Oaza Wilanów opinie. Chętnie bym je poznała, bo jako tako architektura mi się podoba, podobnie jak lokalizacja. No i to, jakie opinie ma deweloper Atal u mieszkańców, też chętnie bym się czegoś dowiedziała - zapraszam do dyskusji na forum :)


olo
Posty: 3
Rejestracja: 18 lis 2016, 19:58

Re: Atal: Oaza Wilanów Warszawa - opinie i forum inwestycji

Postautor: olo » 05 sty 2017, 17:35

Przecież to forum nowych inwestycji w Krakowie nie w Warszawie

slwk
Administrator
Posty: 54
Rejestracja: 28 kwie 2015, 18:44

Re: Atal: Oaza Wilanów Warszawa - opinie i forum inwestycji

Postautor: slwk » 06 sty 2017, 0:36

Masz rację @olo, wychodzi na to, że trzeba będzie jakieś miejsce znaleźć na forum też dla Warszawy, może i innych miast... Ktoś ma jakiś pomysł na to, jak to najlepiej zrobić :?:


drabka
Posty: 22
Rejestracja: 06 kwie 2017, 13:02

Re: Atal: Oaza Wilanów Warszawa - opinie i forum inwestycji

Postautor: drabka » 10 kwie 2017, 11:41

Też jestem zdania że by się przydało ale nie wiem jak to zrobić, ja nie techniczna baba jestem. A zdjęcia i osiedle faktycznie fajne, lokalizacja też niczego sobie

slwk
Administrator
Posty: 54
Rejestracja: 28 kwie 2015, 18:44

Re: Atal: Oaza Wilanów Warszawa - opinie i forum inwestycji

Postautor: slwk » 10 kwie 2017, 13:02

Ktoś już pisał do mnie prywatną wiadomość w tej sprawie, dlatego jest już założone forum osiedla Oaza Wilanów - zapraszam w takim razie do zakładania tematów, dyskutowania i wymieniania opinii o tej inwestycji :)



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Warszawie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości