Terra Casa - NY Residence - startuje w nowojorskim stylu na Wrocławskiej 33

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
pozdro
Posty: 2712
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:33

Terra Casa - NY Residence - startuje w nowojorskim stylu na Wrocławskiej 33

Postautor: pozdro » 13 paź 2016, 12:37

Widzę, że już można się zapoznać z pierwszą wizualizacją nowej inwestycji Terra Casy na Wrocławskiej - NY Residence. Inwestycja jest prawdopodobnie gdzieś koło przystanku autobusowego Wrocławska? Na przeciwko Biedronki? Ciekawe miejsce, ciekawa inwestycja, oj dzieje się na Krowodrzy.

Obrazek
nyresidence.pl


Nowy
Posty: 1624
Rejestracja: 05 lip 2015, 13:43

Forum i opinie o NY Residence Kraków Terra Casa przy Wrocławskiej 33

Postautor: Nowy » 13 paź 2016, 13:05

Wizualizacja inwestycji NY Residence Kraków od Terra Casa prezentuje się naprawdę nieźle :) Szkoda, że po sąsiedzku będzie miała blok, który jest delikatnie mówiąc "taki se" - w widłach Wrocławskiej i Oboźnej. @pozdro, a jeśli chodzi o lokalizację to obstawiam, że będzie to na tym placu. Byłem tam ostatnio i zauważyłem, że zniknęły baraki, które tam wcześniej były, została tylko część jednego :) To faktycznie blisko biedronki, choć jakieś 100-150 metrów niżej - w stronę Stacji Łobzów. Na przeciwko Biedronki jest jednostka wojskowa.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Budynek na wizualizacji wygląda rewelacyjnie i chyba nawet będzie w miarę pasował do tego, jak wygląda 5 Dzielnica od LCC. Ciekawi mnie jakie będą ceny mieszkań na Łobzowie w NY Residence, ale można się spodziewać, że raczej tanio nie będzie. Opinie deweloper Terra Casa ma raczej takie, że budżetowych mieszkań nie stawia ;) A lokalizacja i projekt pewnie też zrobią tu swoje.

pozdro
Posty: 2712
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:33

Re: Terra Casa - NY Residence - startuje w nowojorskim stylu na Wrocławskiej 33

Postautor: pozdro » 13 paź 2016, 13:20

Obrazek bez przyciemnienia: :)
Obrazek


pozdro
Posty: 2712
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:33

Re: Terra Casa - NY Residence - startuje w nowojorskim stylu na Wrocławskiej 33

Postautor: pozdro » 13 paź 2016, 13:24

No Terra Casa tanie nie buduje to fakt. Napewno ten lepiej wygląda niż ich wcześniejszy budynek na poznańskiej (choć był dość drogi to standard popularny jak u LC Corp).
Ten moim zdaniem trochę lepiej od LC Corp będzie się prezentował bo ma większe przeszklenia.
Wydaje mi się, że bardziej będzie to styl jak u Tętnowskiego na Wrocławskiej 80? (nie pamiętam już numeru)

pozdro
Posty: 2712
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:33

Re: Terra Casa - NY Residence - startuje w nowojorskim stylu na Wrocławskiej 33

Postautor: pozdro » 16 gru 2016, 13:46

Wie ktos w jakiej cenie sprzedaja mieszkania w NY Residence?

krakus12
Posty: 10
Rejestracja: 31 paź 2016, 9:23

Re: Terra Casa - NY Residence - startuje w nowojorskim stylu na Wrocławskiej 33

Postautor: krakus12 » 09 sty 2017, 13:34

pozdro pisze:Wie ktos w jakiej cenie sprzedaja mieszkania w NY Residence?


Podbijam pytanie, napisałem kilka dni temu do nich 2 maile ale do tej pory brak odpowiedzi. Ktoś ma może info na temat ich cen?

igs12
Posty: 2
Rejestracja: 14 sty 2017, 8:39

Re: Terra Casa - NY Residence - startuje w nowojorskim stylu na Wrocławskiej 33

Postautor: igs12 » 14 sty 2017, 8:48

Dzień dobry,wczoraj dzwoniłam i ceny są w przedziale chyba 8200-9500 o ile dobrze pamiętam:)miejsca postojowe 38000-42000

alek83
Posty: 59
Rejestracja: 01 lut 2016, 22:07

Re: Terra Casa - NY Residence - startuje w nowojorskim stylu na Wrocławskiej 33

Postautor: alek83 » 14 sty 2017, 20:10

Dzięki @igs12, też do nich kiedyś pisałem, niestety nie doczekałem się żadnego odzewu na moje pytanie, ale może teraz jeszcze raz warto zapytać :) Co myślisz o tych cenach :?: Jak dla mnie, to sporo, ale też lokalizacja jest niezła. Ciekawe jak wyjdzie finalnie ten budynek, z czego będzie wykonana jego elewacja, czy to będzie zwykły tynk, czy np. jakieś okładziny z piaskowca albo jakiegoś innego, szlachetnego materiału. No i jeszcze jedna sprawa, która mnie tu bardzo ciekawi, to rozkłady mieszkań, czy będą sensowne, czy może będą kawalerki 50-metrowe, ale z dwiema łazienkami, a chyba coś takiego widziałem w Grottgera 43 Kraków, pewnie zobaczymy co tam wymyślą, ale na pewno to jeden z ciekawszych projektów, które teraz wchodzą na krakowski rynek mieszkaniowy.


pozdro
Posty: 2712
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:33

Re: Terra Casa - NY Residence - startuje w nowojorskim stylu na Wrocławskiej 33

Postautor: pozdro » 14 sty 2017, 21:01

Sporo za apartamenty w centralnej części Krakowa? Ja uważam, że cena konkurencyjna 9000zł/m2 bardzo fajna opcja. Odnośnie rozkładów mieszkań to sobie sprawdź na stronie, nie wiem czego tutaj nie wiesz.

slawek
Posty: 633
Rejestracja: 09 lut 2017, 0:15

Re: Terra Casa - NY Residence - startuje w nowojorskim stylu na Wrocławskiej 33

Postautor: slawek » 28 cze 2017, 0:57

I jeszcze jedne zdjęcia ze spaceru w okolicy ul. Wrocławskiej w Krakowie, czyli NY Residence - inwestycja, za której budowę odpowiada Terra Casa :)

Obrazek

Parter inwestycji już jest, ciekawe czy znajda się na nim lokale usługowe, ale chyba powinny, skoro to prawie centrum miasta i jednak chciałoby się, żeby Wrocławska była kiedyś ulicą handlową.

Obrazek

Obrazek

Jeszcze sporo zostało do zrobienia, ciekawe, jak to będzie wyglądało. Ciekawe, czy jest ktoś na forum, kto kupił tam mieszkanie i napisze coś o swoich wrażeniach. Czy może to będzie budynek, który w większości został sprzedany, jako mieszkania na wynajem. Jak myślicie?



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 60 gości